Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od mircho » Str 28. Feb 2018 10:40:36

hajnik píše:len ja by som rád videl práve túto firmu a ich krby, o ktorých ste mi tu písali, to ma zaujíma hlavne,
iné krby keďže nemám nejako o nich znalosť tak nie, to ani pozrieť nejako nemám chuť ísť, keď nič neviem,
ale keď o tejto firme ste mi dali aspoň nejaké info tak aspoň viem, že by bolo fajn ísť pozrieť

ano sak som tomu rozumel, ta zaujima firma Deltako, tak tych najdes na takychto vystavach ako aj vyssie mas fotku a budu tento rok co viem, na tych vystavach, ktore som ti napisal, len terminy tych vystav to si nepamatam ja som na datumy uplna akvarijna rybicka, cize to si musis sam najst a pozriet, ale stoji to za to investovat tomu cas najst si ten jeden den a ist sa pozriet a informovat ;-)
mircho

od hajnik » Pia 02. Mar 2018 8:46:18

tak potom ja som to asi zle pochopil, ja som myslel, že to myslíš všeobecne,
tak takto za to ti ďakujem, že takto, že si mi dal info ohľadne tohto, len musím
pozrieť tie termíny kedy to bude
Obrázok užívateľa
hajnik

od antonio » Pon 05. Mar 2018 12:37:05

alebo ak nemáš chuť takto behať, tak sa informuj ako majú otváracie hodiny normálne na predajni a zájdi hneď tak, budeš tam mať kľud v pohode sa porozprávate o tom, čo vlastne by si od nich potreboval, čo ty ako zákazník vlastne očakávaš a oni ti hneď môžu navrhnúť možnosti ako to vyriešiť :-)
Obrázok užívateľa
antonio

od miňan » Uto 06. Mar 2018 9:39:35

To je dobrý nápad, mne veľa dalo na jeseň keď sme to vybavovali to, že som sa pýtal ako krb funguje, v čom sú tie ich krbové vložky iné od iných značiek, ako je potrebné kúriť, ako často čistiť krb za akých okolností, ako je to so sklom, ako zabezpečiť, aby bolo čo najdlhšie čisté a toto všetko, že mi vysvetlili mi otvorilo oči.
Obrázok užívateľa
miňan

od hajnik » Str 07. Mar 2018 12:30:25

to by tiež mohlo byť fajn, ale už som celkom na tú výstavu taký pripravený, možno by nám to pomohlo potom vyriešiť aj viac vecí nie len jednu, keď tam už pôjdeme, no uvidím čo ešte doma, ako sa dohodneme, ale ja som zatiaľ z toho nadšený, že by som to mohol takto vidieť :)
Obrázok užívateľa
hajnik

od dudko » Štv 08. Mar 2018 15:26:47

Mne sa tá firma pozdáva, aj tie fotky, čo robili toho krbu, čo ste mi sem dali aby som videl, dosť mi to pomohlo predstaviť si ich prácu a kvalitu. Vlastne to, čo je najdôležitejšie pre mňa.
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od hrono » Pia 09. Mar 2018 12:27:46

Dudko, ale to je vec, ktora nie je len pre teba dolezita, ale ktora je dolezite pre kazdeho jedneho z nas, kto to vybavoval, kto si daval robit krb, kto hladal krbara, ktory by mal prax a na ktoreho by sa mohol spolahnut. Mne tiez pomohlo vidiet nejake tie fotky, ako vyzera krb v realnej podobe, lebo si to tak skor vies aj doma predstavit akoby to vyzeralo ;-)
hrono

od dudko » Pon 12. Mar 2018 9:49:46

Si to vystihol, je to dôležité, ale niekto na tom nemá chuť stavať, ja už som počul aj o prípadoch, že objednám si krb cez internet a vybavené a pritom to celé nie je také jednoduché ani zďaleka, to som sa presvedčil o tom, už aj na vlastnej koži ;-)
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od antonio » Uto 13. Mar 2018 14:56:42

dudko jednoduché to je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
len kde potom nájsť krbára, ktorý sa takej krbovej vložky chytí? keď nevie čo je to zač, hlavne ak s ňou nemá skúsenosti?
Obrázok užívateľa
antonio

od dudko » Štv 15. Mar 2018 12:39:20

antonio píše:dudko jednoduché to je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
len kde potom nájsť krbára, ktorý sa takej krbovej vložky chytí? keď nevie čo je to zač, hlavne ak s ňou nemá skúsenosti?

Myslím, že si pochopil celkom ako som to myslel. :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Predsa len to potom sa človeku vynára oveľa viac otázok a problémov, ktoré treba vybaviť, kde koho zase na to nájsť a to vie byť dosť veľkým problémom.
Obrázok užívateľa
dudko

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia