Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zmäkčovače vody

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Zmäkčovače vody

od balto » Pon 30. Okt 2017 0:24:43

@rikko tak to by nakoniec asi ani nemuselo trvať tak dlho ako som si myslel. ale cenovú ponuku urobia až keď už majú urobený rozbor vody však?
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Pon 30. Okt 2017 11:35:25

balto píše:@rikko tak to by nakoniec asi ani nemuselo trvať tak dlho ako som si myslel. ale cenovú ponuku urobia až keď už majú urobený rozbor vody však?

kolko si si myslel, ze to bude trvat? samozrejme az potom ti mozu ponuknut mozne riesenie, ked budu vediet aku mas vodu a budu mat v ruke rozbor tvojej vody. uz sa ti ale museli aj ozvat, nie? ci este si im ani ten formular neposlal?
Obrázok užívateľa
rikko

od balto » Uto 31. Okt 2017 11:35:59

@rikko tak ja som myslel, že to bude celé omnoho dlhšie trvať lebo teraz to tak býva, že človek musí na všetko čakať. vieš čo, akurát dnes ráno som to posielal takže čakám, že sa mi ozvú možno zajtra alebo tak nejako. veľmi som zvedavý čo ukáže ten rozbor či je problém len s tou tvrdosťou alebo nám zamlčali aj niečo iné
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Pia 03. Nov 2017 13:07:47

balto píše:@rikko tak ja som myslel, že to bude celé omnoho dlhšie trvať lebo teraz to tak býva, že človek musí na všetko čakať. vieš čo, akurát dnes ráno som to posielal takže čakám, že sa mi ozvú možno zajtra alebo tak nejako. veľmi som zvedavý čo ukáže ten rozbor či je problém len s tou tvrdosťou alebo nám zamlčali aj niečo iné

je taka doba, to mas pravdu. ale aquatrend je ina firma a oni sa snazia co najrychlejsie vybavit poziadavky ich klientov. potom daj vediet ako to vsetko dopadlo a co ti povedali.
Obrázok užívateľa
rikko

od balto » Pon 06. Nov 2017 0:00:25

@rikko mal si pravdu, vo štvrtok sa mi hneď ozvali, vôbec som nečakal takú rýchlosť. teraz v stredu prídu odobrať vzorky, sám som zvedavý čo nám povedia
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Uto 07. Nov 2017 9:40:43

balto píše:@rikko mal si pravdu, vo štvrtok sa mi hneď ozvali, vôbec som nečakal takú rýchlosť. teraz v stredu prídu odobrať vzorky, sám som zvedavý čo nám povedia

vedel som, co ti pisem a aku firmu ti radim, kedze som s nimi mal osobnu skusenost. zlu firmu by som ani tebe ani nikomu nikdy neporadil! potom daj vediet, co ti povedali. aj ja som zvedavy, ci budete mat v pohode vodu alebo tak budu nejake skodliviny.
Obrázok užívateľa
rikko

od minis » Str 08. Nov 2017 12:26:05

Ako vlastne tie zmäkčovače vody fungujú? Vie mi to niekto nejako vysvetliť? Všade len čítam a počúvam, že je dobre mať filter na vodu, aby človek nepil škodlivú vodu ale čo vlastne ten filter robí?
Záhrada je pre radosť nie preto aby si sa dorobil ako kôň.
minis

od puala » Štv 09. Nov 2017 15:40:42

minis píše:Ako vlastne tie zmäkčovače vody fungujú? Vie mi to niekto nejako vysvetliť? Všade len čítam a počúvam, že je dobre mať filter na vodu, aby človek nepil škodlivú vodu ale čo vlastne ten filter robí?

minis. to iste by som aj ja rada vedela. my staviame dom a nedavali sme si zistit aku vodu budeme mat. je to potrebne aj robit? kedysi sa toto vobec neriesilo a teraz tiez vsade len citam, ze davajte si pozor na vodu aby ste nepili skodliviny:-/ poradte nam niekto, kto sa v tom vyznate!
Obrázok užívateľa
puala

od rikko » Pia 10. Nov 2017 12:15:34

Minis a Puala: rad by som vam to vsetko vypisal ale je toho dost vela, tak vam sem pridam link a tam si vsetko precitajte. na tej stranke je to velmi dobre napisane a vysvetlene. tak citajte: https://www.aquatrend.sk/uprava-vody/tvrda-voda-vodny-kamen/zmakcovace-vody. ak budete mat este nejake otazky, tak sa ma kludne spytajte. tento problem som riesil, tak viem skoro vsetko ;)
Obrázok užívateľa
rikko

od minis » Uto 14. Nov 2017 16:07:27

Rikko ďakujem ti za link, prečítal som si to a celkom som tomu aj pochopil. Vy ste išli cez túto firmu? Či tuto si si to len čítal aby si bol múdrejší? :D
Záhrada je pre radosť nie preto aby si sa dorobil ako kôň.
minis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť