Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od diorra » Štv 07. Sep 2017 11:46:16

Deziro ahoj, som velmi rada, ze si mi napisal:-) Ano, potrebovala by som zopar informacii, ak budes taky laskavy a nebudes mat s tym problem:-) On mi fakt len take okrajove veci, ja by osm chcela aj do hlbky vediet ako prebieha taka vystavba domu, kolko to trva, aka je cca cena
diorra

od deziro » Pia 08. Sep 2017 8:45:40

Diorra nemám s tým problém v pohode;-) Priebeh objednávky keramického domu je cca nasledovný - vyberieš si projekt, spravia ti cenovú ponuku s rozsahom dodania (rozsah a zastavaná plocha sa môže upraviť aby bola cena vyhovujúca pre obe strany - tak môžeš ešte potom meniť), potom sa musí schváliť štúdia domu/dispozícia, ktorá je súčasťou Zmluvy o dielo. Do cca 3 týždňov od podpisu zmluvy ti dodajú stavebné povolenie (a za tú domu ti SW už vyrába dom - následne ti ho aj vyvezie na pozemok). A potom sa už len spraví podrobný harmonogram prác a ide sa robiť na výstavbu. Snáď som na nič nezabudol, takto to u nás prebiehalo
Obrázok užívateľa
deziro

od najcooll » Ned 10. Sep 2017 12:09:32

Pozdravujem,mozem sa opytat konkretne na Firma SW? Tiez uvazujeme o stavbe keramickeho domu na kluc od firmy SW, no je dost Vela negativnych ohlasov a dost nespokojnich zakaznikov s ich vykonanou pracou,preto sa chcem opytat ci ste boli spokojni celkovo s pristupom a aj s vykonanymi ukonmi a dodrzanymi lehotami...... Taktiez ak zu byvate v domceku,ste spokojni s celkovou klimou, izolaciami......Dakujem za odpoved ;)
najcooll

od deziro » Uto 12. Sep 2017 14:52:08

Najcool ahoj, už som tu písal aj Diorre, že nám stavala dom firma SW. Pri našej stavbe všetko dodržali tak ako sme sa dohodli. Mali sme menšie prestoje ale to bola taká vzájomná chyba a nie iba ich. Dom nám veľmi vyhovuje a sme radi, že sme sa preň rozhodli. Mesačné náklady sú o dosť nižšie ako sme predtým museli platiť
Obrázok užívateľa
deziro

od diorra » Štv 14. Sep 2017 9:45:26

Deziro a koľko trvalo pokiaľ si sa s nimi stretol? Majú veľa takto stavieb? Majú aj nejaký poradovník podľa čoho idú alebo viacej chlapov a robia aj viacej stavieb naraz?
diorra

od deziro » Uto 19. Sep 2017 10:20:45

Diorra, netrvalo to dlho. Stretnutie sme naplánovali veľmi rýchlo, len potom tie vybavovačky a stavebné povolenia a podobne trvajú dlhšie. A ty už si si vybrala aj projekt domu, ktorý sa ti páči? Či toto zisťuješ len čisto informatívne (lebo také niečo mi brat spomínal)
Obrázok užívateľa
deziro

od diorra » Pia 22. Sep 2017 9:42:24

Deziro zatiaľ len tak informatívne zisťujem alebo pozerala som si včera stránku SW a tie ich katalógové domy vyzerajú veľmi dobre. Vedela by som si veľmi rýchlo vybrať:-) No stavebné povolenie za každým trvá dlhšie, nejaké také dva mesiace, nie? Mohla by som sa spýtať ešte na cenu, koľko vás vyšiel celý dom?
diorra

od deziro » Str 27. Sep 2017 7:35:44

Diorra, tak to ti verím. Ani nám dlho netrvalo vyberanie. Vcelku také schopné projekty domov oni ponúkajú. Hej cca sa dá povedať, že to je tých 60 dni pokiaľ sa vybaví stavebné povolenie. No samozrejme záleží od úradov. Nás vyšiel 66 000€ plus základová doska nejakých 10 000€
Obrázok užívateľa
deziro

od rastik_s » Štv 28. Sep 2017 9:03:29

Ewinna tak to je super, ze to maju takto poriesene. A dakujem ti velmi pekne za vysvetlenie, konecne tomu lepsie rozumiem. Vobec som nevedel, ako sa postupuje pri stavbe takehoto domu. Zakladovu dosku teda uz mate zaliatu?
rastik_s

od ewinna » Pia 29. Sep 2017 7:34:19

Rastík veď ani ja som vôbec nevedela. Až teraz, keď som si to začala všetko zisťovať. No ešte sa stále na nej pracuje, ale už to vyzerá veľmi dobre. Ale aj tak máme ešte čas. Veď nám ešte SW musí vyrobiť steny, takže my sme časovo veľmi dobre na tom:-)
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

PredchádzajúciĎalší

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť