Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od suchor » Pia 16. Feb 2018 10:29:09

ano paton tak to ide mimo teba tak ako to islo aj mimo mna, je to normalne, len je dobre si dat poradit od niekoho, kto vie, co a ako, kto si tym uz prejst musel, ja tiez uz som si nasiel predajcov znacky atmos na slovensku a bol som to riesit, vyzera to tak, ze som na dobrej ceste co najskor to mat v suchu ;-)
Obrázok užívateľa
suchor

od simokyl » Pon 19. Feb 2018 13:26:22

Napisal som ti to, lebo viem ake je dolezite mat v tychto veciach jasno.
Nikdy nebudes vediet vsetko ako ludia, ktori s tym robia, ale aspon nejaky prehlad aby si mal.
Aby si vedel, ze na inom principe tieto dve veci funguju, ze nie je kurenie ako kurenie.
Je to sice kurenie na drevo, ale je to o inom. Kotol ma velmi vela benefitov pre pouzivatela ;-)
Obrázok užívateľa
simokyl

od marcos » Uto 20. Feb 2018 17:16:13

hlavne, ked sa na to pozrie z pohladu komfortu a ekologie, je to lepsie riesenie.
Viem, ze mozno znie zvlastne to, ze zamerat sa na komfort, ale pri mnohych starostiach kazdodennych odcenime ;-)
marcos

od simokyl » Str 21. Feb 2018 12:34:43

Ano, ale ako si napisal.
Je to o tom aby prisiel na to.
Najlepsie na to pride ked si to vyskusa, ked bude mat s takymto kurenim skusenosti.
Ale coraz viacej ludi sa rozhoduje pre takuto moznost ;-)
Obrázok užívateľa
simokyl

od stancuch » Štv 22. Feb 2018 12:10:43

Paton, ale to je normalne, bezne neviem ako ti to mam napisat.
Proste ja tiez som bol zvyknuty, ze nemusim nic riesit, ani ako sa stava dom, ani ako sa vybera kurenie a podobne, ale prisiel som do isteho veku a celkovo casu, kedy som to potreboval zacat riesit aj ja sam pre svoju rodinu aby sa s tym oni nemuseli trapit. Dolezite je dat si poradit od ludi, co maju uz kurenie tip top a vedia.
Obrázok užívateľa
stancuch

od paton » Uto 27. Feb 2018 10:15:22

stancuch píše:Paton, ale to je normalne, bezne neviem ako ti to mam napisat.
Proste ja tiez som bol zvyknuty, ze nemusim nic riesit, ani ako sa stava dom, ani ako sa vybera kurenie a podobne, ale prisiel som do isteho veku a celkovo casu, kedy som to potreboval zacat riesit aj ja sam pre svoju rodinu aby sa s tym oni nemuseli trapit. Dolezite je dat si poradit od ludi, co maju uz kurenie tip top a vedia.

ano ja respektujem, ze je to normalne, ale potom treba ratat aj s tym, ze to nepojde hned,
ze niektore veci budu aj dlhsie trvat a nemusi to ist vsetko ako po masle :?
paton

od julosik » Str 28. Feb 2018 12:47:13

to nik nevie, keď si tým neprejde, ja som v novembri takto blúdil pátral a napokon som si našiel predajcov kotlov Atmos, tam som si pozisťoval ako čo, ako to chodí, ako je to s tým zapojením a to mi tiež pomohlo odraziť sa ešte ďalej, aby som si vedel predstaviť všetko ako to funguje, na čo sa pri užívaní pripraviť ;-)
julosik

od tomiro » Pia 02. Mar 2018 10:03:37

Mne to trvalo približne od septembra do nového roka teraz aby som mal v tom jasno, ale že úplne, aby som si dal dokopy v hlave aj to ako je to s obsluhou, ako je to celkovo aj s nejakou tou údržbou kotlov a na koho sa otočiť, keď prídu dajme tomu nejaké problémy, čo dúfam, že teda prísť neprídu :mrgreen:
Záhrada sa vám odvďačí keď sa budete o ňu starať.
tomiro

od stancuch » Pon 05. Mar 2018 14:16:40

Ale hlavne aj ked to nejde rychlo a bez problemov, aj tak podla mna netreba cuvnut.
Lebo toto je jedno z podla mna teda najlepsich rieseni, ktore na roky rokuce zbavia cloveka nejakych problemov a moze si aspon uzivat teplo domova bez starosti :Up:
Obrázok užívateľa
stancuch

od fulol » Uto 06. Mar 2018 8:11:18

Ako casto prikurujete v kotloch na drevo?
Ako dlho vydrzi horiet?
Obrázok užívateľa
fulol

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť