Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od hajnik » Uto 10. Apr 2018 16:16:07

miflow píše:priamo tam ste sa dohodli? to je fajn, cize uz mas nejake veci z "krku" hej? ked takto kupujes na vystave tak tam dostanes aj nejaku akciu? alebo nieco take?

áno keď sa dohodneš na objednaní na výstave, tak ako ja s firmou Deltako alebo ešte do týždňa po výstave, tak dávajú zľavu 200€, čo si myslím, že je taká suma, ktorá človeka aj celkom poteší, niečo to ušetrí ;-)
aj keď samozrejme, že je pre mňa dôležitejšie aby krb bol kvalitný ako šetrenie tých peňazí ;-)
Obrázok užívateľa
hajnik

od miflow » Str 11. Apr 2018 10:40:52

ja viem, ze to nie je najdolezitejsie, ale ma to zaujimalo, ze ako to je, ci tam nieco je, nejaka zlava ;)
zlava je teda celkom fajn ked je takato, nevedel som si predstavit v akej vyske by to mohlo byt, ale toto je relativne fajn :Up:
Obrázok užívateľa
miflow

od hajnik » Štv 12. Apr 2018 12:29:48

miflow píše:ja viem, ze to nie je najdolezitejsie, ale ma to zaujimalo, ze ako to je, ci tam nieco je, nejaka zlava ;)
zlava je teda celkom fajn ked je takato, nevedel som si predstavit v akej vyske by to mohlo byt, ale toto je relativne fajn :Up:

je to super, aspoň niečo, človeka to tak poteší, podporí aspoň mňa to :Up: oplatí sa ísť sa pozrieť na takéto výstavy lebo fakt človek sa veľmi veľa informácii dozvie, ktoré sa z internetu alebo tak nemá šancu dozvedieť predsa len tí, čo robia s krbmi o tom vedia oveľa viac, vedia ako fungujú krby, ako je treba kúriť starať sa oň
Obrázok užívateľa
hajnik

od Milexk » Pia 13. Apr 2018 13:47:15

hajnik ti radí dobre, aj keď môžem ti napríklad napísať moju skúsenosť ;-)
ja som sa o krboch a celkovo o vykurovaní rozprával s kamarátom, čo už dávno mal toto vybavené a hotové on mi dal tip na firmu, na krbára, s ktorým on mal skúsenosť, najskôr som bol prekvapený, keď mi hovoril, že on si vybavil všetko cez e-mail, dohodol sa s krbárom kedy by to mohli prísť pozrieť akoby to mohli riešiť a všetko okolo toho a jemu to aj takto vyhovovalo ;-)
nemusel nikam chodiť ;-)
Milexk

od mircho » Pon 16. Apr 2018 16:08:10

aj keby tam zlava nebola tak podla mna si z toho netreba robit nejako tazku hlavu, lebo je dolezitejsia kvalita a celkove prevedenie ako peniaze a tym sa podla mna treba riadit, ak clovek chce mat pokoj a chce byt so svojim rozhodnutim v pohodke, ze to nechce ja neviem, o rok o dva potom nejako lutovat ;)
mircho

od liaro » Uto 17. Apr 2018 7:52:52

v projekte sme rátali s krbom. avšak teraz, keď už má prísť k tomu aby som ho dal spraviť tak som si neni celkom istý, či je to vhodná voľba, či to nebudú vyhodené peniaze von oknom.
ja by som potreboval vedieť koľkokrát za rok tak kúrite v krbe?
Obrázok užívateľa
liaro

od brancikol » Str 18. Apr 2018 9:08:46

liaro toto je vec, ktorou som sa aj ja zaoberal este tento rok, konkretnejsie zaciatkom tohto roku a poviem ti, ze som nevedel ci sa to oplati, ci sa mi tie peniaze vratia, ale ked som si to potom zacal viac zistovat prepocitaval, ze kolko ma bude stat krb, drevo a kolko by ma stala napriklad elektrina, ze kurenie s nou v zime, tak som si povedal, ze dam spravit krb, bude to pre mna vyhodnejsie :)
Obrázok užívateľa
brancikol

od minusik2009 » Štv 19. Apr 2018 8:39:57

keď si prečítaš celú diskusiu a povenuješ sa tomu trošku viac tak zistíš, že mnoho ľudí kúri napríklad aj v lete, keď sa ochladí, na také rýchle prikúrenie aby nebola zima a v zime tiež často, ten krb, keď ho už raz máš tak podľa mňa je normálne, že sa ho snažíš využívať na maximum, že proste kúriš koľko treba :)
minusik2009

od SpravcaVesmiru » Pia 20. Apr 2018 12:15:07

:egmh: moj problem.

kupili sme starsi dom, ktory ideme prerabat je tam piecka na prikurovanie a plyn. piecka nie je zla, ale je stara a ako po tej vizualnej stranke si ani neviem predstavit, ze by sme ju nechali, bola by to proste past na oko. preto rozmyslam, ze miesto piecky dat krb. ale neviem ako to urobit. ako krb napojit. ci to bude rovnako dobra varianta v praxi co sa tyka vykurenia ako krb. mam vela otazok v hlave, s ktorymi sa uz sam nejako popasovat neviem.
SpravcaVesmiru

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť