Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Výmena dverí v byte

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Výmena dverí v byte

od ado180 » Str 14. Júl 2021 8:51:34

magdina to si dobre napisala, ze v zime su o nieco kratsie dodacie lehoty aj ked minulu zimu neviem vobec ako to bolo, nakolko uradovala korona a vela fabrik fungovalo len na 50%. my sme si tiez dvere v **výraz so skrytou reklamou (kontaktujte admina)** objednavali ale prave cez leto a dodacia lehota bola 8-9 tyzdnov. no boli sme o tom oboznameni, takze nam to neprekazalo. termin dodrzali.
ado180

od deziro » Pia 30. Júl 2021 8:16:24

Idem vám zreferovať, že dvere som vtedy objednal a už sú aj doma nahodené. Nechcel som strácať čas, keď ste spomínali tie dovolenky a jedno s druhým, tak reku objednám čím skôr. A dobre som aj spravil. Dodanie trvalo 5 týždňov plus mínus pár dní. *Annica presne od nich som objednal. Keď si ich spomenula, pozrel som si na nete a dohodol stretko u predajcu.
Obrázok užívateľa
deziro

od annica » Pon 02. Aug 2021 11:30:45

Deziro to ozaj? Nečakala som, že by niekto dal na môj typ. To si ma potešil. Mne ich poradil jeden pán od nás z práce. Veľmi som chcela bezfalcové dvere domov, lebo to vyzerá super. Ale takto v bežných obchodoch ich nebolo moc na výber a keď aj sme niečo našli, tak môj chlap to ofrflal, že to je taká kvalita, že to ani nemusíme mať dvere. Bola som vtedy rada za každé jedno odporúčanie, keď sa ku mne dostalo. Tak som skúsila aj ja poradiť :)
annica

od magdina » Pia 06. Aug 2021 11:14:33

hej no, to bolo take zaujimave obdobie, ked to cele vypuklo. ale teraz keby sa to stalo, tak si myslim, ze aj firmy su na to uz pripravene a maju nejake zasoby vytvorene. aj ked v tomto pripade ide o zakazkovu vyrobu. ale zase to nebrani tomu, aby sa dopredu zasobili materialmi. vyrobu stopnut nemusia v tom pripade. super, ze aj ked si mal dlhsiu dobu dodania, tak sa vmestili do terminu.
magdina

od ado180 » Štv 12. Aug 2021 10:21:44

magdina mam taky pocit, ze este dlho bude taketo obdobie pretrvavat. no ved nebrani to nikomu v nicom, ale pocas ten prvej vlny nikto nevedel dopredu, co sa bude diat, takze sa nemali ako pripravit, lebo vlastne nevedeli, na co. ale dobre to dopadlo. ako tak sa podarilo firmam z toho vyhrabat. ale vravim, ja mam dobru skusenost s nimi aj pocas toho sialeneho obdobia. dlhsi termin dodania o nieco, ale vedeli sme dopredu, takze pohoda.
ado180

od deziro » Uto 17. Aug 2021 11:08:05

*Annica úplne vážne, vidíš to, dobre, že si sa ozvala a dala tip. Aspoň teda pre mňa to bolo dobre, lebo som nemusel toľko pátrať a rovno som si ich pozrel. Keby mi ponuka nevyhovovala, tak jasné, že by som hľadal ďalej nejakých predajcov. Ale našiel som, čo bolo treba, tak viac som nešpekuloval. Povedal by som, že aj tých 5 týždňov, čo bola dodacia doba, bola dobrá. Kolega mi potom vravel, keď sme sa v robote bavili, že už mi prišli dvere, že oni čakali raz toľko. Záleží asi aj od koho človek objedná.
Obrázok užívateľa
deziro

od annica » Str 18. Aug 2021 12:40:52

Deziro oni celkovo nemajú nejak dlhú dobu dodania. Hovorili, že tak tri až šesť týždňov. Samozrejme záleží od toho čo si vyberieš a koľko. My sme okolo mesiaca nejak čakali, presne už neviem. Naša objednávka nebola taká náročná na výrobu by som povedala. Podmienkou bolo len to, aby boli bezfalcové, inak sme dali robiť také klasické, žiadne výplne alebo takéto srandičky. Istotne záleží, od koho sa objednáva, preto je fajn si pozrieť už vopred, koľko sa bude čakať.
annica

od magdina » Pon 06. Sep 2021 7:36:12

moze byt, tazko povedat, co a ako bude. zrejme ani oni sami nevedia, co este vymyslia tento rok. to si si daval vtedy robit do celeho bytu alebo domu teda dvere? mi napadlo, ci aj podla toho sa moze odvijat ta doba dodania, ked uz sme to spominali. my sme si davali robit viacero dveri, nie len jedny a cakali sme dost kratko by som povedala. mesiac a pol je uplne super doba. kamoska mi hovorila, ze oni len tutu u nas v nejakom obycajnom markete kupovali dvere a tam na ne cakali vyse dvoch mesiacov. co by som cakala, ze to je proste v uvodzovkach pasova vyroba, ze to pojde rychlejsie. ale nase dvere na mieru boli rychlejsie vybavene.
magdina

od ado180 » Pon 18. Okt 2021 12:00:10

magdina to vsetko zalezi aj od serioznosti firmy by som povedal. kazdy normalna chce mat zakazky co najskor vybavene, aby mohla prijimat dalsie, proste nech sa to toci, vies ako. my sme si davali tiez robit dveri, ako aj u vas. ked sme vybavovali, tak cakacia doba bola o nieco dhlsia, ale boli sme s tym oboznameni, takze to tam nerobilo problem. horsie, keby povedali menej a potom sa do stale a stale predlzovali. takto sme vedeli, kedy asi mame ocakavat, ze budu dvere hotove.
ado180

od deziro » Štv 21. Okt 2021 12:15:37

*Annica to je taká tá štandardná dodacia doba, čo majú v ponuke, hej? No veď jasné, že to môže potom odlišovať na základne kadejakých faktorov. Teraz sa kolega chystá kupovať dvere, tak som mu tiež ich poradil, aby skúsil pozrieť ponuku.
Obrázok užívateľa
deziro

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí