Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Silicate World - keramický domček

Ak Vašu otázku neviete zaradiť do vyžšie uvedených tém, pridajte ju sem.

Re: Silicate World - keramický domček

od ewinna » Pia 22. Dec 2017 11:35:26

Jigado veď 700m2 je dosť veľký pozemok!:-) Úplne stačí na dom a záhradu:-) Veď toto, že aj ja si to pamätám ešte také nezastavané:-) Oki, dohodnuté;-):-)
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od luciatta » Str 03. Jan 2018 12:15:31

V dobrom vám závidím takýto domček, videla som viacero videí a je super tá rýchlosť postavenia! To nie ako my, kúpili sme starý dom a teraz prerábame už tak dlho, že ma z toho ide poraziť:-(:-(
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Štv 04. Jan 2018 9:29:14

Luciatta to ti verím, že prerábanie trvá pomaly dlhšie, ako postavenie nového domu. Ale už keď ste sa tak rozhodli, tak to musíte vydržať! My sme sa z veľkej časti preto rozhodli pre montovaný keramický domček, lebo je postavený fakt rýchlo. My len platňu zaliať a už potom je všetko na firme SW. Som rada, že nebudem mať z ničím starosti.
Obrázok užívateľa
ewinna

od luciatta » Pia 05. Jan 2018 10:09:17

Evka to je jasné, že to už vydržíme. Veď väčšinu už máme prerobenú len ako píšem, tak už asi rok a pol prerábame ale je pravda, že keby bolo viacej peňazí, tak by to bolo rýchlejšie prerobené. Smiem len tak zo zvedavosti vedieť, koľko vás výjde taký dom?
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Pon 08. Jan 2018 15:07:59

To tak vždy býva Luciatta, že keď sú peniaze, tak je vždy všetko rýchlo porobené a tak isto aj prerobené. Takže viem, o čom hovoríš :) :) Zatiaľ nechcem moc písať konečnú sumu, keďže ani sami nevieme, koľko to dokopy so všetkým bude. Potom keď ho budeme mať postavený, tak ti to napíšem, okey?
Obrázok užívateľa
ewinna

od jigado » Pon 08. Jan 2018 20:08:47

Ano je Evka, to mas pravdu. My sme ani vacsi nechceli, kto by sa o to staral. To je potom len zbytocne vela roboty okolo toho, kosit travu a podobne. Zatial vsetkemu rozumiem, co som precital:-) Len som sa chcel spytat, ci ste sa aj vy boli niekde pozriet na ich stavbu?
jigado

od luciatta » Uto 09. Jan 2018 10:47:43

Chápem Evka, myslela som, že už máte nejakú predbežnú kalkuláciu. Veď ja som len tak zo zvedavosti chcela vedieť, či sme ešte neprerobili tým, že sme začali prerábať starý. To som si chcela len porovnať, vieš? Ale tak aspoň ma to nebude hnevať, keď nebudem vedieť tvoju cenu :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Uto 09. Jan 2018 14:40:25

Jigado áno, boli sme sa pozrieť na jednej stavbe. Boli sme oficiálne cez tú firmu Silicate World. Oni majú na stránke napísané, kde majú verejnú stavbu, kde sa môžu ísť ľudia pozrieť keď majú záujem o keramický dom a tak sme išli aj my. Tam sa normálne zapíšeš a prídeš. Bolo to fajn vidieť taký dom predtým, ako sme sa preň rozhodli. Dosť nám to pomohlo v rozhodovaní ;)
Luciatta veď potom ti cenu napíšem, neboj nič ;) :)
Obrázok užívateľa
ewinna

od kamo » Štv 11. Jan 2018 9:26:48

Osobne by som nikdy nechcel montovaný dom a je jedno, či keramický alebo nejaká iná technológia. Príde mi to ako domček z kariet! Bál by som sa, či by vydržal také dlhé roky ako klasický tehlový dom a či by som si mohol vybrať veľkostne aký chcem. Tam sú predsa dopredu určené veľkosti, nie?
Obrázok užívateľa
kamo

od luciatta » Pia 12. Jan 2018 9:38:46

Evka dohodnuté, budem rada, keď mi ju potom napíšeš. Zatiaľ sa maj pekne ;-):-)
Obrázok užívateľa
luciatta

PredchádzajúciĎalší

Späť na z.) Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť