Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od laluho » Uto 07. Nov 2017 15:10:08

julosik píše:myslíš? neviem mne sa toto zdalo ako fajn voľba, keď si z domu viem pozrieť ponuku, porovnať si ceny, objednať čo chcem a príde mi to domov, z pohodlia domova a nemusim sa s nikým dotazovať čo by bolo alebo nebolo lepšie :geek:

zdať sa ti to môže, ale to ako si to ty nazval, že dotazovanie tak to nie je celkom tak, práve to, tá komunikácia s niekým kto sa kotlom rozumie ti pomôže urobiť si reálne prehľad v tom, čo je vhodné riešiť a hlavne najmä akým spôsobom, aby si vedel, čo by bolo fajn, ako sa aj starať oň a všetky dôležité veci ;-)
Obrázok užívateľa
laluho

od julosik » Štv 09. Nov 2017 14:12:06

laluho píše:zdať sa ti to môže, ale to ako si to ty nazval, že dotazovanie tak to nie je celkom tak, práve to, tá komunikácia s niekým kto sa kotlom rozumie ti pomôže urobiť si reálne prehľad v tom, čo je vhodné riešiť a hlavne najmä akým spôsobom, aby si vedel, čo by bolo fajn, ako sa aj starať oň a všetky dôležité veci ;-)

len aby ma zbytočne nejako nepomýlil alebo také niečo z toho mám celkom obavu, aby som keď už budem o niečom presvedčený aby ma niekto nepresviedčal o niečom inom, neviem, rozumieme si?
julosik

od steuko » Pia 10. Nov 2017 11:54:18

julosik píše:len aby ma zbytočne nejako nepomýlil alebo také niečo z toho mám celkom obavu, aby som keď už budem o niečom presvedčený aby ma niekto nepresviedčal o niečom inom, neviem, rozumieme si?

To o com ty budes presvedceny nie je vzdy to spravne, to je myslim prva vec, ktoru by si si mal ujasnit. Ak ti bude chciet pomoct niekto od kotlov, tak si daj poradit, je dost pravdepodobne dokonca by som povedal, ze je 99% pravdepodobnost, ze bude mat viac praxe a hlavne viac znalosti v tomto smere ako ty a tym padom bude vediet ti pomoct vybrat kotol pre tvoje podmienky :Up:
steuko

od laluho » Uto 14. Nov 2017 12:08:51

julosik píše:len aby ma zbytočne nejako nepomýlil alebo také niečo z toho mám celkom obavu, aby som keď už budem o niečom presvedčený aby ma niekto nepresviedčal o niečom inom, neviem, rozumieme si?

niekto kto sa tomu rozumie, vie ako kotle fungujú, tak nie je možné, že by ťa pomýlil, predsa len vie v tomto smere oveľa viac a aspoň objektívne vie zhodnotiť možnosti ako by bolo efektívne to riešiť aj čo treba kúpiť aj samotné zapojenie ;-) keď budeš o niečom presvedčený, tak je to v pohode, ale treba mať hlavu otvorenú a nechať si poradiť byť otvorený k radám
Obrázok užívateľa
laluho

od Gramko » Str 15. Nov 2017 19:43:58

tiez si myslim, ja som sa k tomuto postavil tak, ze som otvoreny a dam si poradit, ked niekto si tymto problemom uz presiel a vie ako to cele funguje ako to chodi a hlavne aj co vsetko je potrebne vyriesit, vybavit ;-)
Gramko

od julosik » Štv 16. Nov 2017 11:07:04

myslíte, že ozaj takto by som to mal spraviť? čiže nemusím sa nejako báť, že by ma pomýlili, že by mi zle poradili?
julosik

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť