Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od adamko » Štv 19. Okt 2017 10:02:48

laluho píše:záleží akú značku kotlov budeš pozerať, každá to má si myslím inak, napríklad ja, čo som sa zaujímal o Atmos, tak som pozeral a majú na stránke napísané, že je potrebné sa obrátiť na zmluvných obchodných partnerov, ktorí tie kotle predávajú, inštalujú a taktiež servisujú, oni vypracujú cenovú ponuku presne na konkrétny kotol, o aký má človek záujem a aj k tomu montáž, čiže dostaneš celú cenovú ponuku, od ktorej sa vieš odraziť ďalej ;)

priamo od Atmosu to takto dostanes? ci? mna novy ktol mata uz dlho a rozhodol som sa, ze sa ani nebudem pozerat na obstaravaciu cenu, skor ma zaujima vykonnost, uspora a hlavne teda servis. nie ze by som nechcel usetrit priamo aj na kotli, ale skor som za nasledne setrenie co sa energii tyka
adamko

od kajoov » Pon 23. Okt 2017 11:12:58

servis podľa mňa riešiť nejako nemusíš, pretože to je vec, ktorá by som povedal, že by mala byť automatická, hlavne ak nastane nejaký problém s kotlom, tak netreba sa do toho púšťať na vlastné triko a niečo sa do kotla montovať ;-)
Obrázok užívateľa
kajoov

od laluho » Uto 24. Okt 2017 7:36:45

adamko píše:priamo od Atmosu to takto dostanes? ci? mna novy ktol mata uz dlho a rozhodol som sa, ze sa ani nebudem pozerat na obstaravaciu cenu, skor ma zaujima vykonnost, uspora a hlavne teda servis. nie ze by som nechcel usetrit priamo aj na kotli, ale skor som za nasledne setrenie co sa energii tyka

nie od výrobcu, ale konkrétne od predajcu na Slovensku, od ich partnerov, oni ti vedia celú tú cenovú ponuku vypracovať a zaslať, aby si mal prehľad, že ako sa to všetko pohybuje ;-) robíš dobre lebo tá cena absolútne o ničom nehovorí, je potrebné sa zamerať na veci, ktoré sú v praxi ozaj veľmi dôležité ako si to aj ty popísal, tam potom môžeš šetriť aj celý život, to je to dôležité ;-)
Obrázok užívateľa
laluho

od adamko » Uto 24. Okt 2017 19:14:00

no vsak to, malo kto si to aj uvedomuje, ze sa na to treba takto pozriet. za tie vypracove ponuky sa aj nieco plati?
adamko

od laluho » Str 25. Okt 2017 9:41:29

adamko píše:no vsak to, malo kto si to aj uvedomuje, ze sa na to treba takto pozriet. za tie vypracove ponuky sa aj nieco plati?

neviem o tom, že by sa niečo malo platiť, ja som sa s tým nestretol, ty si normálne o ponuku požiadaš, poprípade o cenník, oni ti pošlú a ty na základe toho sa môžeš rozhodnúť, že čo ďalej
Obrázok užívateľa
laluho

od kajoov » Štv 26. Okt 2017 8:31:40

súhlasím s laluhom, stačí si to vypýtať, napísať si tam, zavolať a oni na požiadanie vypracujú buď teda cenovú ponuku už so všetkým, čo je k tomu zapojeniu potrebné alebo potom všeobecne ti pošlú cenník, kde budeš mať jednotlivé ceny a vieš si tak cca pozrieť predstaviť, že koľko to asi bude stáť
Obrázok užívateľa
kajoov

od Emmil » Pia 27. Okt 2017 17:49:56

Aj keby sa platilo tak myslim, ze to je vec, ktoru proste potrebujes tak je potrebne ich mat, urobit si prehlad, len tak sa vies potom nasledne posunut dalej a urobit nejake to konecne rozhodnutie, ze do coho chces ist a preco, aj ked samozrejme, ze cena by nemala byt v ziadnom pripade rozhodujucim faktorom :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Emmil

od julosik » Pon 30. Okt 2017 9:57:25

neskúšali ste niekto kupovať kotol splyňovací napríklad cez internet? dá sa to aj takýmto spôsobom riešiť, preto zvažujem, že či do toho neísť, lebo to vyzerá ako fajn voľba, nemusím nikam chodiť, vyberiem z ponuky a nemusím sa nejako ničím veľmi trápiť :mrgreen:
julosik

od Kubbo » Pia 03. Nov 2017 13:50:11

julosik píše:neskúšali ste niekto kupovať kotol splyňovací napríklad cez internet? dá sa to aj takýmto spôsobom riešiť, preto zvažujem, že či do toho neísť, lebo to vyzerá ako fajn voľba, nemusím nikam chodiť, vyberiem z ponuky a nemusím sa nejako ničím veľmi trápiť :mrgreen:

Cez internet veru nie, moznosti na to su, to ano, ale nesiel by som do toho, predsa len je lepsie, ked sa mozes s niekym pozhovarat, ked ti poradi, pomoze a ty to vidis o co vlastne ide, netreba byt v tomto pohodlny :)
Kubbo

od julosik » Pon 06. Nov 2017 10:21:53

myslíš? neviem mne sa toto zdalo ako fajn voľba, keď si z domu viem pozrieť ponuku, porovnať si ceny, objednať čo chcem a príde mi to domov, z pohodlia domova a nemusim sa s nikým dotazovať čo by bolo alebo nebolo lepšie :geek:
julosik

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia