Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od atro » Štv 29. Sep 2016 11:28:52

do kvoli dveram isli az do bratislavy? to inde nemaju predajnu? alebo sa nedaju len nejako cez internet objednat???
atro

od Dammo » Uto 04. Okt 2016 18:59:13

@atro tak oni to nemaju daleko do Bratislavy, kedze byvaju v dedinke pri Bratislave. Takze isli kedze chceli take dvere ako mali prave tam. Vsak najprv si ich vyhliadli na ich stranke, kde maju pofotene vsetky dvere ktore ponukaju. Lebo je pravda ze sapeli na slovensku ma predajnu iba v Bratislave a potom v cesku. Ale objednat ich uz isli osobne aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu, lebo nema dobre skusenosti s objednavanim cez internet a myslim ze u nich sa to ani neda, ale to som si neni isty
Dammo

od javorka » Str 05. Okt 2016 14:35:31

Dammo ďakujem že si mi to zistil. Škoda že si nepamätala tú cenu, tá by ma zaujala že po koľko tam majú aspoň cca dvere, ale tak však určite majú nejakú internetovú stránku tak pozriem a uvidím aké tam majú. Zatiaľ ďakujem:-) Síce ešte ma napadla jedna otázka a to že koľko čakala na tie dvere pokiaľ jej ich doviezli?
javorka

od Dammo » Štv 06. Okt 2016 12:24:58

@javorka to maju, vsak som to vtedy aj so sestrou pozeral, tak to som si isty ze maju internetovu stranku. Vies co okolo 3 tyzdnov cakali na dvere. Ale viem ze oni to riesili tak ze skor si ich objednali a vypocitali presne aby im prisli ked uz budu mat omalovane izby a podobne veci. Takze musim pocitat ze nejake tyzdne trva pokial ich vyrobia a dorucia
Dammo

od atro » Pia 07. Okt 2016 8:51:22

Dammo píše:@atro tak oni to nemaju daleko do Bratislavy, kedze byvaju v dedinke pri Bratislave. Takze isli kedze chceli take dvere ako mali prave tam. Vsak najprv si ich vyhliadli na ich stranke, kde maju pofotene vsetky dvere ktore ponukaju. Lebo je pravda ze sapeli na slovensku ma predajnu iba v Bratislave a potom v cesku. Ale objednat ich uz isli osobne aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu, lebo nema dobre skusenosti s objednavanim cez internet a myslim ze u nich sa to ani neda, ale to som si neni isty

tak potom som nic nepovedal, ale nie je to skoda ze maju predajnu len v ba?? tak ono celkovo je asi lepsie ked clovek si tie dvere kukne osobne
atro

od Dammo » Pia 07. Okt 2016 15:30:39

@atro este som ti tam ale zabudol napisat ze oni v podstate maju po celom Slovensku obchodnych partnerov,ktori predavaju ich dvere, takze nemusis ist do Bratislavy ale mozes si dvere tejto znacky aj od nich objednat
Dammo

od javorka » Pon 10. Okt 2016 18:44:02

Dammo jasné to chápem. Tak by som to chcela aj ja, že objednať dvere a pokiaľ prídu by som si všetko porobila čo bude potrebné. Fuu ale sa mi do toho nechce ale musím nahovoriť manžela aby išiel aspoň so mnou do ich predajne pozrieť. Ďakujem ti zatiaľ za informácie, pomohol si mi:-)
javorka

od Dammo » Str 12. Okt 2016 18:55:14

@javorka nie je zaco, rado sa stalo:-) Potom daj vediet ci ste boli v ich predajni a ci ste aj vybrali nejake tie dvere. Ked som ti uz poradil tak som zvedavy ci aspon dobre a ci si tam vyberiete:-)
Dammo

od lusindool » Pia 14. Okt 2016 7:02:28

Nie som si celkom istá či tu nájdem odpovede ktoré hľadám ale povedala som si že pokiaľ nenapíšem tak nezistím:) Vidím, že tu aj Javorka rieši z kade objednať dvere, kde je fajn kvalita, za dobrú a nie prehnanú. Mňa by to isté zaujímalo, len mám jednu takú požiadavku že veľmi by som chcela dať do bytu biele zárubne a k tomu dvere nejaké drevené, alebo teda aspoň dizajny aby mali drevený. Vedeli by ste mi poradiť kde by som také dostala kúpiť alebo teda objednať? Ďakujem ;-)
lusindool

od atro » Pon 17. Okt 2016 11:22:09

Ako som uz raz hovoril,myslim ze najrozumnejsie riesenie je kupit ich v kamennom obchode. Kamarat mal teraz taku poziadavku lebo chcel zarubne ktore by farbou pripominali brezu a neviem preco lebo podla mna to neni pekne ale tiez radsej v kamennom to konzultoval.
atro

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť