Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Beton na zaklady

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Beton na zaklady

od slavo247 » Štv 20. Júl 2017 10:46:40

Andrej nie je začo, veď som ti moc nepomohol. Aj tak si si pozisťoval niektoré veci sám. Inak ale na tom fóre je aj mnoho iných fajn článkov. Ja som tam tiež prihlasený a sem-tam si tam čítam nejaké články alebo tie diskusie. Mnohokrát sa tam aj dobre nasmejem :lol: :lol: V pohode aj nabudúce kľudne poradím ak bude niečo treba
slavo247

od karolo » Štv 03. Aug 2017 13:38:27

Okej, nevedel som, ako to tu chodi tak preto som sa hned na zaciatok ospravedlnil..A mali ste tiez taketo horucavy ako su teraz, ze proste skoro 40 stupnov?..Ved my stale to len odkladame lebo cakame, ze uz bude chladnejsie..Lenze ked aj je, tak je to tak, ze cely den prsi a ked prsi tak tiez nie je najlepsie robit zaklady, nie?..Neviem ako este s betonom..Najprv som premyslal, ze by som ho aj sam miesal ale teraz som uz skor prikloneny k tomu, ze objednany uz hotovy..Lebo ked sa budem zdrziavat este aj miesanim, tak ten dom nikdy nepostavime:-/
karolo

od jaro35 » Pia 04. Aug 2017 10:20:23

karolo píše:Okej, nevedel som, ako to tu chodi tak preto som sa hned na zaciatok ospravedlnil..A mali ste tiez taketo horucavy ako su teraz, ze proste skoro 40 stupnov?..Ved my stale to len odkladame lebo cakame, ze uz bude chladnejsie..Lenze ked aj je, tak je to tak, ze cely den prsi a ked prsi tak tiez nie je najlepsie robit zaklady, nie?..Neviem ako este s betonom..Najprv som premyslal, ze by som ho aj sam miesal ale teraz som uz skor prikloneny k tomu, ze objednany uz hotovy..Lebo ked sa budem zdrziavat este aj miesanim, tak ten dom nikdy nepostavime:-/

Nooo tak uz vies, ako to tu priblizne chodi:-) no neboli az taketo horucavy ale do 30 stupnov boli aj minuly rok. to verim, ze to odkladate, ved v takychto horucavach sa ani nikomu nechce robit, co? to je pravda, len ked budes cakat na uplne idealne podmienky tak sa uz teraz mozes zmierit s tym, ze zacnem stavat nejako v septembri. vtedy uz nebude take teplo a snad nebude ani prsat. to uz musis vediet ty, ci ti to bude stacit a ci si mozes dovolit to az tak odlozit. dobre si sa rozhodol. tym padom, by som ti mohol poradit firmu crh. oni maju dost kvalitny beton. ak teda este nemas vybratu nejaku inu betonaren
„Čím viac sa človek usiluje o istoty a bezpečie, tým viac sa vzdáva kontroly nad svojim životom.“
Obrázok užívateľa
jaro35

od karolo » Pon 07. Aug 2017 8:04:55

Presne, nikomu sa moc nechcelo..Aj ked sme hovorili, ze by mohli zacat tak sa len vykrucali, ze v takych teplach nie..Ale tak necudujem sa..Teraz zase zacalo prsat, och, no neviem kedy my zacneme..Asi to fakt nechame uz na ten september a bude pokoj..Zatial si stihnem pozistovat ceny betonu a ostatne veci, ktore k tomu potrebujem..Nad nimi som aj premyslal, lebo mi aj kamarat spominal, ze oni od nich brali a ze nemali ziadne problemy..Ceny nevies ake maju cca?
karolo

od jaro35 » Uto 08. Aug 2017 15:52:12

karolo píše:Presne, nikomu sa moc nechcelo..Aj ked sme hovorili, ze by mohli zacat tak sa len vykrucali, ze v takych teplach nie..Ale tak necudujem sa..Teraz zase zacalo prsat, och, no neviem kedy my zacneme..Asi to fakt nechame uz na ten september a bude pokoj..Zatial si stihnem pozistovat ceny betonu a ostatne veci, ktore k tomu potrebujem..Nad nimi som aj premyslal, lebo mi aj kamarat spominal, ze oni od nich brali a ze nemali ziadne problemy..Ceny nevies ake maju cca?

To vazne ti toto povedali? to by som nepovedal. myslel som, ze ked su to original murary, ze si budu chciet zarobit a ze zoberu hocijaku zakazku aj v takom teple. no ale bolo by to pre nich asi riziko, tak si to premysleli. ved uz pockaj ten mesiac a potom kludne zacnete stavat. no ceny viem priblizne iba z tej betonarne, z ktorej sme brali my. a kedze spolocnost crh ma vela betonarni a v kazdej zevraj ine ceny, tak si to radsej osobne zisti.
„Čím viac sa človek usiluje o istoty a bezpečie, tým viac sa vzdáva kontroly nad svojim životom.“
Obrázok užívateľa
jaro35

od karolo » Pia 11. Aug 2017 12:26:35

Vidis, su original murary ale predsa len to nie je sranda v takych teplotach robit..Potom chceli ze po veceroch by mohli ale to sme zase my nechceli, lebo predsa len su tam naokolo aj susedia a nechceme si s nimi hned pokazit vztahy..Uz pockame a od septembra uz zaciname..Vidis aspon mam viacej casu na zistovanie cien a porovnavanie aj ked viac menej sme uz rozhodnuty:-)
karolo

od dodik » Str 16. Aug 2017 8:57:38

cawte, cawte..ak by ste potrebovali este niekto nejake rady ohladom betonu, kludne sa mozte aj na mna obratit..stavali sme minuly rok dom, uz v nom aj byvame aj ked este dorabame take malickosti..ved viete ako, v rodinnom dome sa vzdy najde robota:):)..vsimol som si, ze sa tu dost bavite o jednej firme, ktora ponuka betony..od nej sme brali aj my beton na celu stavbu..takze aj ohladom nej vam budem vediet poradit, ak budete chciet..som vam k dispozicii:):)
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť