Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vyber vane ?

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Vyber vane ?

od jurci79 » Štv 13. Júl 2017 9:40:36

chromso píše:Vdaka za typ. Idem si teda najst stranku Jiky a tam to pohladat. Tam teda budem vediet najst aj priamo zastenu k tomu hej? Idem to pozriet co najskor, nech sa tym netrapim do neviem kedy. Ake su take tie primerane ceny, co sa tyka vane a zasteny? Nema tato znacka nejake vyssie ceny ako nejake ine znacky alebo co? Lebo nechcem zbytocne toto preplatit, bol by som najradsej keby sme sa pohybovali v nejakej strednej hranici, co sa ceny tyka.

Preco by mali mat vyssie ceny? Povedal by som, ze maju ceny primerane kvalite. Takze nejako by som sa cenou neriadil, ale prave tym aby ta zastena aj ta vana bola kvalitna a aby coto aj vydrzala. Aby si nemusel riesit nejake problemy v blizkej buducnosti, netreba vyberat to co je najlacnejsie. Svokrovci maju aj vanu, aj zastenu a aj sprchac od tejto znacky a ti su radi aj po rokoch ;)
Stále rozmýšľaš nad rovnakou vecou, no aj tak nevieš ako ďalej.
Obrázok užívateľa
jurci79

od chromso » Pia 14. Júl 2017 7:37:55

jurci79 píše:Preco by mali mat vyssie ceny? Povedal by som, ze maju ceny primerane kvalite. Takze nejako by som sa cenou neriadil, ale prave tym aby ta zastena aj ta vana bola kvalitna a aby coto aj vydrzala. Aby si nemusel riesit nejake problemy v blizkej buducnosti, netreba vyberat to co je najlacnejsie. Svokrovci maju aj vanu, aj zastenu a aj sprchac od tejto znacky a ti su radi aj po rokoch ;)

Nasiel som aj to, vidim, nie su nejako drahe podla toho, co som potom prezeral aj ine. Taka normalna cena by som povedal. A ak este aj znacka hovori o kvalite, tak asi by som sa nemal coho obavat nejako pri kupe. Je aj nejaka zaruka normalne na tie zasteny a vane hej? Je to normalne dva roky alebo aj viac?
Obrázok užívateľa
chromso

od Chrbak » Str 19. Júl 2017 8:34:41

chromso, tiez si myslim, ze tie ceny su fajn, na to aka je kvalita tato znacka tak myslim, ze ceny pohodka. Ale samozrejme treba si vybrat zastenu presne a dany typ vane, aby si sa potom nemusel rozculovat, ze niekde ti to tecie a na zem a podobne veci, lebo ak nebudes mat presne pre dany typ vane, tak sa nieco taketo moze velmi rychlo stat.
Chrbak

od kolega » Pia 21. Júl 2017 8:51:28

Chrbak píše:chromso, tiez si myslim, ze tie ceny su fajn, na to aka je kvalita tato znacka tak myslim, ze ceny pohodka. Ale samozrejme treba si vybrat zastenu presne a dany typ vane, aby si sa potom nemusel rozculovat, ze niekde ti to tecie a na zem a podobne veci, lebo ak nebudes mat presne pre dany typ vane, tak sa nieco taketo moze velmi rychlo stat.

Kvalita je super. Ani sa to porovnať nedá s niektorými inými značkami. Podľa mňa netreba nejako hľadieť na ceny, ale skôr na praktickú stránku a na kvalitu toto. Či už sa bavíme o vani, o zástene a podobne. Je dobré si uvedomiť, že je to kúpa na roky, nie je to kúpa na rok, na pol roka, ale na dlhšie obdobie preto je potrebné aby to slúžilo dobre a aby sme boli so svojím výberom aj po čase v pohode aby sme ho neľutovali štýlom, že mohol som radšej vziať to a to, aj keď možno to bolo trošku drahšie ako niekde inde nejaké veci vo veľkých obchodoch, ale bolo by to lepšie. ;)
kolega

od dado0 » Pon 24. Júl 2017 10:33:35

batériu k vani a tieto veci okolo toho ste kupovali rovno, keď ste kupovali aj vaňu alebo ste to riešili neskôr dodatočne? potrebujem toto vyriešiť a neviem akú batériu asi za akú cenu, ide mi najmä o to aby vydržala a aby bola praktická, lebo sa mi už vypomstilo stavať na tom čo je in či trendy či ako sa to hovorí, radšej stavím na niečo praktické
Obrázok užívateľa
dado0

od minusik2009 » Pon 24. Júl 2017 11:49:58

chromso píše:Nasiel som aj to, vidim, nie su nejako drahe podla toho, co som potom prezeral aj ine. Taka normalna cena by som povedal. A ak este aj znacka hovori o kvalite, tak asi by som sa nemal coho obavat nejako pri kupe. Je aj nejaka zaruka normalne na tie zasteny a vane hej? Je to normalne dva roky alebo aj viac?

cena by som povedal, že je primeraná, aj keď každý máme iné možnosti, takže každému sa nám to môže zdať iné, čo sa týka tej záruky, tak ak sa bavíme o značke Jika, tak tam to je štýlom, čo viem, že 10 rokov sanitárna keramika, 5 rokov oceľové smaltované a akrylátové vane a vaničky, tri roky na sprchové kúty a vaňové zásteny a potom na ostatné veci, na ostatný tovar platia dva roky. Čiže oni to tam majú takto delené. ;)
minusik2009

od minusik2009 » Pon 24. Júl 2017 11:51:36

dado0 píše:batériu k vani a tieto veci okolo toho ste kupovali rovno, keď ste kupovali aj vaňu alebo ste to riešili neskôr dodatočne? potrebujem toto vyriešiť a neviem akú batériu asi za akú cenu, ide mi najmä o to aby vydržala a aby bola praktická, lebo sa mi už vypomstilo stavať na tom čo je in či trendy či ako sa to hovorí, radšej stavím na niečo praktické

môj názor je že najlepšie všetko kúpiť naraz a nemáš potom problém, všetko od jednej značky najlepšie a nemusíš riešiť, že toto som kúpil tam toto tam a keď nejaký problém tak s jedným musím letieť tam s druhým zase inam a tieto veci okolo toho, zbytočne si to budeš komplikovať, všetko naraz a vystarané ;)
minusik2009

od peronel » Str 26. Júl 2017 8:11:51

minusik2009 píše:môj názor je že najlepšie všetko kúpiť naraz a nemáš potom problém, všetko od jednej značky najlepšie a nemusíš riešiť, že toto som kúpil tam toto tam a keď nejaký problém tak s jedným musím letieť tam s druhým zase inam a tieto veci okolo toho, zbytočne si to budeš komplikovať, všetko naraz a vystarané ;)

lenze kde toto vsetko zozenies vsetko naraz? mne kamarat hovoril, ze by bolo dobre kupit hned aj obklady a dlazby a tieto veci k vani a podobne, uz aby to bolo na komplet aby som to mal doma lenze neviem ci sa vobec niekde daju takto veci zohnat, ze aj vana, aj baterie a este aj obklady a taketo veci este som sa s tym nestreetol
Obrázok užívateľa
peronel

od Chrbak » Štv 27. Júl 2017 9:22:55

peronel píše:lenze kde toto vsetko zozenies vsetko naraz? mne kamarat hovoril, ze by bolo dobre kupit hned aj obklady a dlazby a tieto veci k vani a podobne, uz aby to bolo na komplet aby som to mal doma lenze neviem ci sa vobec niekde daju takto veci zohnat, ze aj vana, aj baterie a este aj obklady a taketo veci este som sa s tym nestreetol

vyskusaj si pozriet napriklad ponuku Jiky, o ktorej sa tu aj pisalo. V ponuke tejto znacky si vies najst vsetko, co napriklad do kupelne potrebujes, od obkladov, cez vane az po baterie a funkcny nabytok. Je fajn, ze vies si tam najst vsetko akoby pod jednou strechou a nemusis sa niekde nahanat, ze toto si kupim tam a tej znacky, hento zase niekde inde a potom fakt chaos stres a panika a najma to cloveku vezme velmi vela casu a toho nik nema podla mna nazvys.
Chrbak

od dado0 » Štv 27. Júl 2017 11:22:54

minusik2009 píše:môj názor je že najlepšie všetko kúpiť naraz a nemáš potom problém, všetko od jednej značky najlepšie a nemusíš riešiť, že toto som kúpil tam toto tam a keď nejaký problém tak s jedným musím letieť tam s druhým zase inam a tieto veci okolo toho, zbytočne si to budeš komplikovať, všetko naraz a vystarané ;)

budem musieť si teda spraviť prieskum aj tej značky, čo sa píše nado mnou, že či majú niečo také, čo by mi sedelo. Potrebujem to vyriešiť a som z toho už na nervy, chcem niečo aj také moderné, ale najmä aby to plnilo funkciu, lebo bez toho aby to bolo praktické, to by som do toho nešiel ani len náhodou
Obrázok užívateľa
dado0

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť