Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: Ako kurit

Re: Ako kurit

od dufi » Str 23. Máj 2018 10:03:34

ak by som sa mohol pridať k tejto otázke tak by som bol rád. kamarát teda zvažuje už aj takéto možnosti ako sú tieto splyňovacie kotle, aj tie na pelety, možno aj krb ale vôbec nevie čo by bolo preňho najvhodnejšie. nedá sa to aj nejako vyrátať? čo by mu najlepšie a najlacnejšie vykúrilo celý dom?

Re: Ako kurit

od liaro » Uto 22. Máj 2018 11:20:54

čo vravíte napríklad na splyňvacie kotle? máte s nimi skúsenosti? v čom sú výhody? sused, ktorý teraz stavia dom vedľa nás mi to spomínal a aj napriek tomu, že mi sme sa už rozhodli pre ine kúrenie tak by ma zaujímalo ako to vlastne funguje

Re: Ako kurit

od dufi » Pon 21. Máj 2018 19:19:55

nie, on je ešte úplne na začiatku, teda rieši otázku toho ako kúriť. čo by bolo pre neho najvýhodnejšie :)

Re: Ako kurit

od steuko » Pia 18. Máj 2018 13:41:12

S cim by teda ale chcel kamarat konkretne poradit? Ako by mal kurit? Ci konrektne spolocnosti, ktore by s nim riesili tie moznosti? Ze dajme tomu rozhodne sa splynovaci kotol hej a chce s tym pomoct alebo s rozhodovanim ako ma vlastne kurit?

Re: Ako kurit

od dufi » Štv 17. Máj 2018 10:42:10

pokiaľ viem, tak sa zatiaľ do toho zisťovania pustil iba sám a teda poprosil ešte mňa či mu s tým pomôžem, vraj nám to dvom pôjde rýchlejšie ale skúsim mu to navrhnúť. možno by to aj bolo lepšie ako to takto zisťovať na vlastnú päsť :mrgreen:

Re: Ako kurit

od zahradkarvojto » Str 16. Máj 2018 16:35:47

ak sa môžem pridať tak tiež môžem povedať, že my sme už tiež mali pri projekte rozhodnuté takéto veci, je to lepšie aby si vedel aj akú veľkú miestnosť budeš potrebovať, myslím technickú a pomôže to potom pri veľa veciach. toto by som povedal, že sú také základné veci, ktoré by sa mali riešiť hneď na začiatku. kamarát sa skúšal radiť už aj s nejakým odborníkom na možnosti vykurovania domu? vedel by mu podľa mňa povedať čo by bolo najlepšie pre jeho dom

Re: Ako kurit

od dufi » Uto 15. Máj 2018 15:46:08

akože aké má možnosti? ako si to myslel? prepáč ale fakt som teraz neporozumel tvojej otázke :?

Re: Ako kurit

od Emmil » Pon 14. Máj 2018 14:43:09

dufi píše:len celkom neviem čo všetko zvážiť čo brať do úvahy, kamarát chce v tomto smere pomôcť preto zisťujem tieto veci, aby som mu vedel poradiť, akým smerom sa vydať, aby nenastali problémy časom, ktoré by ho mohli mrzieť, ktoré by ľutoval :x


to je jasne, chapem to ale aku ma tead kamarat predstavu? vie vobec ake ma moznosti?

Re: Ako kurit

od dufi » Uto 08. Máj 2018 8:50:52

len celkom neviem čo všetko zvážiť čo brať do úvahy, kamarát chce v tomto smere pomôcť preto zisťujem tieto veci, aby som mu vedel poradiť, akým smerom sa vydať, aby nenastali problémy časom, ktoré by ho mohli mrzieť, ktoré by ľutoval :x

Re: Ako kurit

od Emmil » Pia 04. Máj 2018 10:21:49

dufi píše:koľko času vám trvalo rozhodnúť sa akým smerom sa vydáte? myslím pri kúrení? pri projekte ste už mali úplne jasno vo všetkom alebo potom postupne až sa vynárali takéto otázky a veci?


Pri projekte, by si v tom uz mal mat jasno, aby sa vedelo co a ako, akoze nejake zmeny sa aj potm daju robit, ale ujasnit si sposob kurenia je vhodne co najskor, lebo je to povedal by som najdolezitejsia vec, ktoru zanedbat nie je vhodne ;)

Hore