Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: Ako kurit

Re: Ako kurit

od bakso » Pon 09. Júl 2018 9:55:23

vajnor píše:už teraz hej, už si z toho nič nerobím, ale predtým som nad tým dúmal deň noc a to nie je sranda, keď stále ti myseľ behá kade tade a potreboval som aj iným veciam sa venovať :egmh:


Takže nie som sám, aj tebe sa o tom pomaly aj snívalo hej? :lol: :lol: :lol:
U mňa mám pocit, že je to už normálne, že furt mi hlava chodí po tom, čo treba doriešiť, aby som na to nezabudol, ale tak akoby sa na kúrenie dalo zabudnúť, keď to je vec, na ktorej staviam momentálne :mrgreen:

Re: Ako kurit

od vajnor » Pia 06. Júl 2018 10:49:56

už teraz hej, už si z toho nič nerobím, ale predtým som nad tým dúmal deň noc a to nie je sranda, keď stále ti myseľ behá kade tade a potreboval som aj iným veciam sa venovať :egmh:

Re: Ako kurit

od dufi » Štv 05. Júl 2018 11:28:25

ale si to vyriešil nie? to je to podstatné :geek:
že už to je na mieste, že už sa nemáš prečo tým trápiť :mrgreen: ale viem, nie je to jednoduché venovať sa veciam, o ktorých nič nevieme a pritom to potebujeme už aj riešiť

Re: Ako kurit

od vajnor » Str 04. Júl 2018 13:38:11

hlavne je super, keď ti má ten kotol aj kto zapojiť, aby si si ty nemusel ešte potom s tým lámať hlavu, jak som si ja lámal, asi pred tromi mesiacmi a bol som z toho jak na ihlách, až kým som to nevyriešil :?

Re: Ako kurit

od vaqil » Pia 29. Jún 2018 8:22:07

tak ja potom neviem čo ešte riešiš... podľa mňa splyňovací kotol na drevo je varianta, ktorá spĺňa presne to čo chceš... o čo sa tu usiluješ... skús si pozrieť napríklad tieto kotle značky Atmos... :) tie kotle sú kvalitné a máš možnosť si vybrať z viacerých... rôzne výkony, to už potom podľa domu ako takého... že aké sú straty, aký výkon treba na vykúrenie celého toho domu...

Re: Ako kurit

od spolko » Pon 25. Jún 2018 14:36:22

ale nie zle ste si to vysvetlili, ja by som chcel v tomto smere kompromis, aby to dobré bolo, aby mi to vyhovovalo po všetkých strankách, aby som nemusel za rok sa trápiť tým, že nekúri toľko koľko by kotol mal, aby proste to bolo fajn, bez nejakých väčších starostí :roll:

Re: Ako kurit

od marcas » Pia 22. Jún 2018 11:19:54

nie je veru to je pravdou, splynovaci kotol na drevo podla mna je aj komfortnym riesenim, ale hlavne v doma vykuri aj vacsie plochy co je podla mna dost dobra vyhoda :Up:

Re: Ako kurit

od laluho » Štv 21. Jún 2018 10:08:35

pohodlnosť žeby u teba chcela zvíťaziť? to nie je najlepšia cesta :Up:

Re: Ako kurit

od spolko » Str 20. Jún 2018 9:25:58

ale komfort vnímam tak, že je tiež veľmi dôležitý, ja nechcem byť otrokom svojho kúrenia, že bude to závislé odo mňa, že každú chvíľu budem musieť tomu kotlu venovať pozornosť a niečo riešiť udržiavať, preto premýšľam nad tým ako to spraviť aby to bolo ok z každej strany aj z komfortnej aj z efektivity :?

Re: Ako kurit

od vaqil » Uto 19. Jún 2018 17:06:15

spolko píše:prečo sa rozhodujete či kotol? veď sú aj iné možnosti nie? ktoré sú aj komfortnejšie nie??


komfort si asi každý musíme zvážiť... lebo každý sme iný... iné nároky, požiadavky... proste v tomto smere je to u každého inak... ale hlavné je to aby sme pozerali na svoje veci... čo pre nás pre náš dom bude to pravé... aby to vyhovovalo... aby vykúrilo a hlavne aby s tým kúrením neboli problémy... ba práve naopak...

Hore