Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vyber vane ?

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Vyber vane ?

od kremlo » Pon 05. Jún 2017 10:26:59

Toto co martin popisal pomohlo aj nam, v zime, ked sme riesili aku sanitu vybrat, aku vanu vybrat, tak sme stravili vela casu na internete, prezerali sme mnoho ponuk kupelnych studii, mnoho znaciek a pomohlo nam tu urobit si vacsi rozhlad v tomto smere a najma sme si vdaka tomu vybrali to, co nam bolo akoby site na mieru. Aby nam sanita roky sluzila ;)
kremlo

od martinK » Uto 06. Jún 2017 9:50:02

kremlo píše:Toto co martin popisal pomohlo aj nam, v zime, ked sme riesili aku sanitu vybrat, aku vanu vybrat, tak sme stravili vela casu na internete, prezerali sme mnoho ponuk kupelnych studii, mnoho znaciek a pomohlo nam tu urobit si vacsi rozhlad v tomto smere a najma sme si vdaka tomu vybrali to, co nam bolo akoby site na mieru. Aby nam sanita roky sluzila ;)

kremlo, viem o com pisem, preto som to napisal.. my sme prezreli toho pomerne dost vela, z kazdej strany sme riesili co ano, co nie a najma sme riesili, ze preco a to nam pomohlo si urobit taky triezvy pohlad na veci a realne zhodnotit ako to je a podobne po tomto porovnavani a skumani sme si zariadili kupelnu pomocou Jiky, aj nabytok a aj sanitu, z pohladu kvality a ceny, respektive z toho pomeru, nam to vychadzala vhodna volba pre nas pripad, tak sme do toho isli a osobne nelutujem vybavili sme vsetko naraz co ja teda vnimam ako vyhodu
martinK

od Lamino82 » Str 07. Jún 2017 7:22:30

Tuto znacku som pozeral tiez, nejake kusky sa nam tam pozdavali aj co sa tyka vizualnej stranky a aj praktickej, avsak neviem ako je to s kvalitou. Neviem ako tuto vec zistim. Asi by bolo vhodne keby som sa siel na znacky jednotlive asi osobne k nejakym predajcom pozriet, ze? Ty si to akym stylom vyberal? Len cez internet ci osobne?
Lamino82

od martinK » Štv 08. Jún 2017 14:07:22

Lamino82 píše:Tuto znacku som pozeral tiez, nejake kusky sa nam tam pozdavali aj co sa tyka vizualnej stranky a aj praktickej, avsak neviem ako je to s kvalitou. Neviem ako tuto vec zistim. Asi by bolo vhodne keby som sa siel na znacky jednotlive asi osobne k nejakym predajcom pozriet, ze? Ty si to akym stylom vyberal? Len cez internet ci osobne?

lamino, s kvalitou je to podla nas fajn, podla toho, co sme si porovnavali.. aspon co viem, tak nema tato sanita tendenciu nejako zltnut alebo nieco podobne.. co myslim, ze tiez o kvalite dost hovori.. toto je na tebe.. my sme si pozreli ponuku na internete potom sme si zistili, kde sa vieme k tomu dostat.. kde sa nachadzaju predajcovia a ci maju to co chceme a potom sme si pre to isli.. je na tebe akym sposobom sa rozhodnes to riesit
martinK

od kolega » Pia 09. Jún 2017 7:58:29

Lamino82 píše:Tuto znacku som pozeral tiez, nejake kusky sa nam tam pozdavali aj co sa tyka vizualnej stranky a aj praktickej, avsak neviem ako je to s kvalitou. Neviem ako tuto vec zistim. Asi by bolo vhodne keby som sa siel na znacky jednotlive asi osobne k nejakym predajcom pozriet, ze? Ty si to akym stylom vyberal? Len cez internet ci osobne?

Dá sa to riešiť aj cez internet, avšak tam sa to rieši takým štýlom, že ty si vytvoríš cez net akoby nákupný zoznam a potom sa to odošla predajcovi, ktorého si zvolíš a potom sa to rieši cez neho. Čiže takto to tam funguje, alebo potom priamo si pozri predajcov a choď sa priamo k predajcovi informovať, že ako je to s tým, čo chceš, s kvalitou, s dostupnosťou a podobnými vecami. Je to na tebe pre aký spôsob tohto sa rozhodneš, jak to riešiť.
kolega

od kremlo » Uto 13. Jún 2017 7:46:25

martinK píše:kremlo, viem o com pisem, preto som to napisal.. my sme prezreli toho pomerne dost vela, z kazdej strany sme riesili co ano, co nie a najma sme riesili, ze preco a to nam pomohlo si urobit taky triezvy pohlad na veci a realne zhodnotit ako to je a podobne po tomto porovnavani a skumani sme si zariadili kupelnu pomocou Jiky, aj nabytok a aj sanitu, z pohladu kvality a ceny, respektive z toho pomeru, nam to vychadzala vhodna volba pre nas pripad, tak sme do toho isli a osobne nelutujem vybavili sme vsetko naraz co ja teda vnimam ako vyhodu

Martin ved aj my. To proste je tak, ze clovek, ked si chce nieco vybrat, tak si musi prezriet viacero veci aby si vedel triezvo zhodnotit, co je dobrou volbou a co zas uz naopak nie je moc tak super, ze by to stalo za kupenie. Je lepsie si porovnat ako potom riesit, ze a toto som mohol riesit trosku inak, radsej som mohol dbat na ine veci a nie na ceny a podobne.
kremlo

od Chrbak » Pon 19. Jún 2017 11:09:45

Je to na nom, ale radsej by som sa siel pozriet na to. Do predajne si kupit co potrebujem. Je to take vhodnejsie riesenie z mojho pohladu a najma z mojich skusenosti. Tak si to dobre zvaz. Myslim, ze co sa tyka tejto znacky, tak nebudes mat nejaky velky problem najst si predajcov kludne aj niekde vo svojom okoli.
Chrbak

od jurjak » Uto 20. Jún 2017 10:24:05

Keď toto čítam tak som sa preniesol v čase, do minulého roka na jeseň, keď mňa tieto veci mátali. Nebolo to príjemné, rozhodnutie nebolo jednoduché, ale po zvážení mnohých vecí som sa rovnako ako aj martin rozhodol pre značku JIKA, snáď celá kúpeľňa je od nich a som rád, že som to všetko vybavil akoby pod jednou strechou, že som nemusel wc, umývadlo zháňať niekde inde ako potom batérie a neviem čo, pri tejto značke, keď som to riešil som to mal všetko pokope vybral som čo som chcel a vybavené, vyriešené.
Obrázok užívateľa
jurjak

od chromso » Štv 22. Jún 2017 14:31:42

Vyberali ste vane aj podla toho ako su tvarovane? Doposial som nevedel, ze aj v tomto moze byt nejaky problem. Sme to riesili s polovickou a ta mi zacala rozpravat, ze by chcela vanu, ktora je nejako tvarovana, aby sa v nej pohodlne mohla kupat.
Predtym sme doma mali len uplnu klasiku, takze o tomto pocujem prvykrat, viete mi poradit?
Obrázok užívateľa
chromso

od mikko » Pon 26. Jún 2017 8:09:03

chromso píše:Vyberali ste vane aj podla toho ako su tvarovane? Doposial som nevedel, ze aj v tomto moze byt nejaky problem. Sme to riesili s polovickou a ta mi zacala rozpravat, ze by chcela vanu, ktora je nejako tvarovana, aby sa v nej pohodlne mohla kupat.
Predtym sme doma mali len uplnu klasiku, takze o tomto pocujem prvykrat, viete mi poradit?

Samozrejme, veď to je jedna z najdôležitejších vecí vôbec. Veď od toho záleží aj to jak sa ti časom bude užívať vaňa, či sa bude dať v pohode, pohodlne v nej kúpať alebo nie. Vo vani by malo ísť o to, že si ľahneš oddýchneš a keď tá vaňa nie je na to nejako tvarovaná, tak to nie je nejako možné. Nie je potom príjemné v nej ležať.
mikko

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 1 hosť