Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od bullet » Pia 16. Okt 2020 13:10:48

ak sa mozem spytat preco prave plech. ja nad tym tiez dost premyslam, ale ako stale tam v pozadi su nejake tie pochybnosti, ci taka strecha co to aj vydrzi
bullet

od suhaj » Pon 19. Okt 2020 11:18:47

pochybnosti mať podľa mňa nemusíš , výdrž ako každá iná plecha, akurát je lepšia rozhodne v zaťaženosti strechy, keďže má ľahkú hmotnosť samotný krov tak netrpí
suhaj

od stewoo » Pon 19. Okt 2020 13:51:04

Niektore firmy davaju ozaj velke zaruky, takze ta strecha ta pri dobrom polozeni prezije. Ono tie plechy su uz uplne niekde inde ako pred 20 rokmi, takze strach podla mna mat nemusis
stewoo

od metodiro » Pon 19. Okt 2020 14:48:46

bullet a coho sa tak bojis? neviem, ci si si vsimol moje spravy a aj fotky, ktore som sem pridal. my mame ocelovu krytinu (Ruukki) a nespozoroval som ziadne problemy. prave naopak, iba vyhody. a to hlavne v tom, ze ako tu uz bolo viac krat spominane, tak takato krytina je o mnoho lahsia ako ostatne krytiny. tym padom tak netrpi krov a ani samotny dom. druha velmi dolezita vec je ta, ze montaz je jednoducha. a ak sa este stale bojis vydrze a kvality, tak ta mozno upokojim tym, ze tato spolocnost od ktorej mame krytinu ponuka az 50 rocnu zaruku. takze v pripade nejakeho poskodenia nemas ziadny problem, oni ho vyriesia!
metodiro

od bullet » Uto 20. Okt 2020 10:15:47

to ako fakt 50? ako ak by to bolo tak tak potom nie je asi o com. ano tiez ako hlavnym lakadlom pre mna je hmotnost. no mata ma hlavne ci nie je zbytocne hlucna ak su take tie silnejsie dazde. vyberali ste si aj z inych firiem ci toto bola hned jedina volba. montovali ste si ju sami?
bullet

od metodiro » Uto 20. Okt 2020 11:19:03

bullet ta zaruka viacerych presvedci, lebo su fakt jediny na Slovensku, ktory poskytuju takuto dlhu zaruku! samozrejme, ze pri vybere sme zvazovali aj ine znacky, no napokon nas tato presvedcila z viacerych dovodov. nie, nemontovali sme si ju sami. prisiel nam ju namontovat pokryvac. my sme si radsej za to zaplatili, aby sme to mali poriadne a kvalitne namontovane, lebo aj to je pri krytine velmi dolezite!
metodiro

od brunho » Str 21. Okt 2020 12:25:41

Caute, caute! Rekonstruujem dom a som rozhodnuty pre Ruukki. Chcel by som sa ale este popytat na par veci. Viete mi povedat, ako maju vyriesenu dopravu? Maju ju zadarmo alebo je za dopravu nejaky poplatok?

Dik za odpoved.
Obrázok užívateľa
brunho

od bullet » Pon 26. Okt 2020 9:32:49

jasne chapem ako ja som sa pytal len tak, ale tiez by som sa na to asi nedhodlal hlavne aj kvoli zakonceniam, ktore by som nechcel mat nejakosi doohynane a na to potrebujes mat prax. cely vikend sme nad strechou sedeli a veru ta zaruka nas presvedcila natolko, ze pojdeme prave po nej. som ale rad, lebo takto sa aspon nebudem musiet nejakosi obavat a navyse maju pekne porfolio na vyber
bullet

od staxi » Pon 26. Okt 2020 16:14:49

Kalkulaciu, poradenstvo a dokonca aj dopravu mas u nich zadarmo, co je v tejto tazkej dobe super si myslim
Obrázok užívateľa
staxi

od balej-miro » Pon 26. Okt 2020 16:24:41

staxi píše:Kalkulaciu, poradenstvo a dokonca aj dopravu mas u nich zadarmo, co je v tejto tazkej dobe super si myslim

Máš sám od nich strechu? Celkom zaujímavá ponuka bonusov by som bol povedal
balej-miro

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia