Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zmäkčovače vody

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Zmäkčovače vody

od rikko » Str 15. Nov 2017 19:25:30

Minis riesili sme nas problem cez tu firmu, ktoru som ti sem aj pridal. keby to nepotrebujem vediet tak si to ani nezistujem a uz vobec by som si to necital len kvoli tomu, aby som bol mudrejsi. takze mam osobne skusenosti s nimi. poradili nam velmi dobre.
Obrázok užívateľa
rikko

od minis » Štv 16. Nov 2017 9:50:11

Rikko to som ja nemohol vedieť, keďže niektorí ľudia sú taký, že len si zisťujú aby vedeli poradiť. No o to lepšie, že máš s nimi osobnú skúsenosť. Budeš mi vedieť aspoň napísať tvoje postrehy a pocity. Taktiež aj výhody a nevýhody. Môžem ťa o toto poprosiť?
Záhrada je pre radosť nie preto aby si sa dorobil ako kôň.
minis

od branicko » Pon 20. Nov 2017 15:05:22

minis píše:Rikko to som ja nemohol vedieť, keďže niektorí ľudia sú taký, že len si zisťujú aby vedeli poradiť. No o to lepšie, že máš s nimi osobnú skúsenosť. Budeš mi vedieť aspoň napísať tvoje postrehy a pocity. Taktiež aj výhody a nevýhody. Môžem ťa o toto poprosiť?

A ohľadom čoho by si konkrétne potreboval poradiť? Môžem aj ja, ak máš záujem. Zmäkčovač vody sme do nového domu dávali.
Obrázok užívateľa
branicko

od minis » Uto 21. Nov 2017 9:57:33

Branicko bol by som rád, čím viac ľudí tým viac rád a aspoň budem ostrielanejší pri výbere :lol: Chcel by som vedieť, aký zmäkčovač máte doma, koľko vás stál a ktorá firma vám ho montovala? Zaujíma ma fakt všetko okolo týchto vecí.
minis

od branicko » Str 22. Nov 2017 11:29:58

minis píše:Branicko bol by som rád, čím viac ľudí tým viac rád a aspoň budem ostrielanejší pri výbere :lol: Chcel by som vedieť, aký zmäkčovač máte doma, koľko vás stál a ktorá firma vám ho montovala? Zaujíma ma fakt všetko okolo týchto vecí.

Tak my okrem zmäkčovača vody máme aj filter a UV lampu. Všetko dokopy nás vyšlo 1 650€ aj s rozborom vody aj s montážou. A všetko nám robila firma Aquatrend. Tá je tu aj spomenutá, ak som dobre videl:-):-) Oni nám spravili rozbor vody a potom na základe toho stanovili možné riešenie. My sme si dali od nich poradiť, keďže sme vedeli, že sú to dobrý odborníci.
Obrázok užívateľa
branicko

od rikko » Štv 23. Nov 2017 9:28:30

Minis no ja medzi takych nepatrim (ako v niecom ano ale toto by som si len tak nezistoval, keby som to nepotreboval). fuha, no mozem ti napisat. nevyhody snad ziadne nemam, mne spolupraca s nimi vyhovovala vo vsetkom. a co sa tyka tych vyhod. tak asi take, ze riesia fakt hocijaky problem s vodou, potom ze ponukaju pravidelny zarucny aj pozarucny servis o ktorom ta dopredu informuju telefonicky alebo postou, samozrejme im nechyba promptnost a ked mas zaujem, tak vopred pridu k tebe na obhliadku. snad som na nic nezabudol 8-)
Obrázok užívateľa
rikko

od minis » Pia 24. Nov 2017 12:42:13

Branicko je tu spomenutá, dobre si videl. Tak vám tiež oni všetko riešili? Myslel som, že napíšeš nejakú inú firmu. A prečo vám dávali aj UV lampu?
Rikko tak mne vyhovuje, že máš na nich len výhody. O to lepšie pre mňa. Aspoň som sa rozhodol, že ich kontaktujem aj ja:-)
minis

od rikko » Pon 27. Nov 2017 10:32:09

Minis jasne, keby som napisal aj nejake nevyhody, tak uz dlhsie rozmyslas, ci najst este nejaku inu firmu alebo ci risknut tuto. No nam fakt vo vsetkom vyhovovali a pevne dufam, ze aj tebe budu a ze budes mat s nimi len dobre skusenosti! Drzim palec aby vsetko dobre dopadlo!
Obrázok užívateľa
rikko

od minis » Štv 30. Nov 2017 11:30:07

Rikko presne tak a hlavne keď som to žene hovoril, tak tá bola rada lebo ona je taká, že sa bojí len tak hocijakú firmu osloviť lebo v dnešnej dobe ani nevieš, či je to ozajstná firma alebo nejaká fejková. Keďže je veľa podvodníkov:-( No v Aquatrende sú taký v pohode ľudia, čo som teda zatiaľ s nimi volal. Tak fajn na mňa pôsobili. Snáď to tak bude aj pokračovať. Verím tomu. A vďaka tebe ešte raz za všetko!
minis

Predchádzajúci

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť