Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od branicko » Štv 26. Okt 2017 12:33:56

jume píše:@branicko no ved presne, ty mu do toho nic nemozes hovorit, ked sa tak rozhodol a sam si to financuje...konkretne nic nepotrebujem vediet, len tak zo zvedavosti som sa opytal ci tato firma alebo nejaka ina...ale kludne ak chces nieco napisat k tvojmu domu tak mozes...mozno tym niekomu pomozes:)

Nemám problém písať o mojom dome ale lepšie by sa mi priamo odpovedalo na otázky. Keď iní ľudia budú chcieť nejaké informácie tak nech napíšu. Som k dispozícií! :-)
Obrázok užívateľa
branicko

od jume » Pia 27. Okt 2017 8:55:20

@branicko si presne ako ja...taktiez rad len odpovedam na otazky a sam od seba malo kedy zacnem niecom rozpravat...oki tak bud k dispozicii ja dakujem aspon za nejake info, ktore som chcel vediet..mne to zatial staci a keby nieco tak sa ozvem..zatial cau..
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od ewinna » Pia 03. Nov 2017 14:33:00

Rastík áno, my sme sa s nimi dohodli, že až na budúci rok prídu s hotovými stenami a všetko nám dokončia. Teraz máme ešte aj iné vybavovačky, takže by sa to nedalo všetko stíhať. No teším sa, že už budúci rok v ňom budeme bývať:-) Neviem sa toho dočkať!
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od rastik_s » Štv 09. Nov 2017 20:40:33

Ewinna chapem, kedze sme si tym vsetkym presli aj my. Mas sa ale na co tesit. Ked uz v nom budete byvat, tak si povies, ze sa to oplatilo :-) Buduci rok uz teda budeme dvaja s keramickymi domami :-) Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo ;-)
rastik_s

od rikko » Pia 10. Nov 2017 12:18:35

branicko píše:
jume píše:@branicko no ved presne, ty mu do toho nic nemozes hovorit, ked sa tak rozhodol a sam si to financuje...konkretne nic nepotrebujem vediet, len tak zo zvedavosti som sa opytal ci tato firma alebo nejaka ina...ale kludne ak chces nieco napisat k tvojmu domu tak mozes...mozno tym niekomu pomozes:)

Nemám problém písať o mojom dome ale lepšie by sa mi priamo odpovedalo na otázky. Keď iní ľudia budú chcieť nejaké informácie tak nech napíšu. Som k dispozícií! :-)

jednu otazku by som mal na teba branicko. smiem? ako si financoval takyto dom? on vyjde dost vela penazi, nie? bral si si uver alebo si to riesil cez firmu sw?
Obrázok užívateľa
rikko

od branicko » Pon 20. Nov 2017 14:59:06

Jume: Nie je začo a kľudne ti budem k dispozícií, stačí sa len ozvať, keď niečo budeš potrebovať! Čauko
Rikko toto je odpoveď pre teba:
Náš keramický dom sme financovali tak, že sme si zobrali úver ale my sme si to všetko sami vybavili. Aj nám ponúkala firma Silicate World, že môžme ísť cez nich, no moja sestra robí v banke a preto sme si to sami dohodli a vybavili. Prečo sa pýtaš?
Obrázok užívateľa
branicko

od rikko » Štv 23. Nov 2017 9:31:43

Branicko chapem, ked ste mali niekoho v banke, co vam vedel dobre poradit, tak to je fajn. len tak ma to zaujimalo, ze ci nema banka problem poskytnut uver na takyto montovany keramicky dom. lebo viem, ze robia dost problemy.
Obrázok užívateľa
rikko

Predchádzajúci

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť