Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od delissima » Pia 02. Dec 2016 17:12:17

fero223 píše:aj tu sa spominaju dvere??tak predsa len to nebude stratene ze som sa sem zaregistroval.Potreboval by som poradit firmu ktora by mi vedela vyrobit viacej dvier.Potrpim si hlavne na tom aby boli kvalitne a aby mi ich dorucili v dobrom stave.Lebo pred par rokmi som si dal jedny dvere do kancelarie vyrobit a aj tie mi dorucili v katastrofalnom stave.Budem teda rad ak date nejake odporucania

Ahoj:-) na tomto fore sa rozobera snad vsetko, urcite nie je chyba ze si sa sem zaregistroval, uvidis kolko uzitocnych rad sa tu dozvies:-) Co sa tyka tych dveri, tak presne viem o com hovoris. Tiez mam aj negativne skusenosti s firmami. Ale ak ti mozem teda poradit, tak my mame dvere z firmy ktoru tu spominaju. Oni su najvacsi vyrobcovia interierovych dveri v Cesku a maju pobocku aj v Bratislave. Oni vedia aj poradit a su ochotny vo vsetkom vyhoviet. Takze ak chces, skus sa obratit aj na nich
Obrázok užívateľa
delissima

od magda_robert » Uto 06. Dec 2016 14:46:39

lusindool píše:@magda_robert ospravedlňujem sa za tú kvalitu, ale je to len obrázok stiahnutý z internetu, keďže tam som to našla a sa mi to zapáčilo, tak som si ho hneď stiahla. Ale aspoň trošku to tam je predsa len vidno aké sú to dvere. Presne takéto som našla že vyrába aj sapeli, tú firmu tu už niektorí spomínali tak tam si skúsim cenu vypočítať, koľko by ma vyšli. Hej, som ochotná si priplatiť, takže je jasné, že by som si ich dala vyrobiť z kvalitného materiálu, keď sa teda rozhodnem pre biele

v pohode ved sa nemusis ospravedlnovat..trochu ich tam je vidno, ked som si ich aj zvacsila tak to bolo ok...aj si si pocitala ceny?kolko by ta u nich stali tieto dvere?..
magda_robert

od Mikulovci » Štv 08. Dec 2016 17:01:25

Jurjak veď som vedel že mám pravdu :D he, ale nie, to som len tak napísal, aby si si nemyslel že si namýšľam :D Dobre ale k veci. Tak ako som ti písal že nám počítajú cenovú ponuku tak nakoniec sme tam išli do ich predajne osobne. Premysleli sme si to s manželkou že to bude tak lepšie jednať s nimi osobne. Napokon to aj tak bolo a vybrali sme posúvne dvere, takže už to konečne máme vybavené už len čakáme pokiaľ nám ich dovezú a nahodia
Mikulovci

od jurjak » Str 14. Dec 2016 16:46:20

"Mikulovci" veď ale oni sa mi zdá že aj chcú s každým zákazníkom jednať osobne, nie? Aj tak by vás asi volali, lebo mne sa to u nich ľúbilo že sme tam išli a na mieste sme všetko dohadovali. Predsa len ti to tam poukazujú, všetky možné systémy otváranie, kľučky a podobne. Takže viem o čom hovoríš:-) A koľko budete platiť?
Obrázok užívateľa
jurjak

od Robert895 » Štv 04. Máj 2017 16:03:25

Riešili ste niekto sklenené dvere ? Ako dizajnový prvok do bytu sa mi to veľmi páči, akurát by ma zajímalo ako je to z ich údržbou a či napríklad majú podobné tesnenie zvuku ako klasické dvere. Kamaráti mi zatiaľ odporúčali túto firmu [url]https://spolkovac.sk/sklenene-dvere-interier[/url] , ale chcel by som pozrieť ešte nejaké. Nevedeli by ste mi poradiť niekto, kto už takéto dvere riešil ?
Robert895

od monolit » Str 17. Máj 2017 13:37:10

oni maju pekne a kvalitne dvere. taktiez planujeme, ze budeme od nich brat do domu. ale tak to je este chvilka casu.
monolit

od puala » Str 20. Sep 2017 8:29:41

ahojte potrebovala by som radu. konecne po roku nas dom vyzera tak, ze coskoro sa do neho budeme moct stahovat. no predsa este nejake malickosti v interieri treba dokoncit a hlavne zariadit cely dom. zacala som pozerat interierove dvere. chcela by som nejake take dizajnovo zaujimavejsie a hlavne kvalitne. viete poradit nejake predajne, kde maju take dvere? alebo z kade ste objednavali vy a ake mate doma? potesili by ma aj fotky:-)
Obrázok užívateľa
puala

od saratica » Štv 21. Sep 2017 18:07:02

puala píše:ahojte potrebovala by som radu. konecne po roku nas dom vyzera tak, ze coskoro sa do neho budeme moct stahovat. no predsa este nejake malickosti v interieri treba dokoncit a hlavne zariadit cely dom. zacala som pozerat interierove dvere. chcela by som nejake take dizajnovo zaujimavejsie a hlavne kvalitne. viete poradit nejake predajne, kde maju take dvere? alebo z kade ste objednavali vy a ake mate doma? potesili by ma aj fotky:-)

Ti verim, ze si rada. Takto isto som to prezivala aj ja, uz som mala chvilkami nervy, ze stavba tak dlho trva ale tak co uz. Ked chce mat clovek kvalitu, tak treba byt trpezlivy. Ale naspat k dveram kedze sme tu kvoli tomu. Uz mas aj nejake vyhliadnute? Pozerala si uz nejake na internete? Neviem totiz aky styl sa ti paci:-/
saratica

od puala » Str 27. Sep 2017 9:43:02

saratica. presne to som si stale opakovala, ze musim byt trpezliva a nemozem chciet vsetko hned! ale dockala som sa:-) pozerala som si nejake ale zistila som, ze mne sa najviac pacia len take klasicke. nic take gycove. mozno len zopar zarezov. napriklad taketo nieco (pripajam fotku)
Prílohy
2017-09-27_094223.png
Obrázok užívateľa
puala

od saratica » Štv 28. Sep 2017 13:40:16

puala píše:saratica. presne to som si stale opakovala, ze musim byt trpezliva a nemozem chciet vsetko hned! ale dockala som sa:-) pozerala som si nejake ale zistila som, ze mne sa najviac pacia len take klasicke. nic take gycove. mozno len zopar zarezov. napriklad taketo nieco (pripajam fotku)

Mne sa taktiez len taketo klasicke dvere najviac pacia. A hnede chces? Taketo by si nemala mat problem zohnat. Len verim, ze chces asi tiez nejake kvalitne a nie je nejake papierove cez ktore bude vsetko pocut a podobne, ze?
saratica

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť