Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: cim kurit?

Re: cim kurit?

od hajnik » Pia 16. Mar 2018 10:09:35

teraz akurát je jedna tá výstava, čo ste mi písali v Nitre, tak sa tam chystáme, že tam dnes zájdeme pozrieť a popýtať sa na to, som si nemyslel, že to bude teraz niekedy, ale mi to aj dobre padne, lebo čím skôr sa s tým bližšie oboznámim, tým to bude lepšie budem vedieť aspoň čo ďalej :Up:

Re: cim kurit?

od dudko » Štv 15. Mar 2018 12:39:20

antonio píše:dudko jednoduché to je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
len kde potom nájsť krbára, ktorý sa takej krbovej vložky chytí? keď nevie čo je to zač, hlavne ak s ňou nemá skúsenosti?


Myslím, že si pochopil celkom ako som to myslel. :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Predsa len to potom sa človeku vynára oveľa viac otázok a problémov, ktoré treba vybaviť, kde koho zase na to nájsť a to vie byť dosť veľkým problémom.

Re: cim kurit?

od antonio » Uto 13. Mar 2018 14:56:42

dudko jednoduché to je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
len kde potom nájsť krbára, ktorý sa takej krbovej vložky chytí? keď nevie čo je to zač, hlavne ak s ňou nemá skúsenosti?

Re: cim kurit?

od dudko » Pon 12. Mar 2018 9:49:46

Si to vystihol, je to dôležité, ale niekto na tom nemá chuť stavať, ja už som počul aj o prípadoch, že objednám si krb cez internet a vybavené a pritom to celé nie je také jednoduché ani zďaleka, to som sa presvedčil o tom, už aj na vlastnej koži ;-)

Re: cim kurit?

od hrono » Pia 09. Mar 2018 12:27:46

Dudko, ale to je vec, ktora nie je len pre teba dolezita, ale ktora je dolezite pre kazdeho jedneho z nas, kto to vybavoval, kto si daval robit krb, kto hladal krbara, ktory by mal prax a na ktoreho by sa mohol spolahnut. Mne tiez pomohlo vidiet nejake tie fotky, ako vyzera krb v realnej podobe, lebo si to tak skor vies aj doma predstavit akoby to vyzeralo ;-)

Re: cim kurit?

od dudko » Štv 08. Mar 2018 15:26:47

Mne sa tá firma pozdáva, aj tie fotky, čo robili toho krbu, čo ste mi sem dali aby som videl, dosť mi to pomohlo predstaviť si ich prácu a kvalitu. Vlastne to, čo je najdôležitejšie pre mňa.

Re: cim kurit?

od hajnik » Str 07. Mar 2018 12:30:25

to by tiež mohlo byť fajn, ale už som celkom na tú výstavu taký pripravený, možno by nám to pomohlo potom vyriešiť aj viac vecí nie len jednu, keď tam už pôjdeme, no uvidím čo ešte doma, ako sa dohodneme, ale ja som zatiaľ z toho nadšený, že by som to mohol takto vidieť :)

Re: cim kurit?

od miňan » Uto 06. Mar 2018 9:39:35

To je dobrý nápad, mne veľa dalo na jeseň keď sme to vybavovali to, že som sa pýtal ako krb funguje, v čom sú tie ich krbové vložky iné od iných značiek, ako je potrebné kúriť, ako často čistiť krb za akých okolností, ako je to so sklom, ako zabezpečiť, aby bolo čo najdlhšie čisté a toto všetko, že mi vysvetlili mi otvorilo oči.

Re: cim kurit?

od antonio » Pon 05. Mar 2018 12:37:05

alebo ak nemáš chuť takto behať, tak sa informuj ako majú otváracie hodiny normálne na predajni a zájdi hneď tak, budeš tam mať kľud v pohode sa porozprávate o tom, čo vlastne by si od nich potreboval, čo ty ako zákazník vlastne očakávaš a oni ti hneď môžu navrhnúť možnosti ako to vyriešiť :-)

Re: cim kurit?

od hajnik » Pia 02. Mar 2018 8:46:18

tak potom ja som to asi zle pochopil, ja som myslel, že to myslíš všeobecne,
tak takto za to ti ďakujem, že takto, že si mi dal info ohľadne tohto, len musím
pozrieť tie termíny kedy to bude

Hore