Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od frodisko » Str 27. Sep 2017 19:00:20

Zahmi, aj ste sa nejako na niecom dohodli? Nieco vybrali alebo tak?
Ci este si to nechal nejako vo faze riesenia? Ze uvidis ako nakoniec sa rozhodnes?
Vsetko co sa deje ma svoj dovod
Obrázok užívateľa
frodisko

od zahmi » Štv 28. Sep 2017 8:18:34

frodisko píše:Zahmi, aj ste sa nejako na niecom dohodli? Nieco vybrali alebo tak?
Ci este si to nechal nejako vo faze riesenia? Ze uvidis ako nakoniec sa rozhodnes?

Vybrali sme, nejake tie krby nam padli do oka, len bolo tak vela ludi, tak sme sa rozhodli a dohodli, ze pojdeme na ich predajnu a tam vsetko dohodneme ako by bolo najvhodnejsie to riesit, ako by mal ten krb vyzerat, ako by malo byt cele to kurenie riesene aby to bolo dobre a efektivne spravene ;-)
Obrázok užívateľa
zahmi

od frodisko » Uto 03. Okt 2017 8:22:48

zahmi píše:Vybrali sme, nejake tie krby nam padli do oka, len bolo tak vela ludi, tak sme sa rozhodli a dohodli, ze pojdeme na ich predajnu a tam vsetko dohodneme ako by bolo najvhodnejsie to riesit, ako by mal ten krb vyzerat, ako by malo byt cele to kurenie riesene aby to bolo dobre a efektivne spravene ;-)

Bude to asi lepsie po tej praktickej stranke, ze si v klude nad to sadnete, porozpravate sa o tom, ako by bolo najvhodnejsie to riesit, akym sposobom s akou vlozkou, aku obostavbu a vsetky detaily. Uz aj ste boli na tej predajni ci este nie?
Reku ako to teda vyzera s vami
Vsetko co sa deje ma svoj dovod
Obrázok užívateľa
frodisko

od zahmi » Str 04. Okt 2017 12:58:44

Este sme neboli, museli sme teraz vyriesit trosku ine veci, co sa domu tyka, ale v blizkych dnoch sa chystame aby sme to co najskor mali uz na poriadku. My sme im povedali uz priblizne nasu predstavu, aj sme si teda vybrali, len to bude treba zvazit, ci je to dobre rozhodnutie zvolit zrovna tu vlozku, co se si vybrali alebo ci bude pre nas nieco vhodnejsie, ale tesim sa, ze konecne mam pocit, ze sa posuvame dalej
Obrázok užívateľa
zahmi

od Adabert » Pon 09. Okt 2017 11:38:53

zahmi píše:Este sme neboli, museli sme teraz vyriesit trosku ine veci, co sa domu tyka, ale v blizkych dnoch sa chystame aby sme to co najskor mali uz na poriadku. My sme im povedali uz priblizne nasu predstavu, aj sme si teda vybrali, len to bude treba zvazit, ci je to dobre rozhodnutie zvolit zrovna tu vlozku, co se si vybrali alebo ci bude pre nas nieco vhodnejsie, ale tesim sa, ze konecne mam pocit, ze sa posuvame dalej

My sme taktiez absolvovali veltrh a vdaka tomu sa nam podarilo vyriesit dilemu zvanu krb :Up:
Presne toto, co si popisal, ide o to, ze oni ti sami pomozu, zvazit ci je to dobra volba a preco ist prave do tej a tej krbovej vlozky a nie inej, od toho su ti krbari, aby nam pomohli nasmerovali nas v tomto smere ;)
Obrázok užívateľa
Adabert

od tomreedle » Uto 10. Okt 2017 7:25:13

obcas ano, vyskytnu sa aj ine veci, ktore treba vybavovat to celkom chapem, avsak krb je vec, ktoru je najvhodnejsie riesit co najskor, pretoze kurenie je alfou a omegou domu by som povedal, aj keby mal byt krb len doplnkovym kurenim, aj tak je potrebne si vyhradit cas aj na jeho realizaciu, aj na navrh a podobne, treba sa tomu povenovat neodkladat to na druhu kolaj :Up:
tomreedle

od mara » Štv 12. Okt 2017 11:37:40

tomreedle píše:obcas ano, vyskytnu sa aj ine veci, ktore treba vybavovat to celkom chapem, avsak krb je vec, ktoru je najvhodnejsie riesit co najskor, pretoze kurenie je alfou a omegou domu by som povedal, aj keby mal byt krb len doplnkovym kurenim, aj tak je potrebne si vyhradit cas aj na jeho realizaciu, aj na navrh a podobne, treba sa tomu povenovat neodkladat to na druhu kolaj :Up:

:Up: :Up: :Up:
vystihol si. Trafil si.
Pri dome casto davame na prve miesto uplne ine veci a nie tie co su ozaj dolezite. Na ktorych ozaj je potrebne stavat a ktore treba vyriesit hned lebo od toho sa bude odvijat mnozstvo dalsich veci ;)
mara

od miňan » Pon 16. Okt 2017 16:12:58

Pomohli by ste mi vybrať krbovú vložku? Akoby mala vyzerať? Čo by mala spĺňať aké parametre?
Potreboval by som to dať dokopy čo najskôr, lebo sám si v tomto smere neviem dať rady.
Obrázok užívateľa
miňan

od Dammo » Uto 17. Okt 2017 8:59:05

miňan píše:Pomohli by ste mi vybrať krbovú vložku? Akoby mala vyzerať? Čo by mala spĺňať aké parametre?
Potreboval by som to dať dokopy čo najskôr, lebo sám si v tomto smere neviem dať rady.

Ako by mala vyzerať, to je vec, ktorá nie je až taká podstatná, nie je kľúčová táto informácia by som povedal. Dôležitejšie je napríklad to aký priestor je potrebné vykúriť, či ide o krb teplovzdušný alebo teplovodný krb, s akým výkonom, účinnosťou a toto sú tie dôležité parametre, na ktorých je treba stavať. Môj pohľad je taký, že človek ak sa o toto nezaujíma, nerobí s tým tak si nie je schopný sám vybrať vhodný krb. Ja to tak vidím ;)
Dammo

od miňan » Str 18. Okt 2017 11:29:25

Dammo píše:Ako by mala vyzerať, to je vec, ktorá nie je až taká podstatná, nie je kľúčová táto informácia by som povedal. Dôležitejšie je napríklad to aký priestor je potrebné vykúriť, či ide o krb teplovzdušný alebo teplovodný krb, s akým výkonom, účinnosťou a toto sú tie dôležité parametre, na ktorých je treba stavať. Môj pohľad je taký, že človek ak sa o toto nezaujíma, nerobí s tým tak si nie je schopný sám vybrať vhodný krb. Ja to tak vidím ;)

Lenže pre nás je aj to podstatné pretože máme predstavu, kde by sme ju chceli mať a tým pádom aj predstavu ako by mala vyzerať. Toto mi nenapadlo, že som ti to nenapísal. Chcem teplovzdušný, chcem mať ten krb ako doplnkové kúrenie v zime. Tak čo mám akože ja teraz spraviť podľa teba?
Obrázok užívateľa
miňan

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia