Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zmäkčovače vody

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Zmäkčovače vody

od vepon » Štv 12. Okt 2017 18:12:49

@jume Tak my sme to potrebovali hlavne riešiť rýchlo takže na peniaze sme veľmi nehľadeli ale samotný zmäkčovač nás vyšiel okolo 700 eur a montáž si už presne nepamätám, tam bola nejaká hodinová sadzba plus peniaze za materiál čo pritom použili
Obrázok užívateľa
vepon

od jume » Pia 13. Okt 2017 8:53:51

@vepon jasne tak to chapem, ked ste to potrebovali mat vsetko rychlo spravene, tak ste nemali zvysni cas na hladanie inych firiem...ja som si predtym ako som sa rozhodol vsetko pozistoval...aku maju rozne firmy pracu, kvalitu filtrov, cenu a vsetko ma viedlo k firme Aquatrend..no hlavne je, ze ste spokojny...my sme tak isto velmi...
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od rikko » Pon 16. Okt 2017 11:46:56

dodik píše:Rikko..Maju fajn spracovanu stranku a vela veci som sa podozvedal o roznych filtroch..Netusil som, ze ich je tolko..:-/..A cenovo su taktiez v pohode?..Lebo ceny tam nemaju napisane..Oni spravia aj dopredu nejaku orientacnu cenovu ponuku?

dodo co si sa mi neozval? az teraz pozeram, ze som odpisal inemu chlapikovi a na teba som uplne zabudol. ospravedlnujem sa. no cenu maju velmi dobru, nie moc vysoku. taku akurat. jasne, oni ti vsetko nacenia a povedia cenu, to musia aby si sa vedel rozhodnut, ci to nie je vela pre teba
Obrázok užívateľa
rikko

od vepon » Pon 16. Okt 2017 22:26:44

@jume Ja nevravím, možno keby máme viac času tak si aj inú firmu vyberieme a možno aj ušetríme ale bolo to treba vyriešiť čo najskôr a v konečnom dôsledku to dopadlo dobre
Obrázok užívateľa
vepon

od jume » Uto 17. Okt 2017 8:23:57

@vepon cas vie niekedy zohrat riadnu rolu...ale ako si napisal, dolezite je, ze vsetko aj u Vas aj u nas dobre dopadlo...
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od balto » Štv 19. Okt 2017 7:56:46

@vepon no mi to práve nechceme uponáhľať, lebo nás to zase až tak nesúri už ten týždeň alebo dva čo sa budeme rozhodovať až tak veľa neurobí ale ďakujem, že si sa ozval, dáme si urobiť cenové ponuky a uvidíme :)
@rikko veď mňa to tiež poriadne vytočilo, že sa o tom zmienili iba tak okrajovo, že to nič nie je a keď som si o tom niečo naštudoval tak som veľmi rýchlo začal hľadať možnosti ako to riešiť. no pozeral som si trošku diskusiu a videl som, že ich tu spomínate tak som tiež prešiel aj ich stránku a tak isto si necháme urobiť cenovú ponuku :) ale mohol by si mi trošku opísať ako to celé prebiehalo? ako si s nimi komunikoval? cez telefón či mail?
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Uto 24. Okt 2017 8:25:45

balto píše:@vepon no mi to práve nechceme uponáhľať, lebo nás to zase až tak nesúri už ten týždeň alebo dva čo sa budeme rozhodovať až tak veľa neurobí ale ďakujem, že si sa ozval, dáme si urobiť cenové ponuky a uvidíme :)
@rikko veď mňa to tiež poriadne vytočilo, že sa o tom zmienili iba tak okrajovo, že to nič nie je a keď som si o tom niečo naštudoval tak som veľmi rýchlo začal hľadať možnosti ako to riešiť. no pozeral som si trošku diskusiu a videl som, že ich tu spomínate tak som tiež prešiel aj ich stránku a tak isto si necháme urobiť cenovú ponuku :) ale mohol by si mi trošku opísať ako to celé prebiehalo? ako si s nimi komunikoval? cez telefón či mail?

balto to ti verim ale tak vacsinou sa snazia takto zakryt problemy len aby predali a potom nech si uz ludia s tym poradia. no nastastie ty nemas az taky velky problem. zavadna voda sa da vyriesit. idem ti ale odpisat na otazky, ktore sa pytas. prvy krat som sa im ozval cez ich web, napisal som im nas problem a ani ma nasledne telefonicky kontaktovali. po telefone sme sa uz na vsetkom ostatnom dohodli. povedali mi ako budeme postupovat a tak sme aj postupovali.
Obrázok užívateľa
rikko

od vepon » Str 25. Okt 2017 0:20:36

@balto V pohode, nie je za čo, veď nikto vám nekáže to riešiť tak rýchlo ako sme to robili my
Obrázok užívateľa
vepon

od balto » Str 25. Okt 2017 8:30:40

@rikko veď to bolo jediné šťastie, že sa to dá v podstate dosť jednoducho riešiť. na webe si im písal cez ten formulár čo majú na stránke? a ako dlho to cca celé trvalo, teda myslím, od toho ako si im písal až po to kedy vám už aj zrealizovali to konkrétne riešenie?
Obrázok užívateľa
balto

od rikko » Pia 27. Okt 2017 12:06:57

balto píše:@rikko veď to bolo jediné šťastie, že sa to dá v podstate dosť jednoducho riešiť. na webe si im písal cez ten formulár čo majú na stránke? a ako dlho to cca celé trvalo, teda myslím, od toho ako si im písal až po to kedy vám už aj zrealizovali to konkrétne riešenie?

balto presne cez ten formular som sa im ozval. oni mi nasledne hned na druhy den volali a potom prisli. ked boli vysledky vody tak mi zavolali a povedali mozne riesenia a na druhy den uz prisli s produktom na ktorom sme sa dohodli. u nich to vsetko rychlo prebieha
Obrázok užívateľa
rikko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť