Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od suhaj » Pia 09. Feb 2018 7:57:40

@freddy najprv som bol aj ja prekvapený ale keď sme tam boli potom druhýkrát kvôli niečomu inému tak sa nám venoval iný predavač a sme mu spomínali tie dvere a ten hneď, že nech si ich kúpime, že to je dobrá cena a podobne. takže si myslím, že sme vtedy narazili na takého poctivca a sme ich teda nekúpili. len teraz neviem už keď som to pred ženou spomenul tak ma tlačí do toho aby sme ich vymenili aj tak a našli nejaké lepšie. čo by ste mi poradili? obi a podobné to bude asi to isté nie?
suhaj

od freddy » Pia 09. Feb 2018 11:35:43

@suhaj ľudia sú všelijaký, darmo. mali ste šťastie, že ste aspoň prvý krát narazili na fajn predavača. prosím ťa, obi máš úplne to isté. tam nikdy nebudú predávať kvalitné dvere, keďže sa venujú všetkému. skôr skús nejaké dverové štúdia, ktoré sa sústreďujú len na dvere a na nič iné. napríklad sapeli alebo iné firmy. je ich kopu.
freddy

od mecho » Pon 12. Feb 2018 10:30:01

suhaj píše:@freddy najprv som bol aj ja prekvapený ale keď sme tam boli potom druhýkrát kvôli niečomu inému tak sa nám venoval iný predavač a sme mu spomínali tie dvere a ten hneď, že nech si ich kúpime, že to je dobrá cena a podobne. takže si myslím, že sme vtedy narazili na takého poctivca a sme ich teda nekúpili. len teraz neviem už keď som to pred ženou spomenul tak ma tlačí do toho aby sme ich vymenili aj tak a našli nejaké lepšie. čo by ste mi poradili? obi a podobné to bude asi to isté nie?

my máme dvere z merkury a nie sú úplne najhoršie ale tak samozrejme treba rátať s tým, že za tie peniaze to fakt nebude nejaká extra kvalita ale účel splnia. len jasné, že na také veci ako nejaká predĺžená záruka, servis a podobné veci na to musíš v takýchto obchodoch zabudnúť
mecho

od freddy » Pon 12. Feb 2018 12:36:11

@mecho smiem vedieť, koľko ste za ne platili? mňa by veľmi zaujímalo v akých cenových reláciach sa teraz u nich pohybujú ceny
freddy

od zdenKa » Uto 13. Feb 2018 11:50:54

Napisem tak vseobecne, kedze som si vsimla, ze tu rozoberate dvere z merkury a potom niektori zo sapeli. Mam svoj nazor na tieto firmy. Jednoznacne mozem napisat, ze uz nikdy viac dvere z merkury. Na to, ze neboli az moc lacne, nevydrzali skoro nic!!! Kupovali sme ich do domu, kedze sme chceli usetrit a to bol velky omyl! Vydrzali nam 5 rokov a museli sme ich vymenit. Po druhy krat sme si uz dali velky pozor, ake kupime! Zaplatili sme o cosi viac ale aspon vieme, ze tieto, co mame teraz vydrzia dlhsie ako len 5 rokov a to som si ista! Ludia nedajte sa a predtym ako nieco kupite, si dajte spravit viacerym cenove ponuky!
Obrázok užívateľa
zdenKa

od suhaj » Pia 16. Feb 2018 9:40:05

@freddy rozmýšľal som už aj nad tým ale to všetko robia dvere na mieru a čo som pozeral stránky nejaké, tak väčšinou tam nemajú ceny takže vôbec neviem o akých sa tam bavíme
@mecho a to máte tiež vchodové alebo interiérové? aj mňa by inak zaujímalo koľko ste za ne dali
@zdenKa čo sa vám s nimi stalo?
suhaj

od freddy » Pia 16. Feb 2018 12:21:13

@suhaj a čo si čakal, že tam budú mať ceny napísané? to si mohol vedieť, že nebudú. každý zákazník chce iné a oni na základe požiadaviek potom stanovia a vypočítajú cenu. v takomto prípade, si musíš dať spraviť viaceré cenové ponuky a na základe nich sa rozhodovať
freddy

od weslo » Pon 19. Feb 2018 10:08:17

ak môžem aj ja vyjadriť svoj názor, tak sa prikláňam k názorom, ktoré tu napísal @freddy. taktiež skôr odporúčam priplatiť si za dvere, ktoré vydržia aj 30 rokov ako kúpiť lacné, ktoré po 10 rokoch vypovedajú. my sme si do domu dali vyrobiť na mieru a nebanujeme!
Obrázok užívateľa
weslo

od mecho » Uto 20. Feb 2018 9:39:47

vieš čo my sme vtedy vychytali v akcií, bolo to niečo tesne pod 300 eur, presnú sumu si už nepamätám. ale tak čo sme tam ešte pozerali tak od tých 400 vyššie sa pohybujú v merkury, keď nie sú nejaké akcie. minule som dokonca videl v letáku za 249 eur, asi dva týždne dozadu ale tam už by sa fakt dalo o kvalite iba snívať. ide hlavne o to aké má človek možnosti no
mecho

od freddy » Str 21. Feb 2018 11:06:40

@mecho fúha, to je aj dosť veľa peňazí čo pýtajú za také nekvalitné dvere (prepáč, ale podľa mňa ani tie za 300 či 400€, nebudú extra kvalitné, neverím tomu!) veď za tú sumu, možno o 100vku viac môžeš mať už napríklad dvere zo Sapeli alebo z nejakej inej lepšej firmy.
freddy

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia