Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od rastik_s » Uto 03. Okt 2017 10:03:29

Ewinna a kolko im trva pokial vyrobia steny? Az buduci rok vam ho budu zhotovovat alebo ako si s nimi dohodnuta?
rastik_s

od diorra » Str 04. Okt 2017 11:23:35

Deziro to nie je až také hrozné, myslela som že aj dlhšie trvá, pokiaľ sa vybaví stavebko. Vážne? Veď to je super cena. A to už aj so strechov, omietkami vo vnútri? Že už len ste kupovali nábytok a veci na zariaďovanie?
diorra

od jume » Štv 05. Okt 2017 14:49:28

neustale sa pozastavujem nad tym, ako ta vsetka technologia ide dopredu...v dnesnej dobe si mozte vybrat, ci chcete drevodom, montovany keramicky alebo klasicky murovany..je toho tak vela, ze clovek uz ani nevie co je lepsie...zachvilku uz dom, bude robit pomaly vsetko sam a nebude potrebovat na to cloveka..
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od branicko » Pia 06. Okt 2017 9:50:37

jume píše:neustale sa pozastavujem nad tym, ako ta vsetka technologia ide dopredu...v dnesnej dobe si mozte vybrat, ci chcete drevodom, montovany keramicky alebo klasicky murovany..je toho tak vela, ze clovek uz ani nevie co je lepsie...zachvilku uz dom, bude robit pomaly vsetko sam a nebude potrebovat na to cloveka..

Už také domy existujú, ktoré si všetko robia samé. Sú na elektrické otváranie okien a podobné vecičky. Len to stojí nehorázne veľa peňazí, takže len zopár ľudí ich má. Podľa môjho názoru je v dnešnej dobe dobrým riešením spomínaný keramický dom. Ja som hlavne za také, ktoré sú nízkoenergetické a pritom výstavba nich nie je až taká vysoká.
Obrázok užívateľa
branicko

od jume » Pon 09. Okt 2017 13:35:54

no dakujem pekne, uz take aj existuju...ty poznas niekoho, kto taky dom ma?...lebo mne to pridu zbytocne vyhodene peniaze...taktiez som toho nazoru, ze hlavne by mal byt dom nizkoenergeticky a clovek by sa v nom mal citit dobre...takze by mal byt podla jeho poziadaviek postaveny...
jume

od deziro » Uto 10. Okt 2017 13:40:34

Diorra áno už aj so strechou. Vlastne my sme si už len interiér sami zariadili a dotvorili. Ale inak ostatné všetko nám oni spravili a potom odovzdali
Obrázok užívateľa
deziro

od branicko » Štv 12. Okt 2017 12:45:55

jume píše:no dakujem pekne, uz take aj existuju...ty poznas niekoho, kto taky dom ma?...lebo mne to pridu zbytocne vyhodene peniaze...taktiez som toho nazoru, ze hlavne by mal byt dom nizkoenergeticky a clovek by sa v nom mal citit dobre...takze by mal byt podla jeho poziadaviek postaveny...

Poznám jedného vzdialeného kamaráta, ktorý taký dom teraz stavia. A preto aj viem, že neskutočne veľa peňazí ho to doposiaľ stálo a ešte ho nemá ani dokončený. Presne, to je najdôležitejšie! Ja taký mám a som v ňom úplne šťastný s mojou rodinou:-)
Obrázok užívateľa
branicko

od jume » Pia 13. Okt 2017 8:56:11

@branicko viem si predstavit kolko penazi do toho dal..ved v dnesnej dobe klasicky dom nie moc velky vyjde okolo tych 80 000€..vy mate keramicky?..ktora firma vam ho stavala?..tato SW?
jume

od branicko » Pon 16. Okt 2017 13:41:55

jume píše:@branicko viem si predstavit kolko penazi do toho dal..ved v dnesnej dobe klasicky dom nie moc velky vyjde okolo tych 80 000€..vy mate keramicky?..ktora firma vam ho stavala?..tato SW?

No veď toto a on si ešte taký riadne veľký dal postaviť, ale je to jeho vec. Pokiaľ má na to peniaze, tak nech si stavia čo chce, no nie? Áno presne táto firma. Preto som sem aj napísal, keď som zbadal, lebo mám s nimi osobné skúsenosti a dobré:-) Potrebuješ v niečom poradiť alebo niečo vedieť?
Obrázok užívateľa
branicko

od jume » Uto 17. Okt 2017 8:27:32

@branicko no ved presne, ty mu do toho nic nemozes hovorit, ked sa tak rozhodol a sam si to financuje...konkretne nic nepotrebujem vediet, len tak zo zvedavosti som sa opytal ci tato firma alebo nejaka ina...ale kludne ak chces nieco napisat k tvojmu domu tak mozes...mozno tym niekomu pomozes:)
jume

PredchádzajúciĎalší

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť