Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Beton na zaklady

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Beton na zaklady

od karolo » Štv 31. Aug 2017 7:12:42

Nie, nie nastastie sme so susedmi problem ziadny nemali a snad ani nebudeme mat..Zatial sa tvarili ze vsetko je v pohode..Skor mlade rodiny, kedze ideme stavat v takej novej casti..Mam aj ja taky isty pocit ako ty a snad ma ich spolocnost ani nesklame..
karolo

od palis » Str 06. Sep 2017 11:31:53

dodik píše:cawte, cawte..ak by ste potrebovali este niekto nejake rady ohladom betonu, kludne sa mozte aj na mna obratit..stavali sme minuly rok dom, uz v nom aj byvame aj ked este dorabame take malickosti..ved viete ako, v rodinnom dome sa vzdy najde robota:):)..vsimol som si, ze sa tu dost bavite o jednej firme, ktora ponuka betony..od nej sme brali aj my beton na celu stavbu..takze aj ohladom nej vam budem vediet poradit, ak budete chciet..som vam k dispozicii:):)

Z crh ste mali všetok materiál? My už dom máme taktiež skoro celý hotový akurát ešte garáž začíname stavať a na ňu nám už nezvýšil materiál. Myslíš, že sa dá len tak doobjednať u nich? Nebude to nejaký problém? A môžem taký istý ako aj na dom či tam môže ísť aj slabší?
Staviam si svoj sen
Obrázok užívateľa
palis

od dodik » Štv 07. Sep 2017 8:52:27

Palis..Ano, od nich sme mali vsetok material na nas dom a aj na garaz..My sme to hned vsetko naraz stavali aby sme mali uz potom pokoj..A aj ho uz mame:-)..Jasne, ze sa da doobjednat..Ved aj rozne stavebniny ponukaju ich cement a aj betonarne ich beton..Takze s tym by problem fakt ze nemal byt..Skor by som dal taky isty, zbytocne spekulovat nad slabsim..
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od palis » Pia 08. Sep 2017 10:11:02

dodik píše:Palis..Ano, od nich sme mali vsetok material na nas dom a aj na garaz..My sme to hned vsetko naraz stavali aby sme mali uz potom pokoj..A aj ho uz mame:-)..Jasne, ze sa da doobjednat..Ved aj rozne stavebniny ponukaju ich cement a aj betonarne ich beton..Takze s tym by problem fakt ze nemal byt..Skor by som dal taky isty, zbytocne spekulovat nad slabsim..

Ďakujem ti za odpoveď. A nevieš mi poradiť ktoré stavebniny pri Považskej Bystrici ponúkajú ich cement? Či taký prehľad asi až nemáš, čo? Inak a ja som aj chcel dať ten istý len potom mi začali hovoriť, že veď tam môžem dať aj slabší. Ale nebudem ich teda počúvať a spravím si po svojom a tak isto ako si mi aj ty poradil
Staviam si svoj sen
Obrázok užívateľa
palis

od jaro35 » Pon 11. Sep 2017 13:16:50

karolo píše:Nie, nie nastastie sme so susedmi problem ziadny nemali a snad ani nebudeme mat..Zatial sa tvarili ze vsetko je v pohode..Skor mlade rodiny, kedze ideme stavat v takej novej casti..Mam aj ja taky isty pocit ako ty a snad ma ich spolocnost ani nesklame..

To je fajn a prajem vam aby ste ani nemali..Lebo to nie je bohvie co..Zazil som si svoje, takze pisem z vlastnej skusenosti..A co uz ste zacali aspon zakladovu dosku?
„Čím viac sa človek usiluje o istoty a bezpečie, tým viac sa vzdáva kontroly nad svojim životom.“
Obrázok užívateľa
jaro35

od dodik » Str 13. Sep 2017 9:03:01

Palis..Taky veru az nie, to by si chcel vela odo mna..Nepoznam vsetky stavebniny po celom Slovensku ale ved to mozno najdes na internete alebo sa spytaj priamo v nejakych ci maju a ked nie, tak pojdes do dalsich..Vies, ked uz, tak raz a poriadne..Aby si o par rokov nemal nejake problemy zbytocne..
Obrázok užívateľa
dodik

od palis » Štv 14. Sep 2017 8:44:25

dodik píše:Palis..Taky veru az nie, to by si chcel vela odo mna..Nepoznam vsetky stavebniny po celom Slovensku ale ved to mozno najdes na internete alebo sa spytaj priamo v nejakych ci maju a ked nie, tak pojdes do dalsich..Vies, ked uz, tak raz a poriadne..Aby si o par rokov nemal nejake problemy zbytocne..

Aj som si myslel, ja som len skúšal či náhodou aspoň nejaké mi nevieš poradiť. Ale už som našiel a predávajú v nich aj crh cement, takže v pohode - poradil som si aj sám. Ale ďakujem ti za ochotu
Staviam si svoj sen
Obrázok užívateľa
palis

od karolo » Uto 19. Sep 2017 12:37:46

Ano, ano uz sme zacali, uz zakladovu dosku mame a teraz budeme cakat nejake dva tyzdne pokial poriadne vytvrdne a zacneme trochu tahat steny..No uvidime kolko stihneme, kedze ide zima..Uz sme ale aspon zacali..
karolo

od dodik » Štv 21. Sep 2017 14:35:47

Palis..To snad ziadny clovek nevie, pokial teda nerobi konkretne v nejakych stavebninach alebo teda betonarni..Vazne? No tak super..A ktore su to stavebniny?..Kde?
Obrázok užívateľa
dodik

od jaro35 » Pia 22. Sep 2017 10:39:20

karolo píše:Ano, ano uz sme zacali, uz zakladovu dosku mame a teraz budeme cakat nejake dva tyzdne pokial poriadne vytvrdne a zacneme trochu tahat steny..No uvidime kolko stihneme, kedze ide zima..Uz sme ale aspon zacali..

Ste mohli kludne nechat zakladovu dosku tvrdnut aj pocas celej zimy a az buduci rok zacat tahat steny..Ale to je len moja rada..Vzdy je lepsie, ked dlhsie tvrdne a zrie beton..Ale tak ako ste sa rozhodli, tak si spravte..Ak budes mat aj nejake fotky, kludne popridavaj..
„Čím viac sa človek usiluje o istoty a bezpečie, tým viac sa vzdáva kontroly nad svojim životom.“
Obrázok užívateľa
jaro35

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť