Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: cim kurit?

Re: cim kurit?

od hajnik » Pon 19. Feb 2018 10:49:06

minusik2009 píše:
My sme nekupovali hneď tam na mieste, ale ešte sme si to vzali domov, tie informácie, že si to v kľude doma preberieme, pozhovárame sa a potom som bol na predajni u nich a tam sme sa potom už dohodli na všetkom, čo som potreboval aby vedeli, čo a ako budeme robiť :-)


dá sa to aj tak? to je super, no nad tým uvažujem celkom, že ako je to lepšie, ako by to bolo vhodnejšie, či hneď sa tam dohodnúť, alebo až potom následne, z akého dôvodu, ste sa nedohodli hneď tam?

Re: cim kurit?

od antonio » Pia 16. Feb 2018 9:37:19

ty si v podstate ani nemusíš hneď na mieste kúpiť všetko dohodnúť, ale môže sa to stať pre teba takým dobrým odrazovým mostíkom si myslím, že aspoň sa posunieš ďalej, čo je mnohokrát dôležité nájsť si taký mostík a potom v podstate to môžeš urobiť ako minusik, že sa o tom porozprávate na výstave, veľtrhu, a potom si dohodnete ďalšie stretnutie aby si mal čas si to nechať prejsť aj hlavou :Up:

Re: cim kurit?

od minusik2009 » Štv 15. Feb 2018 10:14:55

hajnik píše:dá sa aj tak, že by si si hneď kúpil na mieste takto vložku, že dohodneš aj všetky podrobnosti? alebo tak sa to urobiť nedá? celkom by ma zaujímalo, že ako to vlastne prebieha nejaká tá konzultácia, ty si si hneď tam kúpil?


My sme nekupovali hneď tam na mieste, ale ešte sme si to vzali domov, tie informácie, že si to v kľude doma preberieme, pozhovárame sa a potom som bol na predajni u nich a tam sme sa potom už dohodli na všetkom, čo som potreboval aby vedeli, čo a ako budeme robiť :-)

Re: cim kurit?

od hajnik » Uto 13. Feb 2018 12:51:12

minusik2009 píše:Ja som bol na takej výstave ešte v 2016, ale poviem ti, že to má niečo do seba, lebo vieš sa popýtať na veci, ktoré ti nie sú celkom jasné a áno vieš si aj samotné krbové vložky prezrieť a aj to veľa spraví, že ich budeš vidieť a hlavne sú tam ľudia, ktorí s tým robia, takže vedia ti pomôcť poradiť odporučiť a toto bolo to, čo ja som potreboval, pridávam ti aj fotku z toho roku, keď ja som takúto výstavu navštívil ;-)


dá sa aj tak, že by si si hneď kúpil na mieste takto vložku, že dohodneš aj všetky podrobnosti? alebo tak sa to urobiť nedá? celkom by ma zaujímalo, že ako to vlastne prebieha nejaká tá konzultácia, ty si si hneď tam kúpil?

Re: cim kurit?

od minusik2009 » Pon 12. Feb 2018 9:42:25

hajnik píše:na týchto výstavách, o ktorých si tu píšete to ako prebieha? majú aj nejaké krbové vložky vystavené? alebo je to len o nejakom poradenstve a takýchto veciach?


Ja som bol na takej výstave ešte v 2016, ale poviem ti, že to má niečo do seba, lebo vieš sa popýtať na veci, ktoré ti nie sú celkom jasné a áno vieš si aj samotné krbové vložky prezrieť a aj to veľa spraví, že ich budeš vidieť a hlavne sú tam ľudia, ktorí s tým robia, takže vedia ti pomôcť poradiť odporučiť a toto bolo to, čo ja som potreboval, pridávam ti aj fotku z toho roku, keď ja som takúto výstavu navštívil ;-)
Prílohy
P1220029.JPG

Re: cim kurit?

od hajnik » Pia 09. Feb 2018 9:53:02

na týchto výstavách, o ktorých si tu píšete to ako prebieha? majú aj nejaké krbové vložky vystavené? alebo je to len o nejakom poradenstve a takýchto veciach?

Re: cim kurit?

od mircho » Uto 06. Feb 2018 10:10:10

aj ja zopakoval by som si to opat, mozno si to aj zopakujeme niekedy este, si vezmi, ze my sme kvoli takej vystave isli do Prahy, predsa len toto bola vec, ktora bola pre nas nesmierne dolezita, ktoru sme potrebovali vyriesit co najskor a hlavne co najlepsie, preto som bol ochotny ist barkde len aby som uz vedel ako dalej :mrgreen:

Re: cim kurit?

od frodisko » Pon 05. Feb 2018 11:45:18

Je dobre si pozriet taketo vystavy, ja keby som mal moznost tak taku navstivim, pri rozhodovani to moze vyrazne pomoct a ovplyvni to cele premyslanie v takejto veci ;-)

Re: cim kurit?

od Milexk » Pia 02. Feb 2018 10:02:06

:Up: presne to je to dôležité
my keď sme vybavovali aký krb, tak som dostal tip od kamaráta a on mi hovorí, že všetko vybavil cez e-mail a že bez problémov, to je síce všetko fajn, že sa to dá takto, ale napríklad ja som radšej keď môžem vidieť tú vložku na vlastné oči a keď sa viem hneď aj s niekým poradiť a porozprávať o tom ;)

Re: cim kurit?

od mircho » Štv 01. Feb 2018 7:35:45

mara píše:mircho, ale ved to je dobre, ze si bol aj na nejakych vystavach pretoze si si mohol pozriet aj tie vlozky, aj si sa uz tam mohol poradit o niektorych veciach a takato vystava ti dokaze ukazat taky iny pohlad celkovo na kurenie takymto sposobom a vies si objektivne zvazit vyhody a nevyhody ;-)


ked sa na to pozriem akoze spat tak jo, je to tak, ze mi to mnoho dalo, ze mi to pomohlo celkom dost sa odrazit, rozhodnut sa, lebo som si viac rozsiril obzory, ale v ten dany moment, ked som tam mal ist a pozerat, tak moc sa mi do toho nechcelo, ale teraz ked vidim, co mi to prinieslo, tak by som to dokonca odporucal, aby si to clovek skusil, absolvoval aj taketo vystavy ;-)

Hore