Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Nízkoenergetický dom

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Nízkoenergetický dom

od bullet » Str 19. Máj 2021 14:23:15

a ty uz mas jednotku kupenu a cakas len na montaz ci ako? nechapem ani ja co vlastne hladas
bullet

od kariho » Pia 21. Máj 2021 9:27:50

dmarod takto by to malo byt, ale casto to tak nie je, co viem a je to skoda, preto si treba s rozumom firmu vyberat a venovat tomu kludne aj viacej casu, len nech je to vsetko v poriadku :)
kariho

od hroth » Pon 24. Máj 2021 8:25:06

kariho len niektori ludia toto riesia na poslednu chvilku, ze venuju tomu pozornost az ked ich to uz nahana, moj brat je taky, ze si pred sebou kotula balvan furt a vybavuje az ked je nieco neodkladne, takze to nie je bohvieco :|
ked som toto ja mal rozhodnut, ze ako vetranie u nas vyriesime, ci ma rekuperacia zmysel, tak som si doprial mesiace cas co som si nad to sadol, co som si pozeral znacky, ponuky, vyhody, nevyhody na co dat pozor, lebo to sice tie rekuperacie na pohlad mozu cca rovnako vyzerat, ale je v nich castokrat zasadny rozdiel
Obrázok užívateľa
hroth

od borisjankov » Pon 24. Máj 2021 15:37:43

vy ste kupovali rekuperacne jednotky od firmy ktora vam ich aj montovala? ci ako to je? mozem kupit jednotku a dat ju namontovat hocijakej firme ktora sa tomu venuje? alebo ttu jednotnu namontuje firma co mi ju predala? Lebo mam v tom dost chaos
borisjankov

od stewoo » Uto 25. Máj 2021 15:18:15

My sme dali na doporucenie od predavajuceho, ktora spolupracuje s montaznou firmou. Bol som si isty, ze ked sa nieco pokazi, vyreklamuju mi to. Nastatsie zatial vsetko fachci ako ma
stewoo

od martinK » Štv 27. Máj 2021 11:11:12

borisjankov to asi nie je najlepsi napad...najidealnejsie je, ked si zozenies firmu ktora sa danej znacke, ktoru si vyberies venuje, ze maju potrebne znalosti aj vsetko...lebo to nie je vymena ziarovky alebo nieco podobne, namontovat rekuperaciu to si vyzaduje znalosti, treba vsetko dobre na to pripravit, zapojit, nastavit...to by nemal taketo veci robit hocikto ;-) ...lebo teda uz aj take som pocul, ze niekto si to chcel robit sam cele zapojenie a teda ja sa cudujem, ze by si trufol na nieco take...predsa len toto je zalezitost tisicok eur, tak nech uz je to poriadne...
martinK

od david6 » Pia 28. Máj 2021 9:07:59

Ono su firmy ktore to montuju, montuju bud jednu konkretnu znacku alebo aj viacero, treba dat na nazor predajcu, oni maju vacsinou firmy ktore odporucaju.
david6

od borisjankov » Str 02. Jún 2021 13:45:34

No dobre a ked objednam jednotku od firmy a oni nemaju sluzbu ze ich montuju ako najdem firmu ktora mi to namontuje? Ta jednotka nie je zrovna najlacnejsia
borisjankov

od panoro » Štv 03. Jún 2021 11:41:54

ale ved jednotku si asi aj tak najskor budes kupovat cez predajcu a vacsinou je predajca aj montaznik :)
panoro

od david6 » Pon 07. Jún 2021 15:34:17

Ja som kupoval cesku znacku a nemal som problem s montazou. Zisti si u predajcu koho ti odporuci nie vsetci robia aj montaze ako pise vyssie
david6

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu