Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od staxi » Pia 12. Jan 2018 9:13:48

Aha tak to som si nevsimol, sorry ale inak diki za odpoved. Pojdem pozriet ake este maju. Kvalitou su ako na tom? Oplati sa to za tie peniaze?
Obrázok užívateľa
staxi

od luciatta » Pia 12. Jan 2018 9:37:45

Fíííha, to sa ti veru podarilo brutálne odfotiť. Myslela som, že sú stiahnuté z internetu. Pochvalu máš odo mňa :Up: ;) To ste dobre spravili, nad mliečnym aj my rozmýšľame, lebo je to lepšie, keď nie je vidno do izby alebo potom plné vyberieme. Áno, stihla som. Prezrela som si celú ich stránku a majú fakt veľa dverí v ponuke. Toľko som až nečakala :o :o
Obrázok užívateľa
luciatta

od kamo » Uto 16. Jan 2018 14:29:12

Staxi buď si si nevšimol, alebo si si to ani nečítal, že?? Keď niečo potrebuješ vedieť, stačí si prečítať informácie na internete. Mnoho ľudí na rôznych fórach píšu svoje skúsenosti tak ako tu. Aj o ich kvalite by si sa tu dozvedel, keby si si bol všetko prečítal. Viacej ľudí písalo, že majú fakt dobrú kvalitu, ktorú vidno už na prvý pohľad a tak isto písali aj ľudia, ktorý dvere od nich už majú dlhšie a nemali s nimi vôbec problém
Obrázok užívateľa
kamo

od staxi » Uto 16. Jan 2018 15:40:39

No prislo mi ako rychlejsi sposob sa priamo teba opytat ale ak som ta tym nejako obtazoval tak prepac, precitam si to teda cele
Obrázok užívateľa
staxi

od dahn » Str 17. Jan 2018 9:48:47

staxi píše:No prislo mi ako rychlejsi sposob sa priamo teba opytat ale ak som ta tym nejako obtazoval tak prepac, precitam si to teda cele

Z toho si nic nerob, niektorym ludom sa sto krat nechce pisat to iste, co tu je uz viac krat napisane tak preto tak reagoval. Jednoznacne to nemyslel v zlom. Aka firma ta to zaujima? Ta Sapeli, ktoru tu spominaju? Co konkretne by si potreboval o nej vediet??
Obrázok užívateľa
dahn

od ewinna » Štv 18. Jan 2018 9:05:20

luciatta píše:Fíííha, to sa ti veru podarilo brutálne odfotiť. Myslela som, že sú stiahnuté z internetu. Pochvalu máš odo mňa :Up: ;) To ste dobre spravili, nad mliečnym aj my rozmýšľame, lebo je to lepšie, keď nie je vidno do izby alebo potom plné vyberieme. Áno, stihla som. Prezrela som si celú ich stránku a majú fakt veľa dverí v ponuke. Toľko som až nečakala :o :o

Ďakujem ti za tvoju pochvalu. Vieš, že ani sama neviem ako sa mi to tak dobre podarilo odfotiť? Som nemala na to veľa času a len som cvakla a vidíš, čo z toho vzniklo:-):-) Tak teda pôjdete asi aj k ním sa popýtať a spraviť si cenovú ponuku, či?
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od staxi » Štv 18. Jan 2018 10:11:48

@dahn Hej na tu by som sa potreboval spytat. Napriklad, prezeral som si aj ich stranku, daju sa tam vybrat rozne varianty dveri ale nejako som sa nedopracoval k tomu ako ich objednat. Da sa to vobec ci iba na predajni?
Obrázok užívateľa
staxi

Predchádzajúci

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť