Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od brancikol » Pon 22. Jan 2018 8:18:08

len ked si vezmem, ze su to vydavky, s ktorymi som neratal, odrazi sa mi to potom aj napriklad v zime na spotrebe? na nejakych uctoch alebo tak? to, ze budem niekedy prikurovat, vykurovat dom len drevom?
potrebujem vediet ci ozaj to ma zmysel, nie ze dam do toho peniaze a budem si potom buchat hlavu
Obrázok užívateľa
brancikol

od Milexk » Uto 23. Jan 2018 11:07:45

:o čo asi myslíš? :egmh:
jasné že sa ti to niekde odraziť musí predsa len je to veľká pomoc mať krb aspoň ako doplnok ako doplnkové kúrenie ono sa to nezdá ale veľmi to môže pomôcť ;)
Milexk

od mircho » Str 24. Jan 2018 9:35:37

teraz su to pre teba zrejme vydavky, ze neocakavane, ale nie je to zas etak financne narocne pri dome sa ti toto rozhodnutie dvakrat vrati, viem o com hovorim, tiez som spekuloval :mrgreen: :roll: :roll:
ja som dokonca kvoli krbom aj po vystavach chodil aby som mal nejaku predstavu aby som sa dozvedel co najviac ;-)
mircho

od Lamino82 » Štv 25. Jan 2018 14:13:15

Odrazi sa ti to pri beznom uzivani, kazdy mesiac, to budes vidiet hned sa ti to odrazi, cize podla mna netreba z toho robit vedu.
Skus sa obratit na Deltako, je to firma, od ktorej mame my aj krbovu vlozku a robili mi aj obostavbu a oni ti vedia v tomto smere pomoct, poradit preco je vhodne do toho ist aj ake vyhody ti to moze priniest ;-)
Lamino82

od mara » Uto 30. Jan 2018 11:03:06

mircho, ale ved to je dobre, ze si bol aj na nejakych vystavach pretoze si si mohol pozriet aj tie vlozky, aj si sa uz tam mohol poradit o niektorych veciach a takato vystava ti dokaze ukazat taky iny pohlad celkovo na kurenie takymto sposobom a vies si objektivne zvazit vyhody a nevyhody ;-)
mara

od mircho » Štv 01. Feb 2018 7:35:45

mara píše:mircho, ale ved to je dobre, ze si bol aj na nejakych vystavach pretoze si si mohol pozriet aj tie vlozky, aj si sa uz tam mohol poradit o niektorych veciach a takato vystava ti dokaze ukazat taky iny pohlad celkovo na kurenie takymto sposobom a vies si objektivne zvazit vyhody a nevyhody ;-)

ked sa na to pozriem akoze spat tak jo, je to tak, ze mi to mnoho dalo, ze mi to pomohlo celkom dost sa odrazit, rozhodnut sa, lebo som si viac rozsiril obzory, ale v ten dany moment, ked som tam mal ist a pozerat, tak moc sa mi do toho nechcelo, ale teraz ked vidim, co mi to prinieslo, tak by som to dokonca odporucal, aby si to clovek skusil, absolvoval aj taketo vystavy ;-)
mircho

od Milexk » Pia 02. Feb 2018 10:02:06

:Up: presne to je to dôležité
my keď sme vybavovali aký krb, tak som dostal tip od kamaráta a on mi hovorí, že všetko vybavil cez e-mail a že bez problémov, to je síce všetko fajn, že sa to dá takto, ale napríklad ja som radšej keď môžem vidieť tú vložku na vlastné oči a keď sa viem hneď aj s niekým poradiť a porozprávať o tom ;)
Milexk

od frodisko » Pon 05. Feb 2018 11:45:18

Je dobre si pozriet taketo vystavy, ja keby som mal moznost tak taku navstivim, pri rozhodovani to moze vyrazne pomoct a ovplyvni to cele premyslanie v takejto veci ;-)
Vsetko co sa deje ma svoj dovod
Obrázok užívateľa
frodisko

od mircho » Uto 06. Feb 2018 10:10:10

aj ja zopakoval by som si to opat, mozno si to aj zopakujeme niekedy este, si vezmi, ze my sme kvoli takej vystave isli do Prahy, predsa len toto bola vec, ktora bola pre nas nesmierne dolezita, ktoru sme potrebovali vyriesit co najskor a hlavne co najlepsie, preto som bol ochotny ist barkde len aby som uz vedel ako dalej :mrgreen:
mircho

od hajnik » Pia 09. Feb 2018 9:53:02

na týchto výstavách, o ktorých si tu píšete to ako prebieha? majú aj nejaké krbové vložky vystavené? alebo je to len o nejakom poradenstve a takýchto veciach?
Obrázok užívateľa
hajnik

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť