Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od ewinna » Str 06. Dec 2017 12:08:13

Rastík ani mi nehovor, už sa tak teším, že budeme bývať vo svojom a hlavne sami. Prajem si, nech to je čím skôr! Už mi to u svokrovcov lezie riadne na nervy:-/
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od branicko » Štv 07. Dec 2017 13:41:52

Rikko v pohode, nič sa nestalo. Aaa netrvalo mi to až tak dlho, hneď som si všimol, že tu niečo nie je v poriadku :lol: :lol: Ok, veď keby potrebuješ ešte nejaké informácie ohľadom keramického domu alebo firmy, tak kľudne píš ;)
Obrázok užívateľa
branicko

od rastik_s » Pon 11. Dec 2017 15:27:43

Ewinna ty byvas teraz u svokrovcov? Tak to sa ti ani necudujem, ze si si dala postavit keramicky montovany dom. Si myslela uz dopredu, ze chces mat rychlo postaveny dom aby si s nimi dlho nemusela zit, co? :lol: :lol:
rastik_s

od ewinna » Str 13. Dec 2017 9:24:38

Rastík tak nič iné my nezostávalo, pokiaľ som nechcela zbytočne vyhadzovať peniaze za prenájom bytu. Ja som vyrastala iba v byte, kde by sme sa s manželom a mojimi rodičmi tlačili, tak som pristúpila na to, že vydržím teda aj u svokrovcov. Ale niee, to nebolo len kvôli tomu :lol: :lol: Rozhodli sme sa pre keramický montovaný dom na základne viacerých výhod. Napríklad aj to, že mesačné náklady takéhoto domu sú nižšie a hlavne to, že nám ho celý postaví firma Silicate a my sa nebudeme musieť starať do ničoho
Obrázok užívateľa
ewinna

od rastik_s » Štv 14. Dec 2017 19:35:31

Ewinna uplne ta rozumiem, dobre si spravila, ze si zvolila takyto postoj. Aspon usetrite zopar €, teraz sa vam zidu. Aj ked vam budu oni stavat, no zariadovat si ho budete sami a to je mnokrat nakladnejsie ako celkova stavba
rastik_s

od jigado » Pia 15. Dec 2017 13:14:11

Zdravim. Planujeme stavat mensi bungalow a premyslame aj nad touto technologiou. Mohli by ste mi napisat vyhody a nevyhody keramickeho domu? Vdaka
jigado

od ewinna » Uto 19. Dec 2017 15:02:33

Rastík presne ako si napísal, doplnky do domu a nábytok je veľmi drahý. Bude kde investovať ušetrené peniažky :-) :-)
Jigado skús si prečítať túto konverzáciu. Mnohé výhody keramického domu sú tu už spomenuté. Ak smiem vedieť, tak kde plánujete stavať?? V ktorom meste, či dedine?
Obrázok užívateľa
ewinna

od jigado » Str 20. Dec 2017 11:55:45

Mame uz zarezervovany pozemok v Dunajskej Luznej pri Bratislave a v januari by sme ho mali kupit, takze v podstate tam by sme chceli aj stavat. Nebol som si isty, ci ste sem uz vsetko pisali a preto som napisal. No precitam si teda, ked tvrdis, ze je tu uz vsetko vypisane, vdaka :Up: :Up:
jigado

od ewinna » Štv 21. Dec 2017 12:48:23

Jigado ako veľký pozemok to budete mať? A super lokalitu ste si vybrali, tam teraz dosť stavajú nové domy, že? :-) Prečítaj a keď sa niečo nedozvieš, čo chceš vedieť, tak sa ozvi:-):-)
Obrázok užívateľa
ewinna

od jigado » Štv 21. Dec 2017 16:13:46

Vies co mal by mat cca 700m2. Nechceli sme vacsi, staci nam taky, aby sa nam tam zmestil dom a aby sme mali aj taku mensiu zahradu. Hej, dost sa tam teraz stavia. Ked si zoberiem, ze kedysi tam bolo malo novych rodinnych domov tak teraz to tam je uz skoro cele zastavane. Nam ta lokalita vyhovuje, kedze to je pri Bratislave a tam pracujem. Oki mrknem sa na to a ked tak ti budem pisat. Vdaka za ochotu
jigado

PredchádzajúciĎalší

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť