Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od julosik » Štv 23. Nov 2017 14:00:14

tú značku kotlov som už niekde videl, tak vyskúšam to tak urobiť, ako mi píšete aj keď nie som celkom o tom presvedčený, či je to správna voľba, ale tak asi máte o tomto väčšie znalosti ako ja, keď pre mňa je toto niečo nové ;-)
julosik

od steuko » Uto 28. Nov 2017 11:17:07

julosik píše:tú značku kotlov som už niekde videl, tak vyskúšam to tak urobiť, ako mi píšete aj keď nie som celkom o tom presvedčený, či je to správna voľba, ale tak asi máte o tomto väčšie znalosti ako ja, keď pre mňa je toto niečo nové ;-)

Je to o inom, ked sme si takymito vecami ako ty uz presli, tak uz v tom mame vacsi prehlad a viac informacii. Preto si myslim, ze by bola skoda, keby sme ti nepomohli a neporadili, predsa len aspon ti usetrime aj cas a aj nervy pri vybere a rozhodovani sa a myslim, ze to ti dost pomoze. Vyskusaj sa obratit a daj potom vediet :Up:
steuko

od julosik » Štv 30. Nov 2017 16:15:56

jo jasné, ďakujem ti, skúsim sa teda riadiť tým, čo ste mi napísali a ozvem sa, že ako to celé dopadlo, k čomu som sa dopracoval a či vôbec k niečomu, ale dúfam, že sa to spraví nejako a bude to dobre lebo mi to veľa času zaberá zatiaľ :mrgreen: :wrahhh:
julosik

od stancuch » Ned 03. Dec 2017 16:48:20

Same sa to nespravi nijako, je proste potrebne sa pricinit, ak to chces vyriesit.
Ale myslim, ze ti tu radili dobre, ked sa obratis na odbornikov v tomto smere tak mozes len ziskat, stratit nemas absolutne co ;-)
Obrázok užívateľa
stancuch

od suchor » Pon 04. Dec 2017 11:46:20

necital som vsetko co ste pisali, ale zaujimalo by ma preco nad niecim takymto uvazujete? mam na mysli taketo kurenie kotlom, nie je pohodlnejsie kurit elektrinou? ved to ma clovek bez starosti
Obrázok užívateľa
suchor

od Emmil » Uto 05. Dec 2017 15:42:00

Len s takym kurenim ma zase penazenka vela starosti. A to je jeden z hlavnych dovodov preco som sa takej moznosti kurenia vzdal. Aj kurenie kotlom je pohodlne, nie je to nic co by ta nejako oberalo o cas alebo nieco podobne. Mas zrejme rozdiely predstavy o kotloch a rozdiel je realita :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Emmil

od suchor » Str 06. Dec 2017 20:47:23

myslis, ze sa na to akoze pozeram cez ruzove okuliare alebo ako akoze mam rozumiet tomuto co si mi napisal?
ako taketo kurenie moze byt pohodlne? ved musis ho niekam umiestnit ten kotol a uz len to ja povazujem za nevyhodu, ty akoze nie?
Obrázok užívateľa
suchor

od Emmil » Štv 07. Dec 2017 11:44:01

suchor píše:myslis, ze sa na to akoze pozeram cez ruzove okuliare alebo ako akoze mam rozumiet tomuto co si mi napisal?
ako taketo kurenie moze byt pohodlne? ved musis ho niekam umiestnit ten kotol a uz len to ja povazujem za nevyhodu, ty akoze nie?

Myslim, ze hej. Pretoze elekrina je financne nevyhodna a najskor by si na to prisiel keby si take kurenie das a budes s nim fungovat a potom si to porovnas s nakladmi na kurenie kotlom, je to rozdiel, umiestnenie kotla myslim, ze by nemalo byt problemom, vacsina domov v dnesnej dobe ma technicku miestnost, ktora je na to urcena ;-)
Obrázok užívateľa
Emmil

od laluho » Pon 11. Dec 2017 13:09:35

brať už toto aqko nevýhodu sa mi zdá nezmysel, práveže by som povedal, že má takéto riešenie kúrenia viac výhod ako nevýhod, je pravdou, že je najvhodnejšie mať technickú miestnosť, kde kotol bude umiestnený, avšak to sa vyriešiť dá nejako keď si človek uvedomí tie výhody, ktoré mu vie poskytnúť takéto kúrenie tak hento bude maličkosť ;-)
Obrázok užívateľa
laluho

od michalka332 » Uto 12. Dec 2017 9:42:32

ked sa to vsetko zrata, podla mna sa da dopracovat v celku k zaujimavym cislam a pri takej uspores si clovek uz to miesto na taky kotol najde
Obrázok užívateľa
michalka332

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia