Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zmäkčovače vody

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Zmäkčovače vody

od dodik » Štv 21. Sep 2017 14:38:42

Rikko..Maju fajn spracovanu stranku a vela veci som sa podozvedal o roznych filtroch..Netusil som, ze ich je tolko..:-/..A cenovo su taktiez v pohode?..Lebo ceny tam nemaju napisane..Oni spravia aj dopredu nejaku orientacnu cenovu ponuku?
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od deziro » Str 27. Sep 2017 7:43:28

Andrej, tak treba to brať tak, že oni sa do toho najlepšie rozumejú, keďže to riešia každý deň a každý deň nejaký iní problém. Oni vedia aký komu ponúknuť. Verím, že to budeš mať dobre spravené, oni sú seriózna firma. Tak sa teda z tebou lúčim a prajem aby si pil už len zdravú vodu :)
Obrázok užívateľa
deziro

od andrejhr » Uto 03. Okt 2017 13:02:09

Deziro tak sme to aj brali a preto sme si nechali len od nich poradit. Ok dakujem ti velmie pekne za prianie a to iste prajem aj ja tebe:-)
„Zdá sa mi, že existujú dve kategórie skladateľov. Tí, čo mali odvahu priniesť nové kamene ku stavbe a tí, ktorí ich otesali, umiestnili a vybudovali z nich stodoly alebo katedrály.“
Obrázok užívateľa
andrejhr

od balto » Uto 03. Okt 2017 22:23:54

zdravím, pred nejakou dobou sme sa presťahovali do domu a bývalí majitelia nás upozornili, že voda, ktorá je v dome, je trochu tvrdšia ako by mala byť ale vraj to nikdy nemuseli nejako riešiť. po pár mesiacoch sme ale zistili, že to nie je taký zanedbateľný problém ako oni tvrdili a rozhodli sme sa investovať do zmäkčovačov vody. zatiaľ sa rozhodujeme medzi aquatrendom a marlusom, máte s niektorou z týchto firiem skúsenosti? poprípade poznáte ešte nejaké iné, s ktorými máte dobré skúsenosti?
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Str 04. Okt 2017 10:17:47

balto píše:zdravím, pred nejakou dobou sme sa presťahovali do domu a bývalí majitelia nás upozornili, že voda, ktorá je v dome, je trochu tvrdšia ako by mala byť ale vraj to nikdy nemuseli nejako riešiť. po pár mesiacoch sme ale zistili, že to nie je taký zanedbateľný problém ako oni tvrdili a rozhodli sme sa investovať do zmäkčovačov vody. zatiaľ sa rozhodujeme medzi aquatrendom a marlusom, máte s niektorou z týchto firiem skúsenosti? poprípade poznáte ešte nejaké iné, s ktorými máte dobré skúsenosti?

takto to vacsinou byva, ze majitelia tvrdia uplne nieco ine len aby predali dom co najvyhodnejsie. no kvitujem tvoje rozhodnutie. je lepsie mat nezavadnu vodu. ta tvrdost vie narobit riadnu neplechu. neviem, ci si cital tuto konverzaciu. ja som uz jednemu chlapikovi pisal, ze nam tuto upravu vody robila firma aquatrend. a na nich nemozem nic zle napisat. takze by som ti odporucil ich. s firmou marlus nemam osobne skusenosti, takze neviem nic na nich povedat.
Obrázok užívateľa
rikko

od vepon » Str 04. Okt 2017 15:57:17

My máme zmäkčovač vody od Marlusu a tak isto na nich nemôžem povedať pol krivého slova. Urobili nám rozbor vody, navrhli riešenie, spravili cenovú ponuku a bolo. Za mňa ti ich môžem kľudne odporučiť
Obrázok užívateľa
vepon

od jume » Štv 05. Okt 2017 14:43:09

@vepon a cenovo to ako u nich vychadzalo? lebo my ked sme riesili problem s vodou, sme si dali spravit cenovu ponuku do troch firiem a Aquatrend nam dala najlepsiu cenu..preto sme sa pre nich potom aj rozhodli..no kamos, to riesil cez tu, ktoru aj ty a nebol moc nadseny s pristupu a s ich prace...
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od vepon » Pia 06. Okt 2017 8:28:55

@jume Tak je síce pravda, že my sme si dali urobiť cenovú ponuku iba od dvoch firiem a Marlus to mal o pár eur drahšie ale zase ten nám odporučil kamarát tak sme si ho predsa len vybrali a nemôžem nejako nič zlé na nich povedať. A tiež sme mali u nich ten rozbor vody zadarmo. Ale keďže neviem za koľko si ho riešil ty s tvojou firmou tak to neviem nejako porovnať
Obrázok užívateľa
vepon

od jume » Pia 06. Okt 2017 13:21:11

@vepon ako tak sledujem, tak vy ste moc cenu neriesili, ze?..preto som chcel vediet, kolko ste platili aby som si to vedel porovnat..ale nejako sa tej ceny branis a nechces ju napisat..
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od ramirez » Pon 09. Okt 2017 12:04:58

-balto-osobnych skusenosti mam viacej a z tychto dvoch firiem ti jednoznacne skor radim Aquatrend. su to vacsi odbornici a maju aj sirsi sortiment produktov na upravu vody.
Obrázok užívateľa
ramirez

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť