Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od minusik2009 » Pon 12. Feb 2018 9:42:25

hajnik píše:na týchto výstavách, o ktorých si tu píšete to ako prebieha? majú aj nejaké krbové vložky vystavené? alebo je to len o nejakom poradenstve a takýchto veciach?

Ja som bol na takej výstave ešte v 2016, ale poviem ti, že to má niečo do seba, lebo vieš sa popýtať na veci, ktoré ti nie sú celkom jasné a áno vieš si aj samotné krbové vložky prezrieť a aj to veľa spraví, že ich budeš vidieť a hlavne sú tam ľudia, ktorí s tým robia, takže vedia ti pomôcť poradiť odporučiť a toto bolo to, čo ja som potreboval, pridávam ti aj fotku z toho roku, keď ja som takúto výstavu navštívil ;-)
Prílohy
P1220029.JPG
minusik2009

od hajnik » Uto 13. Feb 2018 12:51:12

minusik2009 píše:Ja som bol na takej výstave ešte v 2016, ale poviem ti, že to má niečo do seba, lebo vieš sa popýtať na veci, ktoré ti nie sú celkom jasné a áno vieš si aj samotné krbové vložky prezrieť a aj to veľa spraví, že ich budeš vidieť a hlavne sú tam ľudia, ktorí s tým robia, takže vedia ti pomôcť poradiť odporučiť a toto bolo to, čo ja som potreboval, pridávam ti aj fotku z toho roku, keď ja som takúto výstavu navštívil ;-)

dá sa aj tak, že by si si hneď kúpil na mieste takto vložku, že dohodneš aj všetky podrobnosti? alebo tak sa to urobiť nedá? celkom by ma zaujímalo, že ako to vlastne prebieha nejaká tá konzultácia, ty si si hneď tam kúpil?
Obrázok užívateľa
hajnik

od minusik2009 » Štv 15. Feb 2018 10:14:55

hajnik píše:dá sa aj tak, že by si si hneď kúpil na mieste takto vložku, že dohodneš aj všetky podrobnosti? alebo tak sa to urobiť nedá? celkom by ma zaujímalo, že ako to vlastne prebieha nejaká tá konzultácia, ty si si hneď tam kúpil?

My sme nekupovali hneď tam na mieste, ale ešte sme si to vzali domov, tie informácie, že si to v kľude doma preberieme, pozhovárame sa a potom som bol na predajni u nich a tam sme sa potom už dohodli na všetkom, čo som potreboval aby vedeli, čo a ako budeme robiť :-)
minusik2009

od antonio » Pia 16. Feb 2018 9:37:19

ty si v podstate ani nemusíš hneď na mieste kúpiť všetko dohodnúť, ale môže sa to stať pre teba takým dobrým odrazovým mostíkom si myslím, že aspoň sa posunieš ďalej, čo je mnohokrát dôležité nájsť si taký mostík a potom v podstate to môžeš urobiť ako minusik, že sa o tom porozprávate na výstave, veľtrhu, a potom si dohodnete ďalšie stretnutie aby si mal čas si to nechať prejsť aj hlavou :Up:
Obrázok užívateľa
antonio

od hajnik » Pon 19. Feb 2018 10:49:06

minusik2009 píše:
My sme nekupovali hneď tam na mieste, ale ešte sme si to vzali domov, tie informácie, že si to v kľude doma preberieme, pozhovárame sa a potom som bol na predajni u nich a tam sme sa potom už dohodli na všetkom, čo som potreboval aby vedeli, čo a ako budeme robiť :-)

dá sa to aj tak? to je super, no nad tým uvažujem celkom, že ako je to lepšie, ako by to bolo vhodnejšie, či hneď sa tam dohodnúť, alebo až potom následne, z akého dôvodu, ste sa nedohodli hneď tam?
Obrázok užívateľa
hajnik

od tomreedle » Uto 20. Feb 2018 15:58:35

tak ked ta vystava by bol tvoj nejaky ten prvy kontakt s takymito vecami, informaciami, tak je fajn si to nechat prejst aj hlavou, aby si si aj zvazil, dal dokopy, co vlastne si videl, co si sa dozvedel, co by bolo vhodne pre teba a ptoom v klude mozes ist na predajnu, dohodnut podrobnosti ked to budes mat uz v hlave ulezane :Up:
tomreedle

od minusik2009 » Str 21. Feb 2018 17:49:22

dalo by sa to bez problémov dohodnúť aj tam na mieste priamo, ale keďže my sme ešte potrebovali to spolu s manželkou prebrať, čo sa jej páčilo, aké má ona pocity, ja, že do čoho bude najlepšie ísť, preto sme sa s nimi dohodli tak, že mi dajú kontakt a ja im budem volať aby sme sa vedeli dohodnúť v podstate čo ďalej a ako sme sa rozhodli ;-)
minusik2009

od hajnik » Štv 22. Feb 2018 9:25:24

ďakujem tak teda to asi aj tak ja skúsim, len neviem by som rád vedel, že tento rok, kde by som mohol tieto krby vidieť, čo si ich aj ty bol pozrieť, že na akých výstavách, nech zbytočne nechodím po všetkých :lol:
Obrázok užívateľa
hajnik

od mircho » Pon 26. Feb 2018 11:23:25

hajnik píše:ďakujem tak teda to asi aj tak ja skúsim, len neviem by som rád vedel, že tento rok, kde by som mohol tieto krby vidieť, čo si ich aj ty bol pozrieť, že na akých výstavách, nech zbytočne nechodím po všetkých :lol:

bude to fajn, si myslim, ked to tak zariadis, to bude pre teby vyhodnejsie ;-)
my sme boli v Prahe na vystave, ale skus tento rok pozriet vystavy ako Nabytok a byvanie alebo Coneco na Slovensku, tam podla mna najdes to co potrebujes ;-)
mircho

od hajnik » Uto 27. Feb 2018 9:00:17

len ja by som rád videl práve túto firmu a ich krby, o ktorých ste mi tu písali, to ma zaujíma hlavne,
iné krby keďže nemám nejako o nich znalosť tak nie, to ani pozrieť nejako nemám chuť ísť, keď nič neviem,
ale keď o tejto firme ste mi dali aspoň nejaké info tak aspoň viem, že by bolo fajn ísť pozrieť
Obrázok užívateľa
hajnik

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia