Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od antonio » Uto 12. Dec 2017 15:47:09

čaute nedá mi to nevyjadriť sa, keď čítam čo píšete, kupovať krbovú vložku cez internet je nezmysel a veľký, to vám hovorím hneď, je dôležité nájsť si odborníka krbára, s ktorým potom následne spolu vyberiete krbovú vložku, ktorá bude vhodná pre daný dom, pretože tam sa berú ohľady na tepelné straty, rozlohu a podobne, tak hlavne nešpekulujte takto a radšej to dajte urobiť odborníkom, čo vedia, čo ako treba :Up: ja som tiež zveril odborníkom náš krb ;-)
Prílohy
U80 naseee.jpg
Obrázok užívateľa
antonio

od dudko » Str 13. Dec 2017 9:56:13

Paráda, tento tvoj krb sa mi teda páči, aj keď zrejme ešte nie je vo finálnej verzii, ale vyzerá dobre už teraz a keď to bude všetko ukončené tak to bude zrejme ešte lepšie. Ako si si ty našiel odborníkov na toto? Ako si vedel komu môžeš veriť?
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od antonio » Štv 14. Dec 2017 9:00:14

ešte to treba dorobiť, ale to už nebude na dlho, mne sa tiež páči, keby nie tak si nedám predsa taký urobiť :lol: to sa už teším, keď to bude všetko tip top a aj dom už celý, nech to máme v suchu a už si potom len nohy budeme pri krbu hriať :D ako? dosť som si zisťoval od známych, že cez koho vybavovali krb, pozeral som si práce, ktoré majú krbári za sebou, ako vyzerajú a podobne a rozhodol som sa na základe týchto vecí pre deltako :Up: super, že na začiatku mi pomohli, poradili, to si cením
Obrázok užívateľa
antonio

od zahmi » Pia 15. Dec 2017 9:35:33

Odceni to kazdy, kto nema v tomto odbore skusenosti, tiez si neviem predstavit akoby som rozmyslal, ze ako to cele zapojit prepojit a duplom neviem akoby som material na stavbu krbu vyberal, lebo ten je tiez nesmierne dolezity a zohrava velmi velku ulohu pri beznom uzivani, ked je material nekvalitny, tak sa to casom prejavi
Obrázok užívateľa
zahmi

od money » Pon 18. Dec 2017 9:45:51

zahmi píše:Odceni to kazdy, kto nema v tomto odbore skusenosti, tiez si neviem predstavit akoby som rozmyslal, ze ako to cele zapojit prepojit a duplom neviem akoby som material na stavbu krbu vyberal, lebo ten je tiez nesmierne dolezity a zohrava velmi velku ulohu pri beznom uzivani, ked je material nekvalitny, tak sa to casom prejavi

ja si to predstavit viem, lenze neviem, ze akoby to bolo v praxi, keby som sa na to dal teraz ked som si precital ako sa ozaj veci maju, ze to nie je cele take jednoduche vyriesit, ako som si to najskor predstavovat, ja neviem kde som mal hlavu, ked mi taketo veci unikali, predsa len clovek sa asi uci cely zivot, tento krb, ta fotka je pekny :Up:
Obrázok užívateľa
money

od antonio » Uto 19. Dec 2017 13:00:43

to si radšej ani nepredstavuj, zbytočne si nekomplikuješ tým život a ani by si si nemusel, radšej s takouto vecou nech ti pomôžu ľudia, čo s tým robia denne a vedia ;-)
Obrázok užívateľa
antonio

od money » Str 20. Dec 2017 18:36:33

ked vidim tu fotku a vidim, ze si si musel tym prejst rovnako ako si aj ja momentalne prechadzam tak uznavam, ze asi by bolo najlepsou volbou to tak urobit, len nemam celkom prehlad o firmach, o krbaroch ktori sa takymto veciam venuju, tak najskor asi skusim prezriet tu firmu o ktorej si ty pisal, co tebe robili krb a od toho sa odrazim dalej, a ozaj vrela vdaka
Obrázok užívateľa
money

od antonio » Štv 21. Dec 2017 9:06:51

nemáš zač, tak tých firiem je viacero, ale najvhodnejšie je, keď ti vedia pomôcť už od úplného začiatku až dokonca, že nemusíš ty nejako si zisťovať, hľadať porovnávať a neviem čo všetko dookola, je lepšie, keď ti takto spraví firma všetko a pomôže ti vo všetkých otázkach aj keď niedčomu nerozumieš ;-)
Obrázok užívateľa
antonio

od brancikol » Uto 02. Jan 2018 10:03:14

je dobre mat taketo kurenie? nestaci ked budem mat elektricke kurenie? myslim, ze to je ovela pohodlnejsie a nemusim sa dokopy o nic starat :o
Obrázok užívateľa
brancikol

od Adabert » Str 03. Jan 2018 10:26:00

brancikol píše:je dobre mat taketo kurenie? nestaci ked budem mat elektricke kurenie? myslim, ze to je ovela pohodlnejsie a nemusim sa dokopy o nic starat :o

co budes robit ked elektrika vypadne? :egmh: :wrahhh: :aaaa:
Obrázok užívateľa
Adabert

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia