Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od ewinna » Štv 21. Dec 2017 12:50:30

brandys píše:@ewinna Dakujeme pekne
@jume Nie, to mi je jasne, ze to trva tak den. Ja sa pytam do kolkych dni odkedy budu vyrobene ich pridu namontovat

Nie je začo, rada som poradila:-) Ak ešte niečo budeš potrebovať vedieť, tak sa kľudne ozvi:-) Zatiaľ sa maj pekne a prajem príjemné sviatky, keďže za pár dní ich tu už máme:-):-D
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od jume » Pia 22. Dec 2017 12:42:20

@brandys ahaaa, tak si to myslel!..pochopil som to uplne inak...si to mal jasnejsie napisat..no to trva podla toho, aky sortiment dveri si vyberies..v niektorych pripadoch to trva napr. 3 tyzdne a v niektorych az 6 tyzdnov...to ti oni povedia, ked si uz vyberies presne dvere!
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od luciatta » Str 03. Jan 2018 12:11:32

Na začiatok vám chcem všetkým popriať šťastný nový rok 2018:-) A teraz prejdem na druhú vec. Chcela by som sa Vás spýtať priamo na firmu Sapeli. Všimla som si, že viacerí máte od nich dvere. Ako vám vyhovujú? Koľko trvalo vyrobenie a montáž? A ako sa cenovo pohybujú? Za odpoveď vopred ďakujem:-)
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Štv 04. Jan 2018 9:33:57

luciatta píše:Na začiatok vám chcem všetkým popriať šťastný nový rok 2018:-) A teraz prejdem na druhú vec. Chcela by som sa Vás spýtať priamo na firmu Sapeli. Všimla som si, že viacerí máte od nich dvere. Ako vám vyhovujú? Koľko trvalo vyrobenie a montáž? A ako sa cenovo pohybujú? Za odpoveď vopred ďakujem:-)

Ďakujeme ti veľmi pekne a samozrejme prajeme aj tebe Šťastný nový rok;-);-) Môžem ti odpovedať na tvoje otázky, keďže z tou firmou máme skúsenosť. Máme od nich dvere v byte a aj do nového domu chceme od nich objednať. Ich kvalita je neporovnateľná s inými. Čo sa týka dodania, tak to záleží od druhu sortimentu (podľa toho, aké dvere si vyberieš) a montáž dokážu spraviť za jeden deň, ale tiež to záleží od náročností dverí, aké si vyberieš. Ceny sú trošku vyššie ale oplatí sa, keďže ti vydržia dlhé roky!
Obrázok užívateľa
ewinna

od luciatta » Pia 05. Jan 2018 10:07:07

Jeej Evka ďakujem, si zlatá ;) :) Vy ste od nich objednávali do bytu dvere a teraz staviate dom a budete znovu len od nich brať? Dobre som to pochopila? Mohla by si mi poslať fotku, aké máte v byte? Zaujímalo by ma, aké majú v ponuke, lebo zatiaľ som si vôbec ich stránku nejako nepozerala, nebolo na to čas :? :(
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Pon 08. Jan 2018 15:05:28

luciatta píše:Jeej Evka ďakujem, si zlatá ;) :) Vy ste od nich objednávali do bytu dvere a teraz staviate dom a budete znovu len od nich brať? Dobre som to pochopila? Mohla by si mi poslať fotku, aké máte v byte? Zaujímalo by ma, aké majú v ponuke, lebo zatiaľ som si vôbec ich stránku nejako nepozerala, nebolo na to čas :? :(

Áno, výborne si to pochopila, si múdra :lol: :lol: Pridala som ti aj fotku, aby si videla aké máme teraz momentálne v byte. To robíš chybu, lebo oni ich tam majú všetky pofotené. Nájdi si čas, aby si si ich pozrela, oplatí sa ti to, ver mi! ;) :)
Prílohy
2018-01-08_140334.png
Obrázok užívateľa
ewinna

od luciatta » Uto 09. Jan 2018 10:45:52

Presne aj takýto odtieň dreva máte? A skla máte číre alebo tie mliečne? PS: Pekné ste si vybrali, tieto sa mi páčia. Aaaa nájdem si čas, neboj nič. Už dnes večer sa na to chystám, snáď mi do toho nič iné nepríde:-)
Obrázok užívateľa
luciatta

od ewinna » Str 10. Jan 2018 10:04:48

luciatta píše:Presne aj takýto odtieň dreva máte? A skla máte číre alebo tie mliečne? PS: Pekné ste si vybrali, tieto sa mi páčia. Aaaa nájdem si čas, neboj nič. Už dnes večer sa na to chystám, snáď mi do toho nič iné nepríde:-)

Veď tie, čo vidíš na obrázku, tie sú naše. Odfotila som ti ich u nás (viem, že sa ti to možno nezdá, že ako sa mi to podarilo tak dobre odfotiť, ale áno, podarilo a sú to naše). A dávali sme mliečne sklo, predsa len nechceme aby nám bolo vidno do izieb, takže práve preto sme sa rozhodli pre mliečne. Aa ďakujem za pochvalu;-):-) Stihla si si včera ich stránku pozrieť??
Obrázok užívateľa
ewinna

od staxi » Str 10. Jan 2018 15:57:07

Zdravim, mozem sa spytat odkial su tie dvere? Momentalne prerabame starsi dom a chceme aj dvere vsetky pomenit a tieto sa mi celkom pozdavaju :)
Obrázok užívateľa
staxi

od kamo » Štv 11. Jan 2018 9:30:14

Staxi stačilo by lepšie čítať a zistil by si, že sa tu bavia o firme Sapeli. Luciatta sa na ňu pýtala, kto má s ňou osobné skúsenosti a Evka napísala, že od nich má priamo tieto dvere (tie, ktoré sú na obrázku/fotke).
Obrázok užívateľa
kamo

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť