Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od ewinna » Str 06. Dec 2017 12:08:13

Rastík ani mi nehovor, už sa tak teším, že budeme bývať vo svojom a hlavne sami. Prajem si, nech to je čím skôr! Už mi to u svokrovcov lezie riadne na nervy:-/
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od branicko » Štv 07. Dec 2017 13:41:52

Rikko v pohode, nič sa nestalo. Aaa netrvalo mi to až tak dlho, hneď som si všimol, že tu niečo nie je v poriadku :lol: :lol: Ok, veď keby potrebuješ ešte nejaké informácie ohľadom keramického domu alebo firmy, tak kľudne píš ;)
Obrázok užívateľa
branicko

od rastik_s » Pon 11. Dec 2017 15:27:43

Ewinna ty byvas teraz u svokrovcov? Tak to sa ti ani necudujem, ze si si dala postavit keramicky montovany dom. Si myslela uz dopredu, ze chces mat rychlo postaveny dom aby si s nimi dlho nemusela zit, co? :lol: :lol:
rastik_s

od ewinna » Str 13. Dec 2017 9:24:38

Rastík tak nič iné my nezostávalo, pokiaľ som nechcela zbytočne vyhadzovať peniaze za prenájom bytu. Ja som vyrastala iba v byte, kde by sme sa s manželom a mojimi rodičmi tlačili, tak som pristúpila na to, že vydržím teda aj u svokrovcov. Ale niee, to nebolo len kvôli tomu :lol: :lol: Rozhodli sme sa pre keramický montovaný dom na základne viacerých výhod. Napríklad aj to, že mesačné náklady takéhoto domu sú nižšie a hlavne to, že nám ho celý postaví firma Silicate a my sa nebudeme musieť starať do ničoho
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od rastik_s » Štv 14. Dec 2017 19:35:31

Ewinna uplne ta rozumiem, dobre si spravila, ze si zvolila takyto postoj. Aspon usetrite zopar €, teraz sa vam zidu. Aj ked vam budu oni stavat, no zariadovat si ho budete sami a to je mnokrat nakladnejsie ako celkova stavba
rastik_s

od jigado » Pia 15. Dec 2017 13:14:11

Zdravim. Planujeme stavat mensi bungalow a premyslame aj nad touto technologiou. Mohli by ste mi napisat vyhody a nevyhody keramickeho domu? Vdaka
jigado

Predchádzajúci

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia