Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od tomreedle » Pon 23. Okt 2017 8:04:40

neviem co je vhodne podla neho, ale podla mna je vhodne, fakt najst si na to odbornika. Ktory bude schopny a ochotny poradit, pomoct cele to spravit, naplanovat cely ten krb, akoby to malo vyzerat, z kade pojde privod vzduchu do krbu a vsetky veci, ktore su pre fungovanie krbu spravne fungovanie krbu extremne dolezite :Up:
tomreedle

od Dammo » Uto 24. Okt 2017 9:50:56

miňan píše:Lenže pre nás je aj to podstatné pretože máme predstavu, kde by sme ju chceli mať a tým pádom aj predstavu ako by mala vyzerať. Toto mi nenapadlo, že som ti to nenapísal. Chcem teplovzdušný, chcem mať ten krb ako doplnkové kúrenie v zime. Tak čo mám akože ja teraz spraviť podľa teba?

Je to z časti dobré vedieť, ale stavať treba na dôležitejších veciach, tak som to myslel.
Čo máš spraviť? Obráť sa prosím ťa na niekoho, kto takéto veci robí, kto sa im venuje a bude ti vedieť pomôcť aj s výberom krbovej vložky aj s tým ako spraviť obostavbu a ako to celé poprepájať :Up:
Dammo

od miňan » Str 25. Okt 2017 10:11:50

Dammo píše:Je to z časti dobré vedieť, ale stavať treba na dôležitejších veciach, tak som to myslel.
Čo máš spraviť? Obráť sa prosím ťa na niekoho, kto takéto veci robí, kto sa im venuje a bude ti vedieť pomôcť aj s výberom krbovej vložky aj s tým ako spraviť obostavbu a ako to celé poprepájať :Up:

Nemáš aj nejaký konkrétny tip, že na koho by som sa mohol obrátiť? Nech aj v tomto nejako netápam v tme, ale nech sa viem ďalej odraziť?
Tak to som rád, že aspoň to viem, že mám aspoň v tomto ako tak jasno.
Obrázok užívateľa
miňan

od zahmi » Štv 26. Okt 2017 9:56:50

miňan píše:Nemáš aj nejaký konkrétny tip, že na koho by som sa mohol obrátiť? Nech aj v tomto nejako netápam v tme, ale nech sa viem ďalej odraziť?
Tak to som rád, že aspoň to viem, že mám aspoň v tomto ako tak jasno.

Ak ti ja mozem poradit, na koho sme nakoniec mi natrafili a pre koho sme sa rozhodli, tak pre firmu Deltako, videli sme ich na jednej vystave, tie krby su pekne a hlavne vedia co robia. Pytal som sa na mnohe veci a uplne v pohode sa snazili mi poradit, navrhnut najvhodnejsie riesenie a kompromis, ktory by bol pre nas vhodny po praktickej stranke, ale taktiez po estetickej :)
Obrázok užívateľa
zahmi

od Dammo » Pia 27. Okt 2017 14:51:28

Skús sa na firmu, o ktorej ti písal zahmi :Up:
Čo viem, tak sa venujú týmto veciam už nejaké tie roky a majú za sebou už dosť realizácii, čo je podľa môjho názoru veľmi podstatné, aspoň ja si tak myslím
Dammo

od miňan » Pon 30. Okt 2017 10:11:23

Vďaka za tip.
Skúsim teda najskôr si ich pozrieť a nájsť si na nich aj kontakt.
Radšej by som bol keby som sa dostal k niekomu, o kom budem vedieť, že má dobrú a kvalitnú prácu a nebudem sa musieť ničoho báť, že či sa to stihne a hlavne jak to bude ;)
Obrázok užívateľa
miňan

od zahmi » Uto 31. Okt 2017 13:42:34

Ved prave preto ti o nich pisem, aby si vedel, ze oni su fajn a robota ich je tutovka, aspon moj nazor je taky, pozri si najdi, ak nenajdes sa ozvi a mozem ti kontakt poslat, niekded v telefone ho budem mat :mrgreen: :Up: :Up:
Obrázok užívateľa
zahmi

od hrono » Pia 03. Nov 2017 12:02:32

Minan hlavne ak ti mozem este odporucit, pytaj sa na vsetko, co chces vediet, co ta zaujima a podobne, je to z mojho pohladu velmi dolezite, pretoze mas moznost sa dozvediet ozaj veci, ktore budu pre teba do buducna aj pri obsluhe krbu dolezite ;-)
hrono

od miňan » Pon 06. Nov 2017 7:50:26

hrono píše:Minan hlavne ak ti mozem este odporucit, pytaj sa na vsetko, co chces vediet, co ta zaujima a podobne, je to z mojho pohladu velmi dolezite, pretoze mas moznost sa dozvediet ozaj veci, ktore budu pre teba do buducna aj pri obsluhe krbu dolezite ;-)

Toho sa báť nemusíš.
Pýtať sa budem, druhá vec bude, či budem vôbec niektorým tým veciam rozumieť.
Predsa len sú to veci, ktoré idú viac pomedzi mňa ako cezo mňa v živote, čiže uvidíme. Ale keďže s nimi máte skúsenosti, tak to vyskúšam, predsa len lepšie keď viem, o niekom, kto má skúseností akoby som skúšal len tak :aaaa:
Obrázok užívateľa
miňan

od chromso » Uto 07. Nov 2017 12:15:34

Teraz si das zalezat na tom aby si urobil dobre rozhodnutie cize to bez pochyb pojde cez teba, to by ti kazdy jeden z nas vedel napisat ako to je, ked sa o nieco nezaujimas nepotrebujes to vediet, tak jasne, ze ohladne toho nemas znalosti, ale ked to razom potrebujes vediet, potrebujes sa nejako zariadit, tak zacnes si o tom zistovat a zaujimat sa co najviac ;-)
Obrázok užívateľa
chromso

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť