Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Hydroizolacia

Oprava, zosilnenie, rekonštrukcia a sanácia ..

Re: Hydroizolacia

od mikus » Pon 10. Júl 2017 9:25:56

dmarod píše:Mikus, priblizne veru viem. Lebo sa o tom rozpravame a zopar krat som mu uz pomahal cistit bazen. Akurat pri tej hydroizolacii som nebol pri nom, co ma trochu hneva, lebo on si ho robil sam a ja si to spravit neviem. Budem musiet bud jeho potom poprosit alebo si zaplatit nejakych majstrov. Dobre si mi to hovoril a uz ti budem vo vsetko verit :-)

No tak to si spravil chybu, že si vtedy pri ňom nebol. By si sa aspoň zaučil a teraz by si si izoláciu vedel sám spraviť. Ale tak buď popros jeho alebo si zavolaj majstrov. Už sa tu spomínalo, že aj na tej stránke majstermapei sú majstri a ich si môžeš objednať a prídu ti spraviť to, čo potrebuješ. To už ale ty musíš vedieť, aký máš vzťah so švagrom a či on ti to bude robiť alebo si radšej zaplatíš niekoho
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

od Sašo » Štv 13. Júl 2017 11:41:33

monolit píše:saso no to som si vobec nevsimol, ze som to zle napisal. ale tak pochopil si, co som chcel napisat a to je dolezite :-) :-) dozeral som na neho sem-tam, ked som bol doma. takze verim, ze to je vsetko fajn spravene. po case si mozme napisat ale jednoznacne ti budem pisat, ze odkedy sme to na novo spravili, sme ziadny problem nemali.

Jasne, hned som to pochopil, toho sa bat nemusis. No len aby si to nezakrikol, ked si si taky isty. Aj ked, co mi kamosi hovorili, co kupovali produkty znacky mapei, tak len same dobre veci hovorili. Ani raz sa na nic nestazovali. Ked si dava raz vyrobca pozor na vsetko, tak nemoze zle produkty predavat, to je jasne. Uz sa teda mozme aj rozlucit, kedze uz vsetko potrebne si zistil a teda prajem, aby si s tym uz problemy ziadne nemal. Maj sa
Sašo

od monolit » Pia 14. Júl 2017 11:50:00

saso a to hadam nezakriknem. a vidis, sam si napisal, ze mas aj viacej skusenosti od kamaratov, ze s tymi produktami mali len dobre skusenosti. takze na nieco zle nejdem ani mysliet. vsetko bude fajn!:-) mozme sa rozlucit, to je jasne. uz teraz s nicim nepotrebujem pomoct. vdaka a aj tebe prajem len to najlepsie do zivota. cawko
monolit

od dmarod » Pon 17. Júl 2017 9:47:13

Mikus, cez vikend som bol so svagrom, lebo oni boli dva tyzdne na dovolenke a bavili sme sa o tom, ci by bol ochotny mi s tym pomoct a povedal ze ano, ale ze az od buduceho tyzdna. Kedze som uz doteraz cakal, tak uz ten tyzden pockam a usetrim aspon trochu za pracu. Len povedal, aby som si material zohnal ale ved to si ja zozeniem. Zajtra chcem ist do stavebnin a snad tam budu mat ten mapei produkt, ktory chcem kupit. Vies ten, ktory si mi ty poradil. Aby sme cez vikend uz mohli zacat. A myslim, ze za vikend to aj stihame porobit
dmarod

od karolo » Uto 18. Júl 2017 10:20:31

Ako sledujem, tak som sa na dobre forum dostal..Ideme momentalne stavat dom..Uz som sa v jednej teme tu pytal, ako betonovat v tomto teplom pocasi, kedze predpovede su aj na 35 stupnov..Snad mi tam niekto odpise..Tu by som sa ale rad spytal, ako ste riesili hydroizolaciu zakladov?..Davali ste nejaku?..Je to potrebne alebo ani nie?..Vdaka za odpovede :-)
karolo

od mailanoo » Str 19. Júl 2017 9:49:30

karolo píše:Ako sledujem, tak som sa na dobre forum dostal..Ideme momentalne stavat dom..Uz som sa v jednej teme tu pytal, ako betonovat v tomto teplom pocasi, kedze predpovede su aj na 35 stupnov..Snad mi tam niekto odpise..Tu by som sa ale rad spytal, ako ste riesili hydroizolaciu zakladov?..Davali ste nejaku?..Je to potrebne alebo ani nie?..Vdaka za odpovede :-)

Vieš s izoláciou to je tak, že pokiaľ nechceš mať neustále vodu v pivnici, tak by som ju jednoznačne dal. Ak chceš mať problémy s vodou, tak sa kašli na izoláciu a žiadnu nedávaj. Môj stručný názor. My sme do základov dávali izoláciu, nechcel som riskovať možné následky neskôr. Radšej som si priplatil ale aspoň viem, že to mám dobre spravené a hlavne zaizolované. My sme použili tieto produkty http://razaporiadne.sk/sk/produkty/spodna-stavba-produkty/1/10/default, prečítaj si na stránke, tam máš všetko do detailu vysvetlené
mailanoo

od mikus » Štv 20. Júl 2017 9:16:19

dmarod píše:Mikus, cez vikend som bol so svagrom, lebo oni boli dva tyzdne na dovolenke a bavili sme sa o tom, ci by bol ochotny mi s tym pomoct a povedal ze ano, ale ze az od buduceho tyzdna. Kedze som uz doteraz cakal, tak uz ten tyzden pockam a usetrim aspon trochu za pracu. Len povedal, aby som si material zohnal ale ved to si ja zozeniem. Zajtra chcem ist do stavebnin a snad tam budu mat ten mapei produkt, ktory chcem kupit. Vies ten, ktory si mi ty poradil. Aby sme cez vikend uz mohli zacat. A myslim, ze za vikend to aj stihame porobit

A kdeže boli na dovolenke? Jasné, to si dobre spravil. Na práci dosť ušetríš, to sa nezdá ale keby si si mal platiť majstrov, tak ty si dosť niekedy zapýtajú. Takto to budeš mať super. No a ako si dopadol v stavebninách? Mali ten produkt, ktorý si chcel? Už sa vám blíži víkend, tak prajem aby vám to dobre išlo. Ja zase zajtra odchádzam na dovolenku, tak sa až potom ozvem:-)
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

Predchádzajúci

Späť na v.) Rekonštrukcia a sanácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť