Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od luciatta » Str 24. Jan 2018 16:08:55

To ti verím Evka. Niekedy sa podaria kúsky o ktorých ani len netušíš, že sa tak dobre podaria :-) :-) Áno samozrejme, už sme aj boli v Sapeli centre, takže už nám všetko vysvetlili, pouzkazovali a majú nám poslať cenovú ponuku. No hneď nás upozornili, že oni majú drahšie dvere ale s tým my rátame. Predsa len chceme kvalitu.
Obrázok užívateľa
luciatta

od staxi » Uto 30. Jan 2018 9:06:17

@dahn Sme na najlepsej ceste :lol: Uvidime ked tam pojdeme, aj ako vyzeraju niektore tie dvere nazivo a podobne. Hlavne som zvedavy na cenu. Nebude mi vadit ak to bude viac ak budem vidiet, ze tie dvere za to stoja
Obrázok užívateľa
staxi

od dahn » Uto 30. Jan 2018 14:01:06

staxi píše:@dahn Sme na najlepsej ceste :lol: Uvidime ked tam pojdeme, aj ako vyzeraju niektore tie dvere nazivo a podobne. Hlavne som zvedavy na cenu. Nebude mi vadit ak to bude viac ak budem vidiet, ze tie dvere za to stoja

Mozes s tym ratat, ze u nich su dvere trochu drahsie ako u niektorych inych predajcoch ale zato si mozes byt isty aj tym, ze maju o vela lepsiu kvalitu dveri ako ine predajne ci firmy! Tak snad nejake vyberiete. Drzim palce aby to dobre dopadlo. Maj sa zatim!
Obrázok užívateľa
dahn

od suhaj » Str 31. Jan 2018 9:46:43

čaute, kupovali ste tu niekto vchodové dvere z merkury marketu? majú teraz v letáku celkom schopné v akcii tak som rozmýšľal, že ich kúpim ale nemám s dverami od nich vôbec skúsenosti, neviem čo sa od nich dá čakať
suhaj

od freddy » Str 31. Jan 2018 12:20:10

@suhaj to ako vážne rozmýšľaš nad kúpou poľských dverí? viem, že tam kúpiš lacné dvere ale stojí ti to za tie papierové dvere? byť tebou si to riadne premyslím. my sme si obzvlášť na vchodové dvere dali záležať aby boli bezpečnostné a hlavne kvalitné! je doba, kedy sa kradne a je samo zlo vo svere. no bál by som sa mať len obyčajné dvere za nejakých 100 či 200€
freddy

od bovic » Štv 01. Feb 2018 9:29:58

suhaj no ak chces namiesto dobrych dveri radsej usetrit peniaze tak potom ok, kup ich ale treba ratam s tym, ze aka je cena take budu aj dvere. nevravim, ze nemozu byt pekne ale neviem aku budu mat zivotnost a podobne veci. skus sa priamo tam popytat co je to za dvere. nam sa raz stalo (ale v inom obchode s nabytkom), ze nam sam predavac povedal, ze to nemame kupovat :lol:
Obrázok užívateľa
bovic

od suhaj » Uto 06. Feb 2018 9:32:05

boli sme tam aj my predsa len pozrieť, že ako vyzerajú tak nám ich ukázali ale predavač tiež vravel, že podľa neho sú ešte za tú cenu ešte drahé keď si vezme aké sú, že za to môžeme mať aj lepšie dvere inde tak nevieme čo máme teraz robiť
suhaj

od freddy » Uto 06. Feb 2018 12:31:45

@suhaj sám predavač vám toho povedal?? :shock: :shock: tomu sa čudujem, veď oni sú za to platený, keď niekomu predajú niečo :lol: :lol: ale vidíš, aspoň vieš, že sa ti to neoplatí!
freddy

od ewinna » Str 07. Feb 2018 9:50:26

luciatta píše:To ti verím Evka. Niekedy sa podaria kúsky o ktorých ani len netušíš, že sa tak dobre podaria :-) :-) Áno samozrejme, už sme aj boli v Sapeli centre, takže už nám všetko vysvetlili, pouzkazovali a majú nám poslať cenovú ponuku. No hneď nás upozornili, že oni majú drahšie dvere ale s tým my rátame. Predsa len chceme kvalitu.

Však áno, to tu viacerí ľudia písali, že sú drahšie ale jednoducho niekedy sa to oplatí. A už máte aj cenovú ponuku? Aká bola a ako ste sa rozhodli?
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od luciatta » Štv 08. Feb 2018 15:38:10

Evi áno, už máme dlhšie cenovú ponuku len som ti akosi zabudla napísať a ani som to nepovažovala za nejako dôležité. Myslela som, že ťa to už nezaujíma. Dobrú ponuku nám dali a tak sme sa rozhodli pre nich. Už sme v Sapeli aj boli a dohodli sme sa na všetkom. Spísali sme už aj zmluvu. Už by sa nám dvere mali vyrábať:-) :-) Zatiaľ to ide všetko fajn;-):-)
Obrázok užívateľa
luciatta

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť