Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od ewinna » Str 21. Jún 2017 12:03:56

Daddy77 to je škoda že nemá čas:-( Radšej by som si popísala priamo s ním a zistila od neho informácie ako mu vyhovovala firma, či mal nejaké problémy alebo všetko prebiehalo tak ako malo a ostatné veci, ktoré ma zaujímajú. Som ale rada, že si ochotní to od neho pozisťovať a potom mi to napísať. Za pozemok sme platili 40 200€. Mne to prišlo ako fajn cena, no možno ty napíšeš že to bolo veľa. Ale vyhovuje nám hlavne dispozične a aj vzdialenosťou
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od rastik_s » Štv 22. Jún 2017 11:30:31

Ewka neodpisala si mi, neviem ci si si nevsimla spravu odomna alebo preco. Ale my keramicky dom mame, takze by som ti na tvoje otazky snad aj vedel odpovedat. Len neviem, co konkretne ta zaujima hm? Ak mas zaujem, tak kludne sa pytaj. Rad ti poradim:-) Ak mozem aj k tej cene pozemku, tak nie je to najmenej, co ste zan dali ale zase ked je fajn lokalita, tak niekedy treba aj viacej zaplatit
rastik_s

od ewinna » Pia 23. Jún 2017 11:40:56

Rastik_s och ospravedlňujem sa ti, vôbec som si nevšimla od teba správu a preto som ti neodpísala. Keby som si ju všimla, tak samozrejme, že by som ti napísala keďže potrebujem zistiť čo najviac informácií na takýto dom. Mňa zaujíma úplne všetko. Od projektu až po záverečné práce. Robila vám všetko jedna firma alebo ako ste to riešili? Koľko vás stál takýto dom a za koľko dní vám ho postavili?
Obrázok užívateľa
ewinna

od Sašo » Pon 26. Jún 2017 13:24:17

rastik_s píše:Ewka neodpisala si mi, neviem ci si si nevsimla spravu odomna alebo preco. Ale my keramicky dom mame, takze by som ti na tvoje otazky snad aj vedel odpovedat. Len neviem, co konkretne ta zaujima hm? Ak mas zaujem, tak kludne sa pytaj. Rad ti poradim:-) Ak mozem aj k tej cene pozemku, tak nie je to najmenej, co ste zan dali ale zase ked je fajn lokalita, tak niekedy treba aj viacej zaplatit

Mna by len tak zaujimalo ze ake su naklady na takyto dom? Kolko mesacne platite? Kedze by mal byt nizkoenergeticky, tak by ma to dost zaujimalo. Neplanujem si dat takyto postavit, kedze my uz dom mame ale zaujimama to, tak by som bol rad, keby si mi to napisal. Vdaka
Sašo

od rastik_s » Uto 27. Jún 2017 18:56:11

Saso jasne chapem, kludne ti to napisem, mozno si to potom rozmyslis a budes chciet montovany keramicky dom:-):-) Mesacne naklady mame 80€, je pravda, ze nas dom je mensi ale je to za komplet. Avsak plyn nemame. Aj tak si ale myslim, ze su to fajn naklady a nie su nejake extra vysoke. Nam velmi vyhovuje ten dom, sme radi, ze sme sa rozhodli pre takyto
rastik_s

od rastik_s » Str 28. Jún 2017 12:49:43

Ewka a vcera pre istotu som si ja nevsimol, ze si mi pisala. Vsimol som si iba Sasa, kedze ten moju spravu citoval. No idem ti teraz odpisat. Aby si si nemyslela, ze sa na teba kaslem:) Ano, jedna firma nam postavila dom. My sme si od nich vybrali dom z celkovou rozlohou 120,00m2, vybrali sme si II. stupen a platili sme 56 880€. Akurat garaz nebola v cene, tu sme si potom svojpomocne dostavali a terasu taktiez. Dom nam stavala tato firma, na ktoru sa aj vlastne pytas, silicate world. Seriozna je to firma
rastik_s

od ewinna » Štv 29. Jún 2017 7:16:56

Rastik_s to nevadí, dôležité je, že si si to potom všimol a že si mi odpísal:-) A máte bungalow alebo poschodový? Vyberali ste si z ich katalógovej ponuky? Mohol by si mi sem pridať aj nejakú fotku vášho domčeku? Bola by som rada, keby som videla, ako vám ho postavili a ako vyzerá. Ak ti to teda nebude vadiť. A ešte ma zaujíma, že čo znamená II.stupeň? To je základová doska plus steny, či?
Obrázok užívateľa
ewinna

od rastik_s » Pon 03. Júl 2017 11:34:36

Ewka ano, my sme si dali postavit len bungalow. Nechceli sme poschodovy, kedze nam takyto uplne staci. Vacsi by nam bol zbytocny. Vybrali sme si z ich katalogu a trochu upravili podla nasich poziadaviek. Vybrali sme si tento, je pod cislom 31, kukni si http://www.silicateworld.eu/portfolio/dom-c-31/. Nechcem sem davat verejne foto, lebo doma by som potom mal tichu domacnost :D :lol: A to veru nechem :-) Tak snad ti toto bude stacit
rastik_s

od zander » Pon 03. Júl 2017 21:11:38

rastik_s píše:Ewka ano, my sme si dali postavit len bungalow. Nechceli sme poschodovy, kedze nam takyto uplne staci. Vacsi by nam bol zbytocny. Vybrali sme si z ich katalogu a trochu upravili podla nasich poziadaviek. Vybrali sme si tento, je pod cislom 31, kukni si http://www.silicateworld.eu/portfolio/dom-c-31/. Nechcem sem davat verejne foto, lebo doma by som potom mal tichu domacnost :D :lol: A to veru nechem :-) Tak snad ti toto bude stacit

Ahoj. A nemáš nejaké fotky z realizácie ? Mňa by zaujímalo ako riešili detaily spájania panelov a ako to povedzme vypadalo po omietnutí + ako riešila táto fy. detaily a či dopohody dotiahli exteriér. Tie foto čo si dal sú len vizualizácia z katalógu, ktoré moc nepovedia. Ak máš čosi tak posuň prosím ťa, rád si ich pozriem (fotky z realizácie hádam manželke vadiť nebudú :) ).
Obrázok užívateľa
zander

od ewinna » Uto 04. Júl 2017 12:46:02

Rastik_s a za úpravy v projekte ste aj niečo naviac platili? Či ako to u nich funguje? No idem si kuknúť zatiaľ aspoň tieto fotky ale tiež by som bola rada, keby si dal aj nejaké podrobnejšie fotografie. Ale zase, keď manželka nebude chcieť tak to budem rešpektovať a napríklad by sme sa mohli dohodnúť, že by si mi ich poslal len na e-mail. Čo ty nato?
Obrázok užívateľa
ewinna

PredchádzajúciĎalší

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť