Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od brandys » Str 25. Okt 2017 0:34:27

@jume mal som kedysi take ambicie ale vravim, prilis som sa bal toho, ze by mi to nevyslo a zbytocne zadlzim rodinu. bratislava je v pohode, ved to mam autom pol hodku. adresu najdem na nete? a ako to tam funguje? maju tam tie dvere vystavene aspon nejake zakladne a zbytok katalogy ci ako?
Obrázok užívateľa
brandys

od puala » Štv 26. Okt 2017 14:43:58

jume. a ako si na nich videl, ze su kvalitne? ja uz som si medzi casom cosi o nich na internete precitala a videla som, ze viaceri ludia pisu o nich len v dobrom. dali sme si nacenit dvere u nich no som zvedava na tu cenu.
Obrázok užívateľa
puala

od jume » Pia 27. Okt 2017 8:53:00

@brandys ano adresu najdes na nete ale kludne ti ju aj napisem...najdes ich na Pestovatelskej 13...no samozrejme niekore dvere na ukazku maju vystavene a keby si chcel uplne nejake ine tak ti ich ukazu v katalogu...s nimi sa v pohode jedna, nemusis mat obavy..
@puala tak na oko som videl, ze su z kvalitneho materialu a ze nie su len take papierove...to vidis aj volnym okom...a taktiez som si pred kupou cital rozne referencie na nete..
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od brandys » Pon 30. Okt 2017 0:47:56

@jume hej, uz som si to nasiel ale aj tak diki. A ceny ako? V pohode?
Obrázok užívateľa
brandys

od puala » Pon 30. Okt 2017 9:48:23

jume. som teda zvedava, ci to zbadam aj ja, ked tam pojdeme pozriet. hej, to si aj ja vacsinou citavam a nechavam si poradit. ved ako aj teraz, ked som sem napisala.
Obrázok užívateľa
puala

od jume » Štv 02. Nov 2017 11:48:57

@brandys nie je zaco...ceny?...no mozno spociatku ta trochu zaskocia lebo maju vyssie ceny ale to je kvoli tomu, ze aj ich dvere su kvalitnejsie...nemusis sa ale bat, nie su nejako velmi vysoke...a da sa s nimi dohodnut aj na zlave ak budes toho viacej brat...uvidis, to uz na mieste sa s nimi dohodnes..
@puala ved daj potom vediet ako si dopadla...
jume

od brandys » Pia 03. Nov 2017 0:13:12

@jume tak to ja zase nemam problem priplatit ked je fakt za co, ze tie veci alebo tovar tomu aj zodpoveda. Chceli by sme sa tam ist cez vikend pozriet, ci si nieco vyberieme. pozeral som na nich aj nejake recenzie na nete a vyzera to, ze vacsinou s nimi ludia nemaju nejake problemy a pochvaluju si. Ty si na nich vlastne ako narazil?
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Pia 03. Nov 2017 10:09:25

@brandys tak potom daj vediet, ci ste nejake vybrali...uplne nahodne som na nich narazil...isiel som ku kamosovi na navstevu a oni mali dvere od nich...velmi sa nam s manzelkou pacili a tak sme sa ich spytali, kto im ich vyrabal...tak od nich sme vedeli vsetky informacie...
jume

od brandys » Pon 06. Nov 2017 0:41:20

@jume tak sme tam boli a vznikol dalsi problem. Zene sa pacilo tolko dveri, ze sa teraz nevie rozhodnut :lol: Dohodli sme sa s nimi, ze sa tam zastavime znova niekedy nadchadzajuci tyzden ked sa rozhodneme. Boli tam inak celkom ochotni, uz ja sam som mal plne zuby tych zeninych otazok ale oni jej ochotne odpovedali a stale ukazovali dalsie dvere, ktore by sa jej mohli pacit :)
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Pon 06. Nov 2017 10:51:14

@brandys to su zeny, niet sa co cudovat :lol: :lol: ...a medzi ktorymi sa rozhodujete?...mate aj nejake fotky??
jume

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť