Pripoj sa k nám!
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Vyber vane ?

337 Príspevky
125 Užívatelia
3 Likes
186.7 K Zobrazenia
vavrino
(@vavrino)
Príspevky: 61
Trusted Member
 

môžem sa opýtať, že aká firma bola spomínaná? akože vaňu chválim, to nie je o čom. tie zlaté prvky tam vyzerajú dobre, dodajú tomu taký šmrnc a oživenie.

 
Publikované : 19/04/2022 1:58 pm
(@suhaj)
Príspevky: 37
Eminent Member
 

opýtal by som sa, nie sú takéto tmavé vane náročné na údržbu? ako nie že by to mňa osobne trápilo, no žena by takú moc chcela, len ako ja by som sa chcel vyhnúť následnému nadávaniu :)

 
Publikované : 20/04/2022 10:39 pm
puala
(@puala)
Príspevky: 106
Estimable Member
 

frazzo no ved jasne, to je asi pravda. ale tak svedci to isto o niecom. aspon ja to tak beriem, ze ked niekto si dovoli dat na svoje vyrobky, produkty az takuto zaruku, tak to proste o niecom hovori. ze im veri, ze ozaj vydrzia a splnaju vsetko co sa o nich uvadza, no nie?

 
Publikované : 21/04/2022 12:42 pm
(@autobusar)
Príspevky: 31
Eminent Member
 

Nemam ten pocit, ze by to bolo o nieco narocnejsie ako pri takej obycajnej bielej. Ale ak mas z toho nejake obavy, ze by tam bolo viacej vidno usadeniny vody, take tie kvapky, co zvyknu ostat a uschnut a po nich take flaky, tak to sa da jednoducho vyriesit povrchovou upravou. Da sa dat taka, ze ti potom voda stecie rovno dolu a ziadne kvapky neostavaju.

 
Publikované : 03/05/2022 1:51 pmbrandys
(@brandys)
Príspevky: 58
Trusted Member
 

Akurat som to chcel povedat. Brat si kupovali tiez ciernu sanitu a na tu povrchovu upravu dostali hned od predavajuceho take nejake odporucanie

 
Publikované : 04/05/2022 3:25 pm
dumbo
(@dumbo)
Príspevky: 67
Trusted Member
 

brandys nevies, ze aka to bola sanita? aka znacka? a aka povrchova uprava?

 
Publikované : 06/05/2022 12:18 pm
(@blackwednesday)
Príspevky: 1
New Member
 

Zdravím KP. Úplne rozumiem tvojej dileme pri výbere novej vane, lebo som si tým pred pár rokmi prešiel aj ja. Ja som sa po dlhšom zvažovaní rozhodol pre smaltovanú vaňu. V minulosti som mal plastové vane, ktoré sa neukázali ako najlepšia voľba v dlhodobom horizonte. Problém s plastovými vaňami bol, že sa relatívne ľahko poškodili, robili sa na nich škrabance a po určitom čase som si všimol, že strácajú svoj lesk a začínajú žltnúť. Smaltovaná vaňa je podľa mojich skúseností výrazne odolnejšia voči poškodeniu a vydrží oveľa dlhšie v perfektnom stave. Čo sa týka čistenia, je to tiež celkom jednoduché, pretože smalt je menej náchylný na pohlcovanie špiny ako niektoré iné materiály. Pokiaľ ide o praktickosť, začal som vážne uvažovať aj inštalácii sprchového kúta. Zvažujem to hlavne preto, lebo to pri predaji domu pridá hodnotu v prípade, že by som v budúcnosti plánoval predaj. Dúfam, že moje skúsenosti a úvahy ti poskytnú užitočný náhľad do toho, čo by mohlo byť pre teba najlepšie. Keď si vyberáš vaňu, zamysli sa nad tým, ako často ju budeš používať, ako veľa času a úsilia si ochotný venovať jej údržbe a samozrejme, aký typ vane sa hodí najlepšie k štýlu tvojej kúpeľne. Držím palce pri rozhodovaní a nech sa ti podarí nájsť vaňu, ktorá ti bude slúžiť mnoho rokov!

 
Publikované : 07/05/2024 4:49 pm
temy-az, marcel_CA and zander reacted
Stránka 23 / 23
Pripoj sa k nám!
Online užívatelia

 Žiadny člen momentálne prihlásený

Kategórie článkov:

Zo správ, aktualít, tém a inšpirácií :)..