Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zahradne jazierko

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: Zahradne jazierko

od mateyjo » Pon 24. Apr 2017 10:28:35

No ono spraviť ho nebude až taká strašná robota ako sa oň následne starať. Neviem ale ja by som niečo také nechcel. Neviem. Ani ma to nejak neočaruje ak aj niekde také zbadám
Obrázok užívateľa
mateyjo

od erik-molnar » Uto 25. Apr 2017 10:06:52

Jazierko sa da fakt postavit z hocicoho. Ja sam teraz planujem v lete nieco take vybudovat. Ja budem na vypomoc svokrovcov a ti sa takychto veciach riadne vyzivaju takze uz teraz viem ze sa tomu budeme venovat cele leto kym to nebude uplne tip top :D
Obrázok užívateľa
erik-molnar

od kolega » Str 26. Apr 2017 7:21:10

erik-molnar píše:Jazierko sa da fakt postavit z hocicoho. Ja sam teraz planujem v lete nieco take vybudovat. Ja budem na vypomoc svokrovcov a ti sa takychto veciach riadne vyzivaju takze uz teraz viem ze sa tomu budeme venovat cele leto kym to nebude uplne tip top :D

Tomu sa treba venovať nonstop, celý rok nie len v lete :) Ale na to prídeš.
kolega

od jaro35 » Str 26. Apr 2017 13:25:04

no je to robota na celý rok no. my mame jedno ale iba take mensie ale mame tam aj ryby takze je tam zase nejaka robota navyse ale v tom sa ja vyzivam ked si mozem ist porobit von do zahrady
„Čím viac sa človek usiluje o istoty a bezpečie, tým viac sa vzdáva kontroly nad svojim životom.“
Obrázok užívateľa
jaro35

od zahradkarvojto » Uto 02. Máj 2017 13:41:47

ja mám dve jazierka, jedno dole pri dome a druhé hore v záhrade lebo mám pozemok rozdelený na hornú a spodnú časť.. je to robota ale tie jazierka vedia tak doplniť tú záhradu a my máme tiež aj ryby takže keď príde návšteva s deťmi tak majú o zábavu postarané.. len škoda že naše deti si už na ne tak zvykli že sa už tak pri nich nezabavia :D
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od Chrbak » Pia 12. Máj 2017 8:48:37

Taka starostlivost je asi aj pomerne narocna na cas nie?
Chrbak

od danielek21 » Pon 15. Máj 2017 14:57:43

my sme velmi chceli jazierko na zahradu ale fakt to stoji neskutocne vela casu, nehovoriac ked tam chce clovek aj zive ryby aby to pekne vyzeralo. my bohouzial nemame tolko volneho casu a vacsinou sme skoro stale odcestovany tak sme to odlozili na dochodok
danielek21

od ewinna » Uto 16. Máj 2017 9:24:55

Jazierko je veru pekná vec ale ako asi väčšina ľudí si nemá naň kedy nájsť čas, lebo to nie je len tak. Na starostlivosť, by som povedala, že je to dosť zaťažujúce :(
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od kajo » Pon 22. Máj 2017 20:15:00

Ja som urobil jazierko pre lekna zo starej plechovej 100 ročnej vane s nôžkami .Postavil som ju do záhrady. dal som tam malu fontánku a solarne svetlo. Vyzera super. :) :) :)
kajo

od Ivan » Pon 29. Máj 2017 16:08:45

Tak ja predtým než som si išiel robiť jazierko som veľa informácií zháňal sám na nete a napokon mi jeden známy poradil, že sa mám na to vykašľať a radšej zájsť po rady za odborníkom. Natrafil som na p. Margoča v Sielnici, ktorý sa stavbám jazierok venuje už dlhú dobu a vyzná sa do problematiky. Je ochotný, veľa mýtov mi vyvrátil a výborne poradil. S jazierkom, ktoré som si svojpomocne na základe jeho rád zrealizoval nemám vôbec žiadne starosti, iba radosti (všetky veci na stavbu jazierka som tiež nakúpil u neho). Filter čistím len 1x za 2 mesiace v sezóne. Chovám v ňom japonské KOI kapre a verte mi, že posedenie pri jazierku so šálkou kávy je lepšie ako pozeranie TV. :Up:
Ivan

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť