Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zmäkčovače vody

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Zmäkčovače vody

od dodik » Pon 21. Aug 2017 10:26:51

super, ze si mi odpisal..vdaka ti..lebo mi kozne problemy nejako nemame ale nasa voda chuti tak divne..ked pridem k bratovi, tak oni maju o dost lepsiu vodu ako my..moze byt, ze aj chut je ina, ked je zavadna voda?..a mohol by si mi prosim napisat, ktora firma alebo kde si si daval zistovat rozbor vody?..su na to nejake institucie alebo len nejake firmy?
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od rikko » Str 30. Aug 2017 11:16:48

dodik píše:super, ze si mi odpisal..vdaka ti..lebo mi kozne problemy nejako nemame ale nasa voda chuti tak divne..ked pridem k bratovi, tak oni maju o dost lepsiu vodu ako my..moze byt, ze aj chut je ina, ked je zavadna voda?..a mohol by si mi prosim napisat, ktora firma alebo kde si si daval zistovat rozbor vody?..su na to nejake institucie alebo len nejake firmy?

nie je zaco. samozrejme, ze moze ovplyvnovat aj chut vody. taktiez ked ideme k mojej mame, tak ta ma hnusnu vodu, vobec ju tam nepijeme. radsej si dame nejaku mineralku alebo ochutenu vodu. no my sme si davali robit rozbor vody vo firme aquatrend. no je viacej takychto firiem, tak si mozes vybrat. rozhodli sme sa pre nu preto, lebo sme vedeli ze budeme mat zavadnu vodu a ze to budeme musiet riesit a oni ponukaju aj dalsie riesenia. takze vsetko sme len cez nich riesili.
Obrázok užívateľa
rikko

od karolo » Štv 31. Aug 2017 7:19:13

andrejhr píše:Karolo uz viac menej ano. Uz ako si napisal, uz len cakame na vysledky a na vyjadrenie firmy, ktory filter nam odporucia a kedy nam pridu ho aj namontovat. Som sam zvedavy, ved potom ti samozrejme napisem ako sme dopadli

Ando chcem sa ti len pripomenut, ci si na mna nezabudol..Este nemate vysledky z rozboru?..Ved to uz je mesiac a uz by ste to mali mat aspon doma, ci sa mylim?..Ako ste pokrocili?
karolo

od andrejhr » Uto 05. Sep 2017 18:25:06

Karolo dobre ze si sa pripomenul, ved ja som uplne zabudol, ze ti mam napisat. Mame uz rozbor doma. Len hned ako nam ho poslali tak sme zacali riesit problemy, az som uplne na teba zabudol. No bolo potrebne tam naistalovat aj filter. Neviem ti presne napisat, co sme tam mali lebo sa v tom nevyznam ale odbornici z aquatrendu nam poradili a my sme ich pocuvli. Tak uz to mame vsetko aj hotove
„Zdá sa mi, že existujú dve kategórie skladateľov. Tí, čo mali odvahu priniesť nové kamene ku stavbe a tí, ktorí ich otesali, umiestnili a vybudovali z nich stodoly alebo katedrály.“
Obrázok užívateľa
andrejhr

od deziro » Str 06. Sep 2017 8:48:48

Andrej ale vieš aký filter vám montovali, nie? Aspoň to by si mal vedieť, aj keď sa do toho až tak nerozumieš. Mohol by si mi napísať názov a ešte by ma zaujímala cena, keďže tú skoro nikto nemá na internete zverejnenú. Koľko vás to celé stálo?
Obrázok užívateľa
deziro

od dodik » Štv 07. Sep 2017 9:01:55

rikko a mohol by si mi napisat ako vam vyriesili vasu zavadnu vodu?..dali vam tam nejaky filter alebo co v takom pripade robia?..v tomto sa vobec nevyznam, tak budem rad, ked mi vsetko opises..
Obrázok užívateľa
dodik

od rikko » Pon 11. Sep 2017 11:14:45

dodik píše:rikko a mohol by si mi napisat ako vam vyriesili vasu zavadnu vodu?..dali vam tam nejaky filter alebo co v takom pripade robia?..v tomto sa vobec nevyznam, tak budem rad, ked mi vsetko opises..

no mohol, preco nie. vacsinou ked je zavadna voda, tak sa dava nejaky filter, aby vodu prefiltroval a aby voda bola pitna a nezavadna. firma, ktora nam to riesila sa v tomto velmi dobre vyzna a oni presne urcili, ktory filter nam daju. ved si kukni ich stranku https://www.aquatrend.sk/filtre-na-vodu. precitaj si a tam sa vsetko dozvies. tiez viem len informacie z toho, ze som si studoval predtym tieto vsetky veci
Obrázok užívateľa
rikko

od dodik » Str 13. Sep 2017 8:59:42

rikko tak som si dobre myslel, ze vacsinou len nejaky filter aby filtrovalo vodu..vdaka za stranku, pojdem si ju pozriet aby som sa dozvedel co najviac informacii..a vy ste teda vsetko riesili s touto firmou, ano?
Obrázok užívateľa
dodik

od rikko » Uto 19. Sep 2017 8:44:34

dodik píše:rikko tak som si dobre myslel, ze vacsinou len nejaky filter aby filtrovalo vodu..vdaka za stranku, pojdem si ju pozriet aby som sa dozvedel co najviac informacii..a vy ste teda vsetko riesili s touto firmou, ano?

ano dobre si si myslel, to potvrdzujem. nie je zaco, pozri a ked niecomu nebudes rozumiet tak sa spytaj, ak budem vediet, ti rad poradim. ano, uplne vsetko som len s nimi riesil. na inu firmu som sa uz zbytocne nekontaktoval, kedze som vedel, ze oni mi vedia vsetko spravit.
Obrázok užívateľa
rikko

od andrejhr » Str 20. Sep 2017 11:51:14

Deziro samozrejme ze toto viem. Nam odporucili tento: https://www.aquatrend.sk/uprava-vody/tvrda-voda-vodny-kamen/zmakcovace-vody - aquatip clack. Nan bola sice vyssia cena, ale ked sme to uz vymienali tak sme si uz povedali, ze investujeme radsej viacej a nech to je uz kvalitne. Tak snad mame na kopu rokov pokoj:-)
„Zdá sa mi, že existujú dve kategórie skladateľov. Tí, čo mali odvahu priniesť nové kamene ku stavbe a tí, ktorí ich otesali, umiestnili a vybudovali z nich stodoly alebo katedrály.“
Obrázok užívateľa
andrejhr

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť