Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od suhaj » Uto 13. Mar 2018 9:52:19

@weslo a tieto vyzerajú celkom dobre. to si stiahol z netu či sú to tie vaše? a nemôžeš mi aspoň do súkromnej správy napísať cenu?
suhaj

od weslo » Str 14. Mar 2018 17:39:54

suhaj máš pravdu, je to fotka stiahnutá z internetu ale presne také isté máme aj doma. len vtedy keď som si všimol od teba správu som bol v práci a nemohol som ti nijako odfotiť dvere, tak aspoň som ti ich našiel na nete. oki, posielam do IP
Obrázok užívateľa
weslo

od adamko » Uto 20. Mar 2018 16:04:50

mohol by som aj ja poprosit cenu? diki
adamko

od balej-miro » Pon 26. Mar 2018 8:40:38

Nemáte náhodou niekto vchodové dvere adlo? Rád by som sa popýtal pár vecí..
balej-miro

od monucha » Uto 27. Mar 2018 11:49:46

ani si nevies predstavit, ako si mi poradila. dakujem ti! vobec som nevedela ani aka firma ich moze vyrabat lebo fakt som ten obrazok len nasla na googli a nic tam nebolo napisane. idem kuknut ich stranku. a mas aj s nimi nejaku skusenost?
Obrázok užívateľa
monucha

od jakubo » Štv 29. Mar 2018 11:29:06

balej-miro píše:Nemáte náhodou niekto vchodové dvere adlo? Rád by som sa popýtal pár vecí..

ake informacie by ta zaujimali? mojej mamine ich bracho kupoval, no nebola to stastna volba. keby sme boli vedeli, ze to takto dopadne tak jednoznacne zvolime nejake ine a hlavne inu firmu! chcel by som ta pred nimi varovat, pokial ich teda este nemas objednane a iba sa rozhodujes.
Obrázok užívateľa
jakubo

od zdenKa » Uto 03. Apr 2018 13:43:57

monucha píše:ani si nevies predstavit, ako si mi poradila. dakujem ti! vobec som nevedela ani aka firma ich moze vyrabat lebo fakt som ten obrazok len nasla na googli a nic tam nebolo napisane. idem kuknut ich stranku. a mas aj s nimi nejaku skusenost?

To som rada a nemas zaco, rado sa stalo:-) Som zvyknuta pomahat, pokial viem a mozem:-) No trosku sa cudujem, ze tam nebolo nic napisane lebo mne sa ich podarilo hned vypatrat:-) Mam s nimi aj osobnu skusenost. Sapeli mi vyrabali do celeho domu dvere pred niekolkymi rokmi. Zaujimali by ta nejake konkretne veci? Ak ano, tak sa kludne pytaj.
Obrázok užívateľa
zdenKa

od monucha » Str 04. Apr 2018 16:57:19

je to len dobre, ze si taky dobry clovek. tykych v dnesnej dobe uz vela nie je bohuzial! ano? a nemozes mi poslat aj nejake fotografie? a zaujimalo by ma viacej veci ako napriklad, kolko im trva vyroba, ci sprostredkuvaju aj montaz a ako sa cenovo pohybuju? je pravda, ze chcem kvalitu ale zase moc drahe dvere si teraz dovolit nemozem :-(
Obrázok užívateľa
monucha

od zdenKa » Štv 05. Apr 2018 8:01:23

monucha píše:je to len dobre, ze si taky dobry clovek. tykych v dnesnej dobe uz vela nie je bohuzial! ano? a nemozes mi poslat aj nejake fotografie? a zaujimalo by ma viacej veci ako napriklad, kolko im trva vyroba, ci sprostredkuvaju aj montaz a ako sa cenovo pohybuju? je pravda, ze chcem kvalitu ale zase moc drahe dvere si teraz dovolit nemozem :-(

Monika nasla som iba takuto fotku v mobile, inu bohuzial nemam a nemozem ti ani spravit, kedze som momentalne v praci :( Snad ti aj takato bude stacit. Presne taketo sme si davali avsak do kupelne sme davali plne - nie s tym sklom. Vyroba im trva podla toho, ake dvere si vyberies. Ale moze to byt od 3 do 6 tyzdnov, co si myslim, ze je celkom fajn. Nase mali za 5 tyzdnov vyrobene. Robia vlastnu montaz a co sa tyka ceny, tak je pravda, ze su o nieco drahsi ale za to kvalitnejsi. Myslim, ze taky dobry stred ;)
Prílohy
Talia 50, CPL borovice p°skov† str. - tech..jpg
Obrázok užívateľa
zdenKa

od vierina » Pia 06. Apr 2018 10:38:45

wau zdenka velmi pekne dvere mate :Up: ;) kolko stali? pamatas si este pribliznu cenu? a ktory typ dveri od nich to presne je?
vierina

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť