Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Nízkoenergetický dom

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Nízkoenergetický dom

od borisjankov » Pon 14. Jún 2021 14:49:45

Jednotku som uz vybral a objednal, mam aj kontrakt na firmu ktora mi ju namontuje :) Dakujem za pomoc chalani
borisjankov

od nuliaro » Str 16. Jún 2021 10:41:27

najlepsie je, ked ti firma aj dovezie aj urobi, to je uz najmenej sa potom dohodnut, to najtazsie je rozhodnut sa aky typ, lebo teda ja som dlho nevedel, ze ci nam nebude aj pasivna jednotka stacit, myslel som si najskor ze bez problemov, ale napokon este ze som to cele prehodnotil, ze som si porovnal, co jak vychadza co mi kto vie poskytnut a od toho som sa odrazil :)
nuliaro

od koloska7 » Ned 20. Jún 2021 22:27:39

no dobre a co bolo take gro toho, na zaklade coho si sa rozhodol. tych firiem je teraz tolko, ze clovek ma fakt co robit, aby si clovek nejaku vybral
koloska7

od borisjankov » Pon 21. Jún 2021 22:05:14

U mna kvalita v porovnani s cenou. ked som si ich porovnal vykonom a cenou, myslim ,ze som vybral dobre. No kazdy ma svoje poziadavky
borisjankov

od martinK » Str 23. Jún 2021 9:34:05

koloska ale stale je to lepsie akoby bola len jedna firma nie?...takto mas aspon moznost vyberu...ze vlastne si to vies porovnat a rozhodnut sa za co das tie peniaze...ze je to cele na tebe a je to tvoja volba...;)
martinK

od mecho » Štv 24. Jún 2021 22:17:34

borisjankov nikde som sa však nedočítal alebo som prehliadol, čo si si vlastne vybral... Od koho budeš jednotku brať
mecho

od metodiro » Uto 29. Jún 2021 11:20:55

koloska ale to je normalna vec a ja by som povedal, ze dokonca je to fajn, ze mame takuto moznost vyberu vlastne si vezmi, zeby si musela brat prvu vec, co ti pride pod ruku, prvu ponuku a nemohla by si si porovnat s inymi ci je spolahliva a vsetko, takze ja sice chapem, ze vyber je komplikovanejsi, ved viem o tom svoje, ale u nas to vyhral Nilan, ale porovnaval som si ho aj s inymi aby som proste mal predstavu ze ake znacky, co ponukaju, ake vybavene jednotky a podobne ;)
martin len na toto mam pocit, ze clovek pride az ked si takymito vecami prejde ;-)
metodiro

od cash » Str 30. Jún 2021 9:38:02

Len nie je to len o značke ako takej je to aj o montáži, o komunikácii a servise, to je fakt, že treba na to pozerať ako na komplex.
Tiež prichádzam už na to, že čo asi pozerať, len ešte by ma zaujímalo to, že ako to je ak niekto máte rekuperáciu s ohrevom vody, že proste keď sa nádrž vody minie, ako to potom riešite??
cash

od Domino5 » Uto 06. Júl 2021 9:48:07

Cash akože myslíš to tak, že keby tá nádrž nebola postačujúca a minula by sa? No tak sa zase ohreje, veď to je najmenej :)
Pomaly ďalej zájdeš.
Domino5

od yano » Str 07. Júl 2021 9:22:59

Je to tak pri aktívnej rekuperácii, že vlastne z odpadného vydýchaného vzduchu sa odoberá teplo a týmto teplom sa ohrieva lacno tá voda. Ale keby sa stalo to, čo píšeš, že by vás doma bolo viacej a že večer sa idete všetci sprchovať a nie je ten objem postačujúci tak si vieš podľa potreby spustiť priamovýhrevnú elektrickú špirálu v bojleri, ktorá vodu dohreje aj pre tých zvyšných ľudí, takže sa nemusíš vôbec obávať, žeby ste zostali bez teplej vody :)
yano

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu