Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Beton na zaklady

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Beton na zaklady

od monolit » Str 31. Máj 2017 7:52:43

to mas pravdu. to by som zistil az vtedy, keby som ich oslovil. no mozno na par veci ich budem musiet. potom uz len take dokoncovacie veci by som si chcel sam spravit no uvidim ako to budem stihat a podobne. hej, oni beru od nich beton a preto rozmyslam ze nebudem uz dalej vymyslat a ze oslovim ich. ale este pockam, lebo tu mi jeden chalan este pisal ze tiez stavali dom a stavali im ho stavebna firma. tak uvidim aku napise a podla toho sa rozhodnem. ale zatial mam tychto v zalohe
monolit

od Sašo » Pon 05. Jún 2017 10:17:35

monolit píše:to mas pravdu. to by som zistil az vtedy, keby som ich oslovil. no mozno na par veci ich budem musiet. potom uz len take dokoncovacie veci by som si chcel sam spravit no uvidim ako to budem stihat a podobne. hej, oni beru od nich beton a preto rozmyslam ze nebudem uz dalej vymyslat a ze oslovim ich. ale este pockam, lebo tu mi jeden chalan este pisal ze tiez stavali dom a stavali im ho stavebna firma. tak uvidim aku napise a podla toho sa rozhodnem. ale zatial mam tychto v zalohe

Je fajn, ze ta stavebna firma berie beton od nich len aby aj majstri boli sikovny a vedeli ti dobre postavit dom. Ale tak snad ano. Uvidis teda aku ti poradi a potom sa rozhodnes. Od kedy chcete zacat? Projekt a tieto veci uz mate vybavene?
Sašo

od monolit » Uto 06. Jún 2017 13:46:29

ale mam na nich dobre ohlasy, tak snad nam dobre postavia dom. no projekt uz mame hotovy, aj ked to dlhsie trvalo kedze asi 3 krat sme ho vratili aby nam ho zmenili. predsa len chceme mat vsetko tip top. len teraz este cakame na stavebne povolenie. to uz trva nejaky tyzden ale dufam, ze tento tyzden bude uz toto vybavene a ze sa pustime do toho. uz je najvyssi cas.
monolit

od daddy77 » Uto 06. Jún 2017 14:20:11

Chlapi dufam, ze nebudem otravovat. Ale chcel by som sa spytat na jednu malu vec. Aky beton by ste mi odporucili na betonove stlpiky? Mam na mysli oplotenie betonovymi stlpikmi..
daddy77

od Sašo » Pon 12. Jún 2017 17:17:24

monolit píše:ale mam na nich dobre ohlasy, tak snad nam dobre postavia dom. no projekt uz mame hotovy, aj ked to dlhsie trvalo kedze asi 3 krat sme ho vratili aby nam ho zmenili. predsa len chceme mat vsetko tip top. len teraz este cakame na stavebne povolenie. to uz trva nejaky tyzden ale dufam, ze tento tyzden bude uz toto vybavene a ze sa pustime do toho. uz je najvyssi cas.

A coze ste ho museli az tri krat vratit? Vy ste boli narocny alebo oni tak nespravili ako ste kazali? My sme iba jeden krat menili projekt ale to len kvoli takej malickosti ale aj napriek tomu sme radi, ze sme to zmenili aj ked sme dlhsie cakali. Tak drzim palce aby ste cim skor zacali a aby stavba prebiehala dobre a podla planov
Sašo

od dmarod » Uto 13. Jún 2017 11:36:09

@Daddy77 to chces aky plot? Nieco taketo ako si teraz vacsina rodin dava? Alebo? Pridam ti sem fotku aby sme sa pochopili. My mame taketo oplotenie ale robila nam ho firma. Sam by som si netrufal spravit taky plot. A oni si aj beton zaobstarali aj vsetko to k tomu bolo potrebne. Ak mas nejaku predstavu tak pridaj aj ty nejaku fotku. Potom by som ti vedel poradit firmu cez ktoru sme toto my riesili a ostatne veci ak budes mat zaujem
Prílohy
2017-06-13_112752.png
dmarod

od monolit » Štv 15. Jún 2017 11:56:06

v niektorych veciach sme boli my narocni alebo v niektorych oni pochybili. takze tak 50% na 50%. nastastie to uz ale mame vsetko na poriadku. vdaka. ved uz aj zacala. vcera uz prisiel prvy domiesavac na nasu stavbu. vsetko zatial prebieha tak ako prebieha. auto prislo presne na cas ako sme sa dohodli. zatial len same dobre veci by som pisal a snad aj nadalej budem:-)
monolit

od mikus » Pon 19. Jún 2017 10:34:41

daddy77 píše:Chlapi dufam, ze nebudem otravovat. Ale chcel by som sa spytat na jednu malu vec. Aky beton by ste mi odporucili na betonove stlpiky? Mam na mysli oplotenie betonovymi stlpikmi..

Odporučil by som ti hlavne aby bol betón kvalitný. Osobne ti aj napíšem, že my keď sme potrebovali kdekoľvek betón, brali sme len od CRH, keďže podľa môjho názoru tam majú najkvalitnejší betón. Z iných betonárni som ani neskúšal, keď som mal dobré skúsenosti s týmto. A čo sa týka typu, tak kľudne môžeš dať aj C12/15 - to je taká zlatá stredná cesta. Uvidíš, či ti niekto poradí niečo iné ale ja by som to spravil s týmto betónom
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

od Sašo » Str 21. Jún 2017 13:50:34

monolit píše:v niektorych veciach sme boli my narocni alebo v niektorych oni pochybili. takze tak 50% na 50%. nastastie to uz ale mame vsetko na poriadku. vdaka. ved uz aj zacala. vcera uz prisiel prvy domiesavac na nasu stavbu. vsetko zatial prebieha tak ako prebieha. auto prislo presne na cas ako sme sa dohodli. zatial len same dobre veci by som pisal a snad aj nadalej budem:-)

Jaaaj jasne chapem. A tak to sa sem tam stane ze sa este doplnaju nejake veci do projektu a podobne. Oni pochybili v nejakej zavaznej veci, ci tiez len nejaka drobnost? A stavebne povolenie, co? To vam v pohode potom dali? Super, to rad pocujem. Nech to len tak pekne pokrocuje, aby ste nemali ziadne problemy
Sašo

od monolit » Pia 23. Jún 2017 7:40:12

no len v takej malickosti pochybili. my sme im hovorili, ze to tam chceme a oni nam to tam zabudli zakreslit. ale tak dalo sa to napravit, takze to bolo v pohode. to kvoli tomu nebolo potrebne menit stavebne povolenie. nemenili sme ani vysku ani sirku domu, to len v interiery sme menili, takze fakt pohoda. vdaka, snad sa uz nestretneme s nijakymi problemami. majstri uz maju vsetko vysvetlene a makaju.
monolit

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť