Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od brandys » Uto 12. Dec 2017 7:55:23

@jume Okay, tak to tiez pojdem s brachom pozriet. A aj montaz puzdra vam vedeli vyriesit oni alebo ste na to uz museli mat inych majstrov?
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Uto 12. Dec 2017 9:41:10

@brandys ked napisem, ze vsetko, tak tym myslim fakt uplne vsetko..takze aj montaz..oni su firma, ktora vyraba dvere, zarubne - maju siroky sortiment a poskytuju montaz, servis a spolahlivost...snad uz teraz ti to je uplne jasne ;) :D
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od ewinna » Str 13. Dec 2017 9:29:28

brandys píše:@jume Okay, tak to tiez pojdem s brachom pozriet. A aj montaz puzdra vam vedeli vyriesit oni alebo ste na to uz museli mat inych majstrov?

Dobre som si prečítala, že rozmýšľate nad dverami od Sapeli? Už dávnejšie som presne do tejto témy písala, že my od nich dvere máme. Chcela som Vám len napísať, že ste sa dobre rozhodli! Neobanujete to, že ste si u nich zakúpili dvere. Sú kvalitné, pekné a celkový prístup aj firmy je perfektný!
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od marcina » Str 13. Dec 2017 10:18:30

jume tak to nie je take strasne. a ako dlho ich uz mate? vsetko je v poriadku? nezasekavaju sa? otvaraju sa lahko? ako casto cistievate tie kolajnicky?
Obrázok užívateľa
marcina

od jume » Pon 18. Dec 2017 12:51:17

@marcina fuha, nejaky rok, rok a pol...ani neviem presne, kolko ich uz mame..ale tak nejako sa mi mari :) :) ...nemali sme ziadny s nimi problem, vobec sa nam nezasekavaju a manzelka kolajnicky utiera pomaly kazdy tyzden, ked upratuje...toto uz cisto nechavam na nu...do jej upratovania sa vobec nepletiem radsej :lol: :lol:
jume

od brandys » Uto 19. Dec 2017 11:03:26

@ewinna No my uz mame od nich dvere objednane ale este teraz chcem ist s brachom pozriet prenho dvere ale posuvne tak este to riesime vies. Vy mate od nich obycajne alebo posuvne?
@jume A ako to vlastne funguje? Objedname ich, oni ich vyrobia a potom zavolaju a montaz prebehne do kolkych dni?
Obrázok užívateľa
brandys

od ewinna » Uto 19. Dec 2017 15:05:35

brandys píše:@ewinna No my uz mame od nich dvere objednane ale este teraz chcem ist s brachom pozriet prenho dvere ale posuvne tak este to riesime vies. Vy mate od nich obycajne alebo posuvne?
@jume A ako to vlastne funguje? Objedname ich, oni ich vyrobia a potom zavolaju a montaz prebehne do kolkych dni?

Ahaaa..Tak to je. Ospravedlňujem sa teda, ale nepochopila som to hneď, že vy už od nich máte. My máme taktiež len klasické. Nepotrebovali sme posuvné iba obyčajné a také sme si u nich aj vybrali :-) Veď my ich už máme dlhšie :-) Tak držím palce, aby ste to vyriešili čo najlepšie!
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od marcina » Str 20. Dec 2017 9:57:27

jume tak ich asi pojdem teda pozriet. maju na predajni vystavene aj nejake posuvne? a vy ste si ich davali ked ste prerabali ci ste mali stenu dostatocne hrubu na to aby sa tam zmestilo to puzdro?
Obrázok užívateľa
marcina

od jume » Str 20. Dec 2017 12:48:02

@brandys ako myslis, ze do kolkych dni?..ved oni ti ich za jeden den namontuju..myslel si, ze montaz posuvnych dveri trva dlhsie???
@marcina ked sme zariadovali dom, hned sme vedeli, ze tam budu musiet ist posuvne, takze sme to vsetko aj tomu prisposobili..nemali sme s tym ziadny problem..
jume

od brandys » Štv 21. Dec 2017 9:47:16

@ewinna Dakujeme pekne
@jume Nie, to mi je jasne, ze to trva tak den. Ja sa pytam do kolkych dni odkedy budu vyrobene ich pridu namontovat
Obrázok užívateľa
brandys

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť