Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: Zaujimave riesenie dveri

Re: Zaujimave riesenie dveri

od staxi » Uto 16. Jan 2018 15:40:39

No prislo mi ako rychlejsi sposob sa priamo teba opytat ale ak som ta tym nejako obtazoval tak prepac, precitam si to teda cele

Re: Zaujimave riesenie dveri

od kamo » Uto 16. Jan 2018 14:29:12

Staxi buď si si nevšimol, alebo si si to ani nečítal, že?? Keď niečo potrebuješ vedieť, stačí si prečítať informácie na internete. Mnoho ľudí na rôznych fórach píšu svoje skúsenosti tak ako tu. Aj o ich kvalite by si sa tu dozvedel, keby si si bol všetko prečítal. Viacej ľudí písalo, že majú fakt dobrú kvalitu, ktorú vidno už na prvý pohľad a tak isto písali aj ľudia, ktorý dvere od nich už majú dlhšie a nemali s nimi vôbec problém

Re: Zaujimave riesenie dveri

od luciatta » Pia 12. Jan 2018 9:37:45

Fíííha, to sa ti veru podarilo brutálne odfotiť. Myslela som, že sú stiahnuté z internetu. Pochvalu máš odo mňa :Up: ;) To ste dobre spravili, nad mliečnym aj my rozmýšľame, lebo je to lepšie, keď nie je vidno do izby alebo potom plné vyberieme. Áno, stihla som. Prezrela som si celú ich stránku a majú fakt veľa dverí v ponuke. Toľko som až nečakala :o :o

Re: Zaujimave riesenie dveri

od staxi » Pia 12. Jan 2018 9:13:48

Aha tak to som si nevsimol, sorry ale inak diki za odpoved. Pojdem pozriet ake este maju. Kvalitou su ako na tom? Oplati sa to za tie peniaze?

Re: Zaujimave riesenie dveri

od kamo » Štv 11. Jan 2018 9:30:14

Staxi stačilo by lepšie čítať a zistil by si, že sa tu bavia o firme Sapeli. Luciatta sa na ňu pýtala, kto má s ňou osobné skúsenosti a Evka napísala, že od nich má priamo tieto dvere (tie, ktoré sú na obrázku/fotke).

Re: Zaujimave riesenie dveri

od staxi » Str 10. Jan 2018 15:57:07

Zdravim, mozem sa spytat odkial su tie dvere? Momentalne prerabame starsi dom a chceme aj dvere vsetky pomenit a tieto sa mi celkom pozdavaju :)

Re: Zaujimave riesenie dveri

od ewinna » Str 10. Jan 2018 10:04:48

luciatta píše:Presne aj takýto odtieň dreva máte? A skla máte číre alebo tie mliečne? PS: Pekné ste si vybrali, tieto sa mi páčia. Aaaa nájdem si čas, neboj nič. Už dnes večer sa na to chystám, snáď mi do toho nič iné nepríde:-)


Veď tie, čo vidíš na obrázku, tie sú naše. Odfotila som ti ich u nás (viem, že sa ti to možno nezdá, že ako sa mi to podarilo tak dobre odfotiť, ale áno, podarilo a sú to naše). A dávali sme mliečne sklo, predsa len nechceme aby nám bolo vidno do izieb, takže práve preto sme sa rozhodli pre mliečne. Aa ďakujem za pochvalu;-):-) Stihla si si včera ich stránku pozrieť??

Re: Zaujimave riesenie dveri

od luciatta » Uto 09. Jan 2018 10:45:52

Presne aj takýto odtieň dreva máte? A skla máte číre alebo tie mliečne? PS: Pekné ste si vybrali, tieto sa mi páčia. Aaaa nájdem si čas, neboj nič. Už dnes večer sa na to chystám, snáď mi do toho nič iné nepríde:-)

Re: Zaujimave riesenie dveri

od ewinna » Pon 08. Jan 2018 15:05:28

luciatta píše:Jeej Evka ďakujem, si zlatá ;) :) Vy ste od nich objednávali do bytu dvere a teraz staviate dom a budete znovu len od nich brať? Dobre som to pochopila? Mohla by si mi poslať fotku, aké máte v byte? Zaujímalo by ma, aké majú v ponuke, lebo zatiaľ som si vôbec ich stránku nejako nepozerala, nebolo na to čas :? :(


Áno, výborne si to pochopila, si múdra :lol: :lol: Pridala som ti aj fotku, aby si videla aké máme teraz momentálne v byte. To robíš chybu, lebo oni ich tam majú všetky pofotené. Nájdi si čas, aby si si ich pozrela, oplatí sa ti to, ver mi! ;) :)
Prílohy
2018-01-08_140334.png

Re: Zaujimave riesenie dveri

od luciatta » Pia 05. Jan 2018 10:07:07

Jeej Evka ďakujem, si zlatá ;) :) Vy ste od nich objednávali do bytu dvere a teraz staviate dom a budete znovu len od nich brať? Dobre som to pochopila? Mohla by si mi poslať fotku, aké máte v byte? Zaujímalo by ma, aké majú v ponuke, lebo zatiaľ som si vôbec ich stránku nejako nepozerala, nebolo na to čas :? :(

Hore