Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vyber vane ?

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Vyber vane ?

od zahmi » Str 04. Okt 2017 13:01:41

Neviem aky casovy usek mas na mysli, ze po par rokoch, ale myslim, ze sa toho nemusis obavat ani zdaleka. Rozumiem ti, co tym myslis, preto som ti aj napisal, to co som napisal, aspon teda moj nazor je taky, ze oplati sa do toho ist ak chces aby to bolo na dlhe roky a aby proste si neriesil nejake poskodenie alebo nieco take po pol roku uzivania
Obrázok užívateľa
zahmi

od dado0 » Pia 06. Okt 2017 9:26:21

a práve to si myslím, že je na tom to dobré, že nie je potrebné sa nejako báť poškodenia tej vane, v dnešnej dobe ten materiál, tá odolnosť je už úplne o niečom inom ako to bolo kedysi, tie technológie celkovo napredujú ;)
Obrázok užívateľa
dado0

od jurci79 » Pon 09. Okt 2017 8:13:11

dado0 píše:a práve to si myslím, že je na tom to dobré, že nie je potrebné sa nejako báť poškodenia tej vane, v dnešnej dobe ten materiál, tá odolnosť je už úplne o niečom inom ako to bolo kedysi, tie technológie celkovo napredujú ;)

V tomto s tebou musim suhlasit :Up: Technologie napreduju, ale tak je stale, neustale potrebne zameriavat sa na znacku a kvalitu, pretoze stale su medzi jednotlivymi nejake tie rozdiely, ktore mnohokrat netreba zanedbavat, ale prave naopak, je potrebne vyberat preto vanu s chladnou hlavou a zvazit si. Svokrovci ti uz roky rokuce maju od Jiky vanu, zastanu na vanu a este aj sprchovy kut a stale vyzera vsetko ako nove, nebadat na tom ani znamky pouzivania :mrgreen:
Stále rozmýšľaš nad rovnakou vecou, no aj tak nevieš ako ďalej.
Obrázok užívateľa
jurci79

od tomreedle » Uto 10. Okt 2017 7:28:33

zahmi píše:Neviem aky casovy usek mas na mysli, ze po par rokoch, ale myslim, ze sa toho nemusis obavat ani zdaleka. Rozumiem ti, co tym myslis, preto som ti aj napisal, to co som napisal, aspon teda moj nazor je taky, ze oplati sa do toho ist ak chces aby to bolo na dlhe roky a aby proste si neriesil nejake poskodenie alebo nieco take po pol roku uzivania

uz som raz pocul aj take, ci slnecne svetlo, nemoze nejako narusit farbu vane, vyvolalo mi to usmev na tvari, kedysi neviem ako na tom kvalita takychto materialov bola, ale v dnesnej dobe som sa s niecim takymto teda v zivote nestretol, ze by nieco mohlo zmenit farbu vane a duplom nejake slnecne svetlo :egmh:
tomreedle

od mijke623 » Str 11. Okt 2017 18:47:25

to som aj ja kdesi zacul, neviem ci dokonca mi to sused nespominal. avsak my sme to vobec neriesili, ked sme vanu kupovali, pretoze nikdy som sa s niecim takym nestretol, ze by slnko mohlo nejako narusit tu farbu alebo ten material ci uz teda vane alebo sprchovej vanicky, takze toto je vec, ktoru podla mna netreba nejako riesit, skor sa treba zamerat na udrzbu a prakticke veci v tomto smere
mijke623

od mara » Štv 12. Okt 2017 11:28:19

nie je to veda, ked si clovek uvedomi, ze podstatne je zvolit si spravny material, z ktoreho bude vana, potom kvalita, prevedenie a v neposlednom rade aj znacka. Pretoze znacka taktiez z nejakej miery dokaze pomoct pri rozhodovani sa v smere kvality. Mam znameho, ktory mi tvrdil, ze za znacku sa plati.
Poviem vam, ze nie. Nie je to o znacke, ale o kvalite tej znacky. ;-)
mara

od Dammo » Uto 17. Okt 2017 9:02:37

Nie je to tak, dôležité sp iné veci presne ako to mara popísal. Ale taktiež aj praktická stránke je dôležitá, lebo napríklad ja osobne nie som zástancom rohových vaní, mne sa to po pravde nezdá praktické, ani užívanie a ani údržba, čistenie, preto sme si už na začiatku povedali, že je potrebné aj na toto sa pozrieť, lebo každému nám vyhovuje dačo iné ;)
Dammo

od laluho » Str 18. Okt 2017 7:38:12

máte skúsenosti aj s nejakými doplnkami v kúpeľni? napríklad k vani? nejaké tie madlá a podobne? chceli by sme s bratom uľahčiť mamine celú starostlivosť o otca, má problém so vstávaním vo vani, musí mu pomáhať a otec zrovna nie je nejaká malá váha, preto začínam uvažovať či aj takáto možnosť by nebola fajn
Obrázok užívateľa
laluho

Predchádzajúci

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť