Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Roben vs. Tondach

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Roben vs. Tondach

od pinocchhio » Uto 14. Júl 2020 8:37:14

Ramt to je skor otazka na tych, ktory vyrabaju tie montovane domy. Ale ked tak lajcky rozmyslam, tak by to problem nemusel byt. Vsak ked budu poriadne nosne steny a poriadny krov, tak by to ten dom mal uniest. No radsej sa s touto otazkou obrat aj na odbornikov, dobre? Lebo som si tym nie uplne isty.
pinocchhio

od ramt » Str 29. Júl 2020 8:47:41

@pinocchhio dakujem ti za odpoved. to je jasne, ze sa spytam aj odbornikov, no presne toto co si napisal som si pomyslel aj ja, ze by to problem nemusel byt. dufam, ze aj nebude, lebo skridlu na dom jednoznacne chceme, vobec sa nam nepacia tie plechove stresne krytiny :cry:
ramt

od pinocchhio » Pon 10. Aug 2020 9:36:41

Ramt ani sa necudujem, skridla vyzera fakt najlepsie a je aj najkvalitnejsia a najdlhsie vydrzi. Vsak uvidite, co vam povedia vo firme, ktora vam bude stavat ten montovany dom. Daj potom vediet.
pinocchhio

od Mikulovci » Pia 14. Aug 2020 12:22:27

Pinocchhio ďakujem ako som si prečítal výhody, tak vyzerá, že pálená škridla je asi fakt najlepšia krytina. Len je pravda aj to, že vychádza cenovo najdrahšie so všetkých ostatných? Lebo to mi akurát predvčerom jeden kamarát spomínal, že škridla výjde dosť veľa :?
Mikulovci

od pinocchhio » Str 19. Aug 2020 9:38:43

Mikulovci nooo nebudem ta klamat, ale ano, ich skridle su najdrahsie v porovnani s ostatnymi ale zase na druhej strane aj ich kvalita je v porovnani s ostatni o mnoho lepsia! Uz sa musis sam rozhodnut, ci budes prihliadat na cenu alebo na kvalitu. Rataj s tym, ze skridlu budes mat na dome aj 50 rokov a mozno aj viac (vid. nasi stary rodicia). V tomto ta nebudem nijako presviedcat. Vsetko co bolo v mojich silach som ti napisal a uz rozhodnut sa musite sami!
pinocchhio

od ramt » Štv 20. Aug 2020 9:17:27

@pinocchhio vsak prave preto by sme boli najradsej, keby sme si aj na taky dom mohli dat palenu skridlu. dam ti potom vediet, este som to nestihol zistit.
ramt

od pederman » Str 14. Okt 2020 11:00:28

Čaute!
My sme sa presne medzi týmito dvoma značkami rozhodovali, no napokon vyhrala krytina Tondach. Som si porovnával krytiny a vo všetkom mi vyšlo, že Tondach je lepšia. Akurát možno cena bola o niečo vyššia, keďže pálené škridle sú drahšie. No na cenu som sa až tak nepozeral, keďže v prvom rade som chcel kvalitnú a spoľahlivú krytinu, ktorá vydrží a nebudem mať s ňou problémy. Samozrejme, že sme rovno od nich brali aj všetko príslušenstvo a aj bezpečnostné prvky, ktoré by na streche nemali chýbať!
„Hlúpy človek sa učí na vlastných chybách, múdry človek sa učí na chybách druhých.“
Obrázok užívateľa
pederman

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia